Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאני טיים ביורוליג וב-NBA

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 1737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

https://www.youtube.com/watch?v=HotFKUu9Y4Y

ואם כבר אתם על הערוץ תעשה לעצמכם טובה ותראו את הסרטונים של shaqtin a fool. בכלל התכנית הזו היא אחת הטובות בטלוויזיה. יש שם דינמיקה מדהימה וקורעת.

סליחה זה הערוץ

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 201
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אבל בניגוד לחבר'ה כמו קלי אוליניק, למשל, מלוכלך הוא לא.

אולניק מלוכלך? באמת? הזוי

לא יודע אם זאזא עשה את זה בכוונה או לא, אבל הוא שחקן מלוכלך.

גם דריימונד מלוכלך וגועל נפש, אולי השחקן שאני הכי מתעב רק בגלל שהוא מתנהג כמו "ניגר", כל הזמן מתלונן ומתלהם - הלוווווו אתה משחק בקבוצה הכי כשרונית ב NBA, לא מספיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוליניק אכבר מלוכלך. זה שהוא אוקראיני-קנדי-לבן ולא ניגא-פרום-דה-פרוג'קטזזזז לא עושה אותו פחות מלוכלך. אל תשכח שהשחקן שהיה, כנראה, הכי מלוכלך בכל הזמנים הוא ביל ליימביר, גם לא בדיוק גטו בוי. דריימונד מדבר הרבה ומשחק בלי חשבון, אבל מה בדיוק מלוכלך במשחק שלו? חוץ מזה שהוא שהמשחק שלו הוא שילוב של פיפן, רודמן וקוקוץ' (בקטע ההזוי שהוא בפועל מרכז מעמדה 4 את המשחק) ושלא לדבר על כך שהוא בין שחקני ההגנה הטובים ביותר בליגה, כן?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קשור לצבע.

דריימונד לא מלוכלך?

בבקשה:

ד"א לא אמרתי שהוא לא שחקן טוב, זה רק מה שמרתיח יותר, שהוא לא צריך את כל הלכלוך הזה (לא מבין מה אתה מכניס טראש טוק, שידבר כמה שהוא רוצה לשחקנים, הבעיה היא שהוא מתלהב על כל העבירות שהוא עושה או לא מקבל ומגיע לו לקבל טכניות על זה ברוב הפעמים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה האחד שנתתי לסלטיקס. אני מהמר שלברון ייתן כאפת התעוררות לעצמו ולחברים.

פנרבחצ'ה אלופת היורוליג. אוברדוביץ' עשה שם קבוצה מרשימה. הונה היה יורוליג תת-רמה לדעתי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

פלופ לא מובן של בוסטון, עם היעדרו של תומאס.

זה לא יימשך.

לגבי היורוליג, לא מסכים. היו המון משחקים טובים מאוד.

הבעיה בשיטה היא שאתה רואה ברור את הקצוות

שבשיטת הבתים היה מסתכם בקבוצה-שתיים חלשות בבית,

פה ראית 6-7 במכה.

סה"כ אני די מחבב את השיטה, למעט הבלאגן.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • אחראי פורום

יאללה חברים, place your bets.

ההימור שלי הוא לגולדן סטייט ב-4:2 כי חייבים להמר, אבל זה גמר נדיר שבו אני רואה את זה גם מתהפך ב-360 מעלות.

גונב את השרשור גם לכדורסל שלנו, אני מבסוט מהליגה. לא תמיד רמה גבוהה אבל מצב כזה שבו

יש כמה קבוצות מועמדות לאליפות, זה לא היה. משחקים צמודים, מהפכים, הפתעות. יופי טופי.

חברי רומן עד להימור שלי מלפני כמה שבועות - מכבי ת"א לוקחת.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה-NBA - גם אני מהמר על 4-2 לגולדן סטייט, למרות הכושר המופלא של לברון.

לגבי הליגה שלנו - מאשר את העדות שלי להימור שלך :)

מעבר לזה - בלתי צפוי בעליל. לא יכול להמר.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי, אני צופה התפרקות של קליבלנד, לדעתי 4-1 ללוחמים.

מסכים לגבי הליגה. לא יוצא לי לצפות כמו שאני רוצה, אבל ממה שכן, אני נהנה.

בשבת יש ערב מדהים עם גמר הצ'מפיוס ואז משחק 2. אני מתרגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי, אני צופה התפרקות של קליבלנד, לדעתי 4-1 ללוחמים.

מסכים לגבי הליגה. לא יוצא לי לצפות כמו שאני רוצה, אבל ממה שכן, אני נהנה.

בשבת יש ערב מדהים עם גמר הצ'מפיוס ואז משחק 2. אני מתרגש.

אחרי גמר האלופות בשבת וכשתגמר סגרת הNBA, יהיו חודשיים וחצי ללא שום אירוע מעניין מבחינת כדורגל וכדורסל. מבאס שאין השנה איזה יורו, מונדיאל או אולמפיאדה.

לגבי גמר הNBA, לצערי זה יהיה הרבה יותר חד צדדי ממה שאנשים חושבים. גולדן סטייט פשוט טובה ומוכשרת מידי עבור כל קבוצת כדורסל בעולם. גם הספסל שלהם לא רע בכלל עם איגודלה, ליבנגסטון ומגי שפתאום השנה מתגלה כשחקן שנותן לא מעט תרומה. החדשות העוד יותר רעות היא שכולם שם עדיין צעירים יחסית ככה שאני בהחלט רואה שם שושלת של 3-4 אליפויות רצופות לפחות.

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, פעם ב-4 שנים אין לא יורו, לא מונדיאל ולא אולימפיאדה. השנה זו השנה :)

עזבו הימורים, השאלה האמתית היא מי אתם רוצים שתנצח ולמה?

אני שנה שעברה רציתי את הווריורס כי הם באמת היו הקבוצה הכי טובה בליגה בהפרש ניכר.

השנה אני רוצה את קליבלנד משתי סיבות: אחת לגיטימית ואחת קטנונית. הראשונה, כי לברון. אני מאוד רוצה שתהיה לו עוד אליפות.

השנייה היא בגלל סאן אנטוניו והפציעה של לנארד. זה היה NO NO גדול עבורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי גמר האלופות בשבת וכשתגמר סגרת הNBA, יהיו חודשיים וחצי ללא שום אירוע מעניין מבחינת כדורגל וכדורסל. מבאס שאין השנה איזה יורו, מונדיאל או אולמפיאדה.

לגבי גמר הNBA, לצערי זה יהיה הרבה יותר חד צדדי ממה שאנשים חושבים. גולדן סטייט פשוט טובה ומוכשרת מידי עבור כל קבוצת כדורסל בעולם. גם הספסל שלהם לא רע בכלל עם איגודלה, ליבנגסטון ומגי שפתאום השנה מתגלה כשחקן שנותן לא מעט תרומה. החדשות העוד יותר רעות היא שכולם שם עדיין צעירים יחסית ככה שאני בהחלט רואה שם שושלת של 3-4 אליפויות רצופות לפחות.

מגי בפעם הראשונה קיבל מאמן שאשכרה סומך עליו. בכלל, נראה שקר לקח את הטוב ביותר שיכול היה להפיק מפיל ג'קסון ומפופ, ושכלל את זה לניהול אנשים מבריק, בין אם שחקנים ובין אם עוזרי מאמן (וולטון, מייק בראון). אולי זה הפספוס הגדול ביותר של בלאט בקריירה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...