Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: לידיעת הגולש אייל - מכוניות אירופאיות נתקעות יותר מיפאניות

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסקנה מעניינת שעולה מהסקר שהרכבים הקוריאניים הכי פחות אמינים.

כ- 14.19% מהרכבים הם קוריאניים והם אחראיים ל- 23.40% מקריאות השירות,מה שאומר שממוצע קריאות השירות לפי קבוצה הוא 1.649,יותר מכל קבוצה אחרת.

עריכה אחרונה על ידי adz

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה לא רשום מדוע יותר רכבים נתקעים בקיץ מאשר בחורף? אולי כי בקיץ מערכת הקירור יותר רגישה להתחממות מנוע, בגלל שסחבק שפך לרדיאטור מים מהברז המחליד בחצר והמלא באבנית, כי "זה רכב ישן ולא צריך נוזל קירור של היצרן"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני שמתי לב שמכוניות אמריקאיות - עם נתח שוק של 5.6% בלבד- אחראיות ל-(פאקינג!!) 28.5% מהקריאות תופסות?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת הגרירה ושירותי הדרך "שגריר" מסכמת את שנת 2014 ומפרסמת כמה נתונים סטטיסטיים מעניינים -

שליש מהרכבים הישנים (מודל 2004 ומטה) יתקעו פעם בשנה לפחות, לעומת 6.3% מהרכבים החדשים בני שנה או פחות.

רק 19.7% מבעלי מכוניות היפאניות הזמינו ב-2014 שירות דרך, לעומת 35.4% מבעלי הרכבים האירופאיים.

אז הסטיגמה נכונה למרות הכל? :shock:

סטטיסטיקות נוספות בקישור - שגריר - סיכום שנת 2014

%D7%A1%D7%98%D7%98%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A7%D7%94-%D7%A9%D7%92%D7%A8%D7%99%D7%A8-3.PNG

%D7%A1%D7%98%D7%98%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A7%D7%94-%D7%A9%D7%92%D7%A8%D7%99%D7%A8-2.PNG

כדי להבין את הנתונים, צריך להוסיף שכמות היפניות בשוק גבוