Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאני טיים ביורוליג וב-NBA

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 1736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב,

בלאט פוטר, קליבלנד הפסידו לשיקאגו הבוקר.

עוד לא מאני טיים, אבל איפה אתם עומדים?

לברון אנטישמי עוכר ישראל?

לברון לא קשור להחלטה?

פיטורים נכונים או לא? ואם כן, אז טיירון לו זה המחליף הראוי?

יהיה לדעתכם שיפור ביכולת של הקאבס?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 201
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בלאט היה על זמן שאול מהרגע שהנחיתו עליו את לברון, ולברון בהחלט קשור להחלטה. הוא לא אנטישמי עוכר ישראל כי חוץ ממיאמי (שם היה את ריילי ודווין וייד) הוא רדן בכל מאמן אחר, בלאט לא בדיוק מיוחד בהיבט הזה.

ההחלטה לפטר אותו מצוינת, או יותר נכון בלתי נמנעת, מבחינה עסקית. לגבי כדורסל - לדעתי היא מטומטמת כי טיירון לו הוא כנראה לא סטיב קר, אלא גרסא זאת או אחרת של ג'ייסון קיד.

בסופו של דבר כמה שהם לא ישתפרו, האלופה תהיה מי שתנצח את גמר המערב, ולשם כנראה יגיעו גולדן סטייט או סאן אנטוניו. מבין שתי אלה אני כבר ממש מתקשה לבחור.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיי טו סנטס,

טירון לו, גם אם יהיה אחרי עוד שני גלגולי נשמות, שבכל השלושה ישחק כדורסל, לעולם לא יגיע לרמת ההבנה והעומק שיש לבלאט במשחק הזה שנקרא כדורסל.

קליבלנד איבדו את הסיכוי היחיד שהיה להם לרוץ עד האליפות, ובמצבם הנוכחי לא בטוח שיגיעו לגמר המזרח, ואם יגיעו לא ברור שיקחו אותו. למרות ובגלל לברון ג'יימס.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליבלנד איבדו את הסיכוי היחיד שהיה להם לרוץ עד האליפות

תיקון קל - לא היה להם סיכוי, לא נגד GSW ולא נגד הספרס, על אחת כמה וכמה כששתיהן כרגע בקצב של 70 ניצחונות והכוכבים שלהם לא מתקרבים ל-40 דקות למשחק.

לגבי טיירון לו, המצב שלו דומה לבלאט בכך שגם הוא לא בשל להוליך קבוצה לאליפות והיה צריך (כמו בלאט) להתחיל מקבוצה קטנה. הרי את בלאט הביאו לבנות קבוצה, לברון לא היה בתוכניות. זה מעבר לעובדה שההישג הבולט של לו בקריירה הוא זה:

ailue_wfrwmy.jpg

לברון לא שונה מכל סופרסטאר אחר חוץ מאולי טים דאנקן ודייויד רובינסון והגורל שמצפה לו הוא כנראה כמו של קובי בריאנט.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן :roflmao:

דעתי כדעתך.

אני חושב שיש מצב אחד שיביא את הקאבס למצב שיש להם סיכוי לאליפות: אם הספרס יצליחו לגבור על הלוחמים של גולדן סטייט.

אני חושב ש3 או 4 הקבוצות הטובות בליגה הן מהמערב [ווריורס, ספרס, ת'אנדר והקליפרס]. אחר כך יש את הקאבס ואחרות.

מישהו כתב שלפחות עכשיו אפשר לשנוא את קליבלנד בלב שלם.

אני חושב מה היה קורה אם בלאט היה הולך להיות העוזר של סטיב קר בשנה שעברה.

אני חושב שבלאט צריך ללכת למינסוטה ולבנות שם קבוצה צעירה שתרוץ כמה שנים, כי יש שם כשרונות.

מדברים על כך שהנטס רוצים את בלאט ויש לחץ טוב מהקהילה בברוקלין. אני חושב שזו תהיה טעות גדולה ללכת לנטס כי הקבוצה הזו נידונה לכישלון וזה יהיה עליו.

ובנושא אחר - הקינגס מקום 8 במערב הקשוח. אולי יהיה שחקן ישראלי בפלייאוף, ואפילו אחד שמוכן לעשות קרב שלשות עם קרי ולא לצאת מושפל, כמו במשחק בין הקינגס לווריורס לפני כמה שבועות, החלק המגניב החל מ-2:05.

https://www.youtube.com/watch?v=Qh7g7dwAhiI

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוצאת לי את הכפתורים מהמקלדת לגבי הנטס. הקבוצה הזאת פשוט לא תצליח ואסור לו ללכת לשם. מינסוטה תפורה עליו, יכול להיות גם אורלנדו או שארלוט ואולי אפילו יוטה.

