Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה הוט או יס מה עדיף

bigbosf
שימו לב! השרשור הזה בן 3434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זקוקים למינימום שבמינימום. ממירי hd מקליטים/מזמרים/מכינים קפה פחות מעניינים. ממיר סטנדרטי מספק בהחלט.הצורך הוא בערוצים בסיסיים פלוס ערוצים המתאימים לילד בכיתה ב׳. 4 ממירים. יש אינטרנט של בזק וקו טלפון של הוט. ככה שטריפלים למינהם ביס או הוט בהחלט יכולים להישקל בחיוב. אם ישנם מבצעים לסטודנטים גם טוב. תודה לכולם. נ.ב ממיר של עידן פלוס נחל כשלון חרוץ.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערוץ הכי מתאים לילד בכל כיתה זה ערוץ 23.

ערוצי עידן פלוס מספיקים בהחלט.

ב100₪ שחסכת כל חודש קח אותו למסעדה או בילוי.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערוץ הכי מתאים לילד בכל כיתה זה ערוץ 23.

ערוצי עידן פלוס מספיקים בהחלט.

ב100₪ שחסכת כל חודש קח אותו למסעדה או בילוי.

אין קליטה עם עידן פלוס. מדובר על קוטג׳. אין קליטה בסלון. זה מגיע עם אנטנה חיצונית קטנה.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון עם 2 החברות, אני מעדיף את הוט. התפריט של הערוצים בהוט הרבה יותר מהיר ונוח לטעמי. הVOD ביס היה מתנתק בממוצע פעם ביום ולא תמיד היה חוזר לפעול אחרי ניתוק וחיבור של הממיר. הקש ששבר את גב הגמל היה השירות הלקוי בהזמנת טכנאי שדחה את הגעתו מספר פעמים וכך נתקעתי יותר משבוע ללא טלוויזיה...

תן חיוך, עוד יבוא היום שגם על זה יטילו מס :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא ממליץ בכלל להיכנס להוט. אתה יודע איך אתה נכנס, אתה לא יודע איך ומתי, אם בכלל, תצא.

יס עדיפים באיכות השירות ובאיכות המוצר.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שעברנו ליס אנחנו מרוצים משמעותית, הכל רץ מהר יותר, איכות השידור מצויינת, שירות לקוחות מצויין ומעל לכל התשתית שלהם יוצרת רשת קווית בכל הבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני האישי, יס יותר טובים מהוט גם בטכנולוגיה, גם במהירות וקלות הממשק וכמובן גם בתכנים.

וכל זה עוד לפני שדיברנו על הסיוט שבשרות של הוט (נקנסו לאחרונה במליונים על זמני המתנה ממוצעים של 25 דקות ורק שתבין מה זה ממוצע, זה כולל גם את השלוחה של לקוחות חדשים, זאת השלוחה שזמן ההמתנה שם נע סביב ה 60 שניות!!!).

מבחינתי, אם רק היה ליס START OVER זה היה מושלם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קליטה עם עידן פלוס. מדובר על קוטג׳. אין קליטה בסלון. זה מגיע עם אנטנה חיצונית קטנה.

אם ככה אז צלחת לווין פרטית. התקנה חד פעמית וקליטה באיכות מעולה . (אתה יכול לחסוך את ההתקנה אם כבר מותקנת אצלך צלחת של יס

אתה יכול לבחור בין קליטה של עמוס שתיתן לך את הערוצים הישראליים, (תבדוק לגבי 23 אני לא בטוח שאותה הם מעבירים כבר על הלווין) לבין לווינים אחרים שייתנו לך הרבה יותר ערוצים.

צלחת לווין פרטית - יש מה לראות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך גם את האופציה של סלקלום ב-99 ש"ח.

זה מצריך חיבור לנתב? יש למישהו והוא מרוצה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר כמה חודשים ביס, חזרתי להוט.

התכנים משמעותית טובים יותר לדעתי (ערוץ 3 ו-8 הם נוק-אאוט), הממיר מהיר יותר, ההקלטה פשוטה יותר, והמחיר זול יותר (טריפל).

אני מקבל שירות אישי מול נציגה בכירה בהוט- שירות טוב יותר משקיבלתי ביס.

לסיכום, אני ממליץ על הוט.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אניח את זה כאן http://www.hometheater.co.il/vt169788.html

מה הרוחב פס שצריך כדי להריץ חלק שידורי HD דרך KODI? האם 15M מספיק?

תודה. :)

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם 12M רואה בעיקר שידורים בקודי למרות שבחדר ישנה טלוויזיה שמחוברת ליס .

עוד כחודש יגיע מכשיר שאמור להריץ קודי ללא קושי ויס יהיה נחלת העבר .

המלצה לפות"ש תמצא בפייסבוק את הקבוצה הישראלית של קודי ותתקין גרסת חסמבה .

תנסה,זה ללא תשלום.

תחזור עם רשמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...