Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

dynamat xtreme או GT mat Onyx, מה יותר טוב?

AlphaDog
שימו לב! השרשור הזה בן 3352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני רוצה להזמין יריעות איטום לדלת תא המטען.

ושני ה"דגמים" שרשמתי בכותרת באותו המחיר, עם הדינמט כבר יצא לי לעבוד,

בידדתי איתו את 2 הדלתות הקדמיות, ואני חייב לציין שהחומר מעולה וקל לעבוד איתו.

אבל הוא דק,העובי שלו עומד רק על 50 מיל, לעומת ה GT MAT שהוא 70 מיל, וגם הוא עשוי מבוטיל,כמו הדינמט.

על פניו נראה שה GT MAT יעשה את העבודה טוב יותר.

או שאני טועה, והעובי לא משחק תפקיד חשוב?

המלצות מה להזמין? שניהם באותו המחיר, 12SQ FEET ב 327 ש"ח כולל משלוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובי משחק תפקיד, לבידוד בגאג' רצוי להוסיף מאסה, כמה שהחומר יותר עבה, יותר מסה תתווסף. (כמובן שאנחנו מדברים על מוצרים איכותיים ומוכרים)

לאחרונה יצא לי לעבוד עם חומר חדש בשוק, איטום של חברת skyhigh האמריקאית.

הוא מגיע בעובי של 3מ"מ או 120 מיל (עבה כמו הדיינמט והGT ביחד), הוא יקר יותר כמובן, אבל לא בצורה משמעותית, מבחינת value for money - הוא מתעלה על המתחרים.

למרות העובי שלו, הוא מאוד נוח לעבודה, ועושה עבודה מדהימה. בקרוב גם אעלה עדכון בשרשור ההתקנה שלי של איטום לשני דלתות ובגאג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבה יותר לא אומר בהכרח יותר מסה. זה תלוי בצפיפות החומר.

לפי זה: http://www.dynamat.co.nz/DynamatXtremeSpecSheet.pdf

דווקא האקסטרים יותר עבה מ-50 מיל'. לא מצאתי נתונים מלאים לGTMat Onyx.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טום תודה, לא יודע למה זכרתי שהדינמט הוא 50מיל, כנראה קראתי איפשהו וזה לא היה נכון.

sharkol מאיפה קנית את החומר הזה? לא מצאתי אותו באיביי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Tom שוב תודה על העזרה, אבל אני לא מכיר את החנות הזאת ומעדיף לא לרכוש ממקומות כאלו.

מצאתי סרטון מעניין, שבודקים יריעות איטום של 4 חברות שונות, וביניהן GT MAT, ע"י חימום בתנור.

נראה ש GTMAT באמת לא זבל סיני, אבל מעניין מה היה ה "premiu, product".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טום - שאמרתי שעובי משפיע על המסה ציינתי, וגם ויצאתי מנקודת הנחה שאנחנו מדברים על חברות שמייצרות חומרים איכותיים, ושעומדות אחרי ההצהרות שלהן.

לגבי החומר של SKY, רכשתי אותו בארץ, מהיבואן.

היבואן הוא סרול - Srool, חבר הפורום. דרכי ההתקשרות עימו מצויות ברחבי הפורום ולא אמורה להיות בעיה למצוא אותם.

אני מקווה רק שאני לא עובר על חוקי הפורום עם הפרסום.

למיטב ידיעתי גם כרגע המלאי נגמר, סרול הביא כמה עשרות של יריעות שנמכרו עוד לפני שהמשלוח הגיע לארץ :shock:

אבל אני משער שמשלוח גדול יותר צריך לעשות את דרכו ארצה בקרוב.

SKYHIGH היא חברה אמריקאית שמייצרת ציוד אקסטרים להתקנת מערכות כמו שאמריקאים אוהבים, עם value for money מאוד גבוה - http://www.skyhighcaraudio.net/.

המוצר גם נמכר באיביי, המחיר מאוד אטרקטיבי, הבעיה זה המשלוח בשל המשקל של החומר.

המוצר אומנם חדש יחסית אבל כבר יש כמה סרטונים :

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...