מה שכן, אני חולק עליך לגבי הספרס. לא בטוח שהם לא מהווים יותר בעיה מאשר גולדן סטייט - בספרס כל אחד שלם עם לקלוע 0 וכמה וכמה שחקנים יכולים בכל משחק לקלוע 20+ (דאנקן, אולדרידג', פארקר, ג'ינובילי, לאונרד, מילס, גרין). כולם שומרים, כולם נעים, כולם מוסרים, כולם נותנים גוף.

גם נגד אוקלהומה אין לקליבלנד מענה - אף אחד לא מסוגל לעצור את ווסטברוק ולברון לא יצר מספיק את דוראנט. אולי, אם בדרך נס יגיעו הקליפרס לגמר (מה שאני לא מאמין שיקרה) יש לקליבלנד סיכוי.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב, שבסדרה נתונה ועם יתרון ביתיות, הקאבס יכולים לנצח את הספרס אוקלוהומה [יכולים זה בסיכוי של 10% ומטה]. פשוט כי את הספרס ואת אוקלוהומה אתה יכול לנצח גם במשחק שבו ההתקפה שלך לא בשיאה [לברון וקיירי עם אחוז נמוך מחצי מרחק והלאה], ע"י הגנה טובה. זה קשה מאוד, אבל אפשרי. לדעתי.

את גולדן סטייט לא תצליח לעצור עם שום הגנה בסדרה. מה זה לעצור, לא תצליח גם להאט. הם יגיעו ל-100 נק' שלהם כמעט בכל משחק ואתה תהיה חייב לקלוע יותר.

זו הסיבה שלדעתי יש סיכוי מול הספרס [גם אם נמוך] לעומת הלוחמים.

אני חושב שהווריורס כל כך טובים כי הם פשוט יוצרים משחק התקפות נגד התקפות.

הורסים לי את כל הפילוסופיה שלי על כדורסל [הגנה מנצחת משחקים וזה].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוכח שהווריורס שומרים. יש שם כמה וכמה שחקני הגנה טובים מאד - בוגוט, גרין, איגודלה, תומפסון, אזילי - זה לא שהם כמו פיניקס של פעם.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא שוכח שהם שומרים סבבה. פשוט המשחק שהם מכריחים את כל היריבות לשחק, ע"י שליטה ויצירה של קצב מהיר מאוד - גם בהתקפה עומדת - זה משחק של התקפות. סטריט בול כזה כשהם השחקן הכי טוב בשכונה.

בוא נגיד שאני טוען שאם ההגנה הייתה פחות טובה הם היו נמצאים בערך איפה שהם עכשיו.

אם ההתקפה הייתה מעט פחות טובה, לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתקפה שלהם מטורפת, אין ספק. מה גם שיש יתרון לקרי ותומפסון בכך שאם יוצא אליהם שומר גבוה, הם פשוט לוקחים, כל פאקינג פעם, עוד מטר אחורה וזורקים, ופוגעים. זה פשוט מטריף.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יהיה מעניין. יסלח לי בלאט, אני בעד גולדן סטייט.

אמנם ישן, אבל אני גם בעדם (ובעצם בעד כל מי שישחק מול קליבלנד).

בא לי.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה בא לי יותר, אותם או את הספרס [שגם לה מגיע, ואני כל כך אוהב את פופוביץ'].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הובנת נכון, בערך...

אני דיברתי על האלופה מההודעה של רומן שציטטת. מתלבט בין גולדן סטייט לספרס. שתי הקבוצות הכי טובות בליגה BY VERY VERY VERY VERY VERY FAR

קליבלנד לא מעניינים אותי יותר. רציתי שבלאט יצליח ואני מחבב ומרחם על קיירי ארווינג: שחקן סופר מוכשר שתקוע ליד לברון ג'יימס. מקווה שיעבור לו. מעבר לזה אין לי שום סנטימנט לקבוצה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיירון לו ולברון שותפים מלאים למהלך, זה ברור גם מהדינמיקה בקבוצה וגם מההצהרות של שניהם בעקבות פיטורי בלאט.

אני חושב שלקליבלנד יש סיכוי נמוך בלבד לקחת אליפות מהסיבות שעלו לעיל, וטוב שכך. הכדורסל שלהם מאולץ ולא סוחף, גם בנצחונות משכנעים.

בלאט בנה לעצמו שם של מאמן נבא לגיטימי, חוץ מאשר ברשת espn, ואני מניח שימצא את מקומו בליגה הטובה בעולם.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...