Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יזיק להשאיר את המטען מחובר למצית כל הזמן?

enash
שימו לב! השרשור הזה בן 1276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מסכים עם ההגיון שלך, אבל - אלו מספרים שמדדתי בפועל. וכן, של מטענים סיניים זולים. אבל שעובדים יפה גם בזרמי מוצא של מעל 1A.

דני

בדקתי את צריכת הזרם של מטען תוצרת חברת Griffin דגם PowerJolt Micro 2.1 Amp כאשר המטען מחובר לספק מתח של 12.6 וולט ללא עומס, הזרם שהמטען צורך הוא כ-17 מיליאפר.

תוספת של 17 מיליאמפר לזרם הזליגה ברכב שבו צריכת הזרם כאשר הרכב לא מונע הינו תקין קרי בסביבות 15-30 מיליאמפר או מקסימום 50 מיליאמפר ברכבים מסויימים לא אמורה לגרום לפריקת המצבר גם לאחר מספר ימים ללא נסיעה.

לדעתי כנראה מדדת את צריכת הזרם מצד ה-5 וולט וזה די מסתדר מבחינה חישובית כאשר מחשבים את צריכת הזרם לפי הנוסחה הספק מוצא=הספק נצרך (כאשר הנצילות 100 אחוז).

צריכת זרם של המט&#.jpg

צריכת זרם של המט&#.jpg

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היא שאתה לא יודע מה איכות המטען שהוא שם בשקע המצית. אני לא הייתי לוקח סיכונים.

מוצרי חשמל אני תמיד רוכש תוצרת חברות בעלות שם בדיוק מהסיבה שציינת. המטען תוצרת Griffin שעלה לי בזמנו 56 שקלים מחובר אצלי באופן קבוע כבר שנתיים ברכב ללא שום בעיה.

המטען מוגן בפני קצר על-ידי פוליסוויץ' כלומר לאחר הסרת גורם הקצר וניתוק וחיבור מחדש של המטען למקור מתח המטען ממשיך

לעבוד כרגיל.

ראה תגובה קודמת.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כנראה מדדת את צריכת הזרם מצד ה-5 וולט

מדדתי בדיוק כמוך - זרם כניסה במתח של 12V.

גם אני הופתעתי מהתוצאה.

ונכון, כמה ימים בודדים לא יגרמו לבעיה; אבל שבוע+ עם מצבר לא חדש - יכול להיות שכן.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לכול אלה שרוצים להשאיר את המטען מחובר כול הזמן לשקע המצית לרכוש מטען בעל 4-5 צריכת אנרגיה נמוכה המסומן ב-4 או 5 כוכבי אנרגיה שהינם

בעלי צריכת זרם של 5-10 מיליאמפר כאשר לא מחובר אליהם עומס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אפשר להשיג מטען ממותג? אני נתקל בעיקר בסיניים.. יש לי מטען כזה שקניתי בקרביץ ושמתי לב שהוא מטעין ממש חלש ותוך כדי שימוש ב-WAZE הסוללה מאבדת הטענה, כלומר הוא לא מחזיק את הטלפון כמו שצריך. המלצות למחליף איכותי?

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן.

אני רכשתי השבוע kanex עם 2 חיבורים.

האחד לסלולר - 2.1A

השני לצ'יטה- 1 A

בינתיים? אני מרוצה.

לד שלא מסנוור, המטען לא מתחמם באופן חריג, והוא לא בולט יותר מידי משקע המצית.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אינני משאיר שום מטען מחובר לא בבית ולא ברכב.

מעשית יש היום מעין בטריה חיצונית קטנה נטענת - קוביה קלה בגודל שתי קופסאות גפרורים -

זה מעין בנק הטענה נייד שיכול להספיק להטעין כ-חמש הטענות מלאות של סמארטפון.

זה ממש פשוט, נוח וזול ואתה תמיד עם 'כח' זמין אתך. זה גם מגיע עם מחברים לכל מכשיר,

אתה בא עם זה טעון מהבית, זה מספיק ל"מלא" זמן ואתה לא מתעסק עם חשמלאות רכב.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין, כל רכב שהייתי בו שקעי המצת מתכבים עם הסוויץ.

בכל מקרה, אצלי מטען מחובר קבוע כבר יותר מ5 שנים(מאז שיש לי את הרכב) והמצבר לא נגמר אפילו פעם אחת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...