Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אילו חוקים ותקנות הייתם משנים?

HyperViper
שימו לב! השרשור הזה בן 3300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

- קבילות משפטית לצילומי DVR ומנגנון שמנפיק באופן יעיל דוחות לנהגים שמתנהגים בבריונות (יחידה מיוחדת שאליה אפשר לשלוח סרטונים).

- פטור מוחלט ממס על רכבים חשמליים (לא רק הנחה אלא פטור ממס הכנסה או דברים אחרים).

- הנחות מס רציניות למי שקונה רכב קטן ולא בזבזני.

- תחבורה ציבורית גם בשבת וחגים, ומסובסדת.

- תחבורה ציבורית חשמלית.

- קנסות על "נהיגה אגרסיבית" או "נהיגה אנטי-חברתית" (בריונים) וגם קורסים של רגישות חברתית למי שנתפס בהתנהגות כזאת.

מי שנתפס פעם שלישית מאבד את הרישיון לעשור.

מי שנתפס בשלילה שלושה חודשים בכלא.

- ביטוח חובה שיהיה מגולם במחיר הדלק. מי שנוסע יותר, משלם יותר. מי שלא נוסע הרבה, משלם פחות.

- איסור על מראות פנורמיות, כיסויי הגה, שטיחים לא מתאימים ושאר מחלות.

- מנגנון יעיל לאישור שינויים וסדנאות מאושרות עם מהנדסים שיודעים מה הם עושים.

- מאסר למי שמוכר חלקים \ מתקן רכבים בלי קבלות או בלי אישור של משרד התחבורה.

- יחידה קרבית שכל המטרה שלה היא למנוע גניבה של רכבים\ מרכבים.

- קנסות פרופורציונאליים לערך הרכב וההכנסה של העבריין.

להמשיך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כול חוקי הולכי הרגל שהועברו לאחרונה מעיף לאלף עזאזל , שהולכי הרגל ילמדו להסתכל לצדדים ולהזהר.

הולך רגל שחוצה עם אוזניות\מדבראו מתעסק בטלפון = דו"ח כמו שנהג היה מקבל אילו היה משתמש .

כנ"ל לחצייה באור אדום .

קלנועיות - רוצה לסוע על הכביש ? שים מספר + שלם רישוי וביטוחים . לא ? עוף לי מהכביש, כך גם האופניים החשמליים .

אין שום סיבה שהם יהיה לנו על הכביש . ( נסו לנהוג ברחוב יפת ביפו בשבת בצהריים ותבינו אותי)

שיפורים - כול עוד אינם מסכנים חיים ואושרו בסדנה שקיבלה אישור ממשרד התחבורע עובר טסט .

לשנות את עיניין מכר רכב והעברת הבעלות שיהיה בדומה לדירה , זה ימנע הרבה מאוד מצבים (כמו שלי קרה) עם סוחרי רכב חאפרים שלוקחים את הרכב אתה מקבל את הכסף והבעלות עדיין עלייך עד אשר הוא ימצא קונה .

והדובדבן שבקצפת ?

נוסעי העין העצומה - מי שייפתס נוסע עם מראת צד מקופלת יקבל זרנוק .

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאכיפה המוגברת הייתי מוסיף:

* התנחלות בנתיב השמאלי

* ביצוע כל מיני פעולות משונות תוך כדי נהיגה כגון קריאת עיתון, גילוח, איפור, דיבור בסלולרי - צריך ניידת סמויה עם מצלמות בצדדים שפשוט אוספת מידע ושולחת בסוף דו"ח הביתה בתוספת צילומים בלי התעמתות עם הנהג פנים מול פנים.

* התפרצות לכיכר (לא הרבה מסובך לאכוף אוטומטית ממהירות)

* פליטת מזהמים קיצונית

* זריקת זבל (כולל בדלי סיגריות) מהחלון בזמן נסיעה

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל הייתי מעלה את המהירות המותרת, ואח"כ מבטל את החוק המטופש של לנסוע עם אורות ביום ומתנה הפעלת אורות ביום רק במזג אוויר מעונן, ערפילי, גשום או מושלג.

