Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסרת שיעבוד(די דחוף)

OPCSale
שימו לב! השרשור הזה בן 3368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב

אני מתכנן לקנות רכב שכרגע משועבד לבנק,כל מה שצריך לעשות זה שהבחור יסגור את ההלוואה יסיר את השיעבוד יביא לי אסמכתא וזהו?

או שצריך לגשת למשרד הרישוי וכאלה דברים?

ואחרי הסרת השיעבוד ואסמכתא מהבנק פשוט ניגשים לדואר ומעבירים בעלות מידית או שלוקח לזה זמן להתעדכן?

תודה !

עריכה אחרונה על ידי OPCSale
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגוף היחיד שיכול להסיר שעבוד זה הגוף המשעבד, כלומר הבנק. אם הכל בסדר זה לוקח יום יומיים. המוכר צריך לסגור את ההלוואה ולהלחיץ את הבנק שישחרר לו אותה מייד אחרת זה יקח זמן.

אחרי שהבנק הסיר את השעבוד אפשר להכנס לאתר של רשם המשכונות באינטרנט ולבדוק את מצב השעבוד. זה עולה 11 ש"ח בכרטיס אשראי.

אחרי זה פשוט הולכים לדואר ומעבירים בעלות בתהליך רגיל.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיקו למסור מידע חלקי שגם הוא לא מדוייק.

היו כאן באתר הרבה דיונים על זה עם מידע מלא ומדוייק. תעשה חיפוש.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הסרת השיעבוד בנוסף לכל האישורים הבנק הוא זה שצריך לפנות לרשם המשכנות על מנת להסיר את השיעבוד.

קרה לנו שקנינו רכב שהבנק אמנם הסיר את השיעבוד אצל משרד הרישוי ועשינו העברת בעלות אבל הבנק "שכח" לשלוח לרשם המשכנות בקשה להסרת שיעבוד.

כשהרכב הלך טוטאלוס, הביטוח סרב לשלם את הכסף עד להסרת השיעבוד.

פנינו לבנק שאמר לנו שבעל הרכב הוא זה שצריך לפנות, איתרנו את הבעלים שבהתחלה ניפנף אותנו, אחרי איום בתביעה הוא ניגש לבנק וביקש מהם שישלחו לרשם המשכנות בקשה מפורטת עם מס' משכון להסרת השיעבוד.

סתם מיותר ולא נעים. תבדוק שהבנק באמת שולח לרשם המשכנות את הבקשה הזו.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מוזר מה שכולכם אומרים

אולי השתנו דברים.. לפני שנתיים הסרתי שיעבוד על רכב שלי ההליך לקח 10 דק בבנק ומיד קיבלתי אסמכתא והלכנו ישר לדואר

אני מאוד בספק אם השתנה ככ מאז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן את זה הבנתי,אבל מה הקטע לחכות עכשיו עד שימחקו מרשם המשכונות?!מי יחכה חודש ...יקנו כבר את הרכב

מה בעצם נכון לעשות לקבל אסמכתא מהבנק לרכוש את הרכב ואחכ כבר אוכל לדאוג בעצמי להסרת המשכון מרשם המשכונות?(בחינם)

או שמה זה יותר מסובך ועלול ליצור בעיות?

בשורה התחתונה ברגע שיש לי אסמכתא מהבנק אני מסודר הלא כן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרגע שהבנק הסיר את השעבוד ועד שאתר רשם המשכונות מתעדכן יעברו שלושה שבועות. חפש פה בפורום. הנושא נידון לעומק.

אז זהו שלא. תקא את מה שכתבתי. זה ממקרה שקרה לנו. אם הבנק לא שולח לרשם המשכנות מכתב עם מס' משכון- ימות העולם ורשם המשכנות לא יסיר את המשכון מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה סיפור פיייייייי כולה רכב ********

סייב למה פקס?אם כבר האסמכתא אצלי מהבנק אני לא צריך אותם מספיק זה לא?

ואיפה בכלל המשרדים שלהם(עריכה מצאתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...