Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאני טיים ביורוליג וב-NBA

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 1737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 201
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

GONE FISHI'N

INSIDE THE NBA זו תכנית הספורט הכי טובה שיש. הם פשוט קורעים.

קליבלנד בלי קווין לאב, ובראשית הסדרה נגד הבולס כנראה גם בלי סמית'. בעייתי מאוד.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאמפרט יפתח על דריק רוז, מה שישאיר את באטלר ללכת בכוח על קיירי, ופאו גאסול יקבל מנוחה בכך שלא יצטרך לרוץ אחרי לאב עד הקשת. בהחלט בעייתי.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, הספרס! יצירת אומנות הנעה בין תופעת טבע לממצא ארכאולוגי, ובקליבלנד עסקינן?

אני עדין משפש את עיני בכול פעם שאני רואה אותם ונזכר באליפות שראיתי בתור תלמידי יב' הקם לפנות בוקר, ביום של מבחן בגרות, בכדי לצפות במה שיהפוך להיות האליפות הראשונה של דנקן. היום 16 שנים אחרי אני עדין קם לצפות באותו "הדנקן" נותן הצגה... ברוך שהגעני לזמן הזה!

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספרס מדהימים, רק שהיום זה היה המון מזל עם הטעות של ג'ורדן. לדעתי הכדור לא היה נכנס לולא התיקון כך שבכל מקרה אין מה להלין עליו, אבל נבואות זה לא הצד החזק שלי.

יש מצב מילווקי לוקחת את שיקאגו?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילווקי נראים טוב, קבוצה צעירה שתדבר חזק מאוד במזרח העלוב בשנה הבאה.

מספיק טובים בשביל להיות הראשונים בהיסטוריה שחוזרים מ-0:3? לא יודע.

מה שהם כן עושים זה לוודא שהיריבה הבאה של בלאט תגיע עייפה למפגש עם קליבלנד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה אני מכור, צפיתי בכל העונות:

https://www.youtube.com/watch?v=ZjVEj5DsPvU

חשבתי שאני היחיד!

תציץ בחתימה שלי, זה פרוייקט קטן שלקחתי על עצמי לאחרונה.

באתר של ה-NBA זה נורא מבולגן, אז עשיתי סדר בדברים; אופציה לפילטור לפי שחקן וגם דף זוכי הפרסים למינהם.

תפיצו את הבשורה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו זה אתה עשית?

איזה יופי.

כמובן שג'אוול מק'גי מככב.

שמתי במועדפים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה מעניינת.

מכבי נראים רע, אבל אם יזכו באליפות אולי ישאירו אותו.

מה האלטרנטיבה? האם קליבלנד יפטרו את בלאט? ואם כן הוא ישאר בארה"ב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

קליבלנד רחוקה נצחון אחד מהגמר. סדרות הגמר מתחילות ב-4 ביוני. זה אומר שאם קליבלנד עושה סוויפ יש לה כ-9 ימי מנוחה לגמר. זה מצוין, כי זה ייתן לנו סדרת גמר עם סגלים יחסים בריאים ורעננים.

אפשר להגיד הרבה דברים על אופיו של לברון, אבל הוא שחקן אדיר. אי אפשר שלא להעריך אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא הייתי צופה אדוק של כדורסל (או של כל ספורט אחר עם כדור אחד - סנוקר זה בסדר), אבל מה שהולך בפלייאוף גרם לי אפילו לקנות חבילת streaming (עובד ממש אחלה, ולא יקר, הישר מאתר הNBA - חפשו League Pass). איזה אקשן פסיכי. אני באמת לא יודע למה להשוות את זה ואם זה ככה כל שנה, אבל יש משהו מאוד חזק בלראות 20 מטר על טון וחצי של חומר אנושי וירטואוזי נלחם עד קריסה ועד הנקודה האחרונה, בהארכה. כמובן שבלאט הופך את העניין להרבה יותר אמוציונלי, לא (רק) בגלל הזווית הישראלית אלא בגלל שהוא מגיע כאנדרדוג שבוטל במחי יד בידי האמריקאים שלא יודעים איך לאכול אאוטסיידרים.

מחכה לסדרת גולדן סטייט נגד קליבלנד שתתרגש עלינו במהרה, ומקווה לפייט רציני של הרוקטס היום בלילה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה תקוותיך עבדו. הרוקטס כמו איילה פצועה שמנסה בשארית כוחה, אבל אתה יודע שהיא לא תברח.

מה שחשוב להבין לגבי בלאט זה שהוא סתם עוד מאמן. ה-NBA לא מייחס אליו הרבה חשיבות ודי בצדק. הם סתם לא חובבים זרים, אבל לא משהו מיוחד. אצלנו בעיתונות כל פעם שיש ישראלי בחו"ל יש נטייה לעלות את הזקפה הלאומית. יש כותרות "נצחון לבלאט". כשלברון היה במיאמי לא היית רואה כותרת "נצחון לספולסטרה". ככה זה, אנחנו עסוקים בבלאט כי הוא ישראלי, וכי כשהם מצליחים הם חלק מאיתנו וכשהם נכשלים הם לא [ראה בוריס גלפנד: הישראלי עלה לגמר, הרוסי הפסיד בגמר].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הזוי לקרוא למאמן שהגיע לגמר עם 2 כוכבים פצועים "סתם"

מי שחושב שאין לבלאט השפעה על הקבוצה - חי בסרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...