הנה, היום נסעתי בבוקר עד כפר סבא דרך כביש 6 והפעלתי אורות! מישהו מעלה על הדעת לנסוע במזג אוויר כמו שהיה היום בלי אורות כי החוק המטופש הסתיים ב- 31.3?!

(אומנם זה היה עם הליסינג של העבודה, אבל נסעתי עם אורות...)

צר לי להיות משבית שמחות, אבל זה לא שהגדלת ראש - עשית בדיוק מה שהחוק דורש ממך.

לפרטים נוספים, גגל "זמן תאורה".

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל זאת (גם) הכוונה - ש"זמן התאורה" יחול כמו שהוא גם מנובמבר עד מרץ כולל, בלי תנאים מטופשים של להדליק בכל מצב, אלא רק מתי שצריך - כמו היום.

לא שזה כ"כ אכפת לי, בכל זאת הנהגתי את המצב הזה אצלי ב- 11 שנה האחרונות, אבל לפרוטוקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הנכון (לדעתי) שיש לעשות בנוגע לאורות, זה להפעיל אותם במשך כל השנה, בכל שעה, גם באוגוסט.

זה רק יגרום לך להיות יותר בולט על הכביש ויש מדינות שזה החוק בהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Tis True'.

מה שכן, חייבים להכיר באורות יום (DRL) כממלאים את הדרישה הזו, ואז גם נחסוך בדלק וגם תהיה נחמה לשכמותו של Stio.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מתאים את חוקי התנועה לאנגליה, כלומר שהשמאלי לנסיעה והימני לעקיפה, ואז היינו הופכים לאוטופיה.

אני צריך להיות שר התחבורה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי גם מעביר תקנה שחובה שתהיה דיבורית ברכב.

נמאס מפוסטמות שחושבות שזה בסדר לדבר בטלפון אם בן מחזיקות אותו כשהוא על רמקול.

הייתי עושה חובת דיווח על סכום העסקה כל פעם שמעבירים בעלות, כדי שלמדינה יהיה מעקב.

בנוסף הייתי מנהיג מחירון כמו במדינות אחרות, לא דרך לוי יצחק אלא מחירון רשמי של המדינה ושל רשות המיסים.

וגם מוריד במחירון 10% לרכב שמעשנים בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם שיתחילו בכלל במשהו קטן מאוד ומרגיז מאוד, שרובנו שכחנו:

"אגרת הרדיו שמגולמת ברשיון הרכב"{שזה יוצא כ-125 ש"ח, על כל רכב, המגיעים ישירות לכרסם השמנה של אנשי רשות השידור}

בושה וחרפה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי דבר ראשון מעלה את המהירות בכבישים מהירים , ובכביש כמו כביש 6 שהמהירות המותרת תהיה לפחות 130.

עוד חוק שהייתי מעביר הוא שאם יש פקק בדרך בין עירונית הרכב האחרון שבפקק חייב להפעיל איתות מצוקה כמו בגרמניה, למי מאיתנו לא קרה שפקק בכביש מהיר הפתיע אותנו ואם אתה לא עירני לחצי שנייה זה יכול להיגמר לא טוב .

חוק שלישי הייתי עושה טסט מיוחד שהבוחנים בוא מומחים לשיפורי רכב, אין בעיה לשפר כוח אבל הבוחן יבדוק שהבלמים תומכים בכוח הזה וכך הלאה,

כמובן להכניס לחוק את ענף השיפורים, זה החוק הכי מטומטם במדינה איסור על שינוי מבנה הרכב מפחד למרוצי רחוב שגם הרכבים החלשים היום מגרדים את ה200 קמש.

Using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי השחרת חלונות? מה הסיבה שהחוקיות של זה נמצאת בתחום האפור?

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שחייבו התקנת ESP בכל מכונית שנמכרת בארץ, הגיע הזמן לעשות אותו הדבר גם לגבי סטיה מנתיב / רכב בשטח מת מהצד. כיום זה נמצא במכוניות פרימיום אבל זה לא צריך לייקר יותר מדי וזה פיצ'ר שיכול למנוע הרבה תאונות, בעיקר בעידן המסמסים בזמן נהיגה שחוצים נתיבים בלי לשים לב.

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...