Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יזיק להשאיר את המטען מחובר למצית כל הזמן?

enash
שימו לב! השרשור הזה בן 1275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במקום להוציא ולהכניס כל פעם מחדש שרוצים להטעין את הטלפון. שיהיה מחובר כל הזמן יותר נוח. הקטע שנשאר אור אדום דולק ז"א מחובר גם שאני. מכבה את האוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סומך על כל המטענים המצ'וקמקים האלו מחוברים למצית כשאני לא ברכב, אני הייתי ממליץ דווקא לנתק או להעביר את החיבור לחיבור אחרי סוויץ'.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש. בפסח אנו יוצאים לטיול קמפינג. בגלל שברכב שלי המצת עובד גם כשמכבים את הרכב אז אוטומטית הוא הופך לסככת הטענה של המשפחה. הטענה של שלוש פלאפונים (ע"י מפצל מצת מהאיביי) יגרום לפריקת המצבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מטען לוקח זרם 0.5-1A.

מצבר רכב חדש אמור להחזיק 50 אמפר שעה בערך, נניח שמצבר משומש יצליח להניע אחרי שתפרוק ממנו 20 אמפר שעה, אז במקרה הגרוע ביותר יש לך 7 שעות הטענה לפני שתיכנס לצרות.

גם אם ישתו לך את המצבר, יש לך כבלים בשביל להניע מהמכונית של החברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטענים עשויים להטעין את הטלפון בזרם של 1 אמפר (תלוי בבקר של הטלפון) אבל לאחר פרק זמן מסויים הזרם יורד בצורה ניכרת ואין בעיה לחבר 3 מטענים מבלי לגרום לריקון המצבר ובעיות התנעה.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סומך על כל המטענים המצ'וקמקים האלו מחוברים למצית כשאני לא ברכב, אני הייתי ממליץ דווקא לנתק או להעביר את החיבור לחיבור אחרי סוויץ'.

איציק

עם מטען מקורי או איכותיי אין שום בעיה להשאיר את המטען מחובר. למטענים המקורים יש מספר הגנות בפני התחממות יתר, צריכת זרם גבוהה וקצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעיה, לפחות במטענים מסויימים. מדדתי זרם צריכה של 30 מילי ויותר, ללא עומס.

אם המצבר לא חדש, ואם משאירים את הרכב למעלה משבוע, זה יכול לגרום לבעיה.

לדעתי עדיף לדאוג שהמטען יהיה ממותג ע"י המפתח.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם משאירים את הרכב לשבוע, פשוט להוציא את המטען.

ברכב שנוסע יום-יום צריכה נוספת של 30 מיליאמפר לא תגרום לפריקת המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך מצת שעובד תמיד ואתה מוציא הרבה את המטען עדיף על מנת שהבית של המצת לא ישחק לקנות חוט מאריך עם מפסק.

http://www.ebay.com/itm/12V-180W-Car-Cigarette-Lighter-Socket-Extension-Cable-With-Switch-1-5m-Excellent-/231439459151

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעיה, לפחות במטענים מסויימים. מדדתי זרם צריכה של 30 מילי ויותר, ללא עומס.

אם המצבר לא חדש, ואם משאירים את הרכב למעלה משבוע, זה יכול לגרום לבעיה.

לדעתי עדיף לדאוג שהמטען יהיה ממותג ע"י המפתח.

דני

יש ברשותיי מטען של חברת בלקין וגם מטען שבניתי עבור אייפון 3GS ואני אבדוק את צריכת הזרם ללא עומס. על פניו נראה לי שצריכת זרם ללא עומס של 30 מילי קצת מוגזמת אלא אם המטען הוא חיקוי של מוצר סיני :-(.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, מאחר ואנחנו לא יודעים מה מופעל שם, לא הייתי משאיר כלום מחובר קבוע לסוויץ', רק אחרי סוויץ'. זה לא מסובך וזה הרבה יותר "ללכת על בטוח" מאשר לקוות שיש לו מטען של בלקין או לא.

ועוד דבר: מצבר רגיל של רכב אינו מיועד לפריקה עמוקה (השלה של הרבה מאוד אמפרים מהקיבולת הכוללת שלו, כל כמה מחזורים או אפילו "פעם ב"). זה מקצר את החיים שלו ויכול להשאיר אותך תקוע באיזה חור נידח להרבה זמן. מצבר של רכב בתכל'ס מיועד להתנעה בלבד. יש מכוניות שהיצרן אומר להתקין מצבר פריקה עמוקה, אבל שוב - לא צריך לקחת סיכונים, את המטענים עדיף לחבר אחרי הסוויץ' ובא לציון גואל.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת אנחנו לא יודעים מה מופעל שם ?

סה"כ ברכבים של ימינו יש צרכנים שעובדים כול הזמן גם במצב של סוויץ' במצב OFF אשר לא מחוברים דרך שקע המצית אם זה התקנה מקומית או מחשבי הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת אנחנו לא יודעים מה מופעל שם ?

סה"כ ברכבים של ימינו יש צרכנים שעובדים כול הזמן גם במצב של סוויץ' במצב OFF אשר לא מחוברים דרך שקע המצית אם זה התקנה מקומית או מחשבי הרכב.

הכוונה היא שאתה לא יודע מה איכות המטען שהוא שם בשקע המצית. אני לא הייתי לוקח סיכונים.

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו נראה לי שצריכת זרם ללא עומס של 30 מילי קצת מוגזמת אלא אם המטען הוא חיקוי של מוצר סיני :-(.

אני מסכים עם ההגיון שלך, אבל - אלו מספרים שמדדתי בפועל. וכן, של מטענים סיניים זולים. אבל שעובדים יפה גם בזרמי מוצא של מעל 1A.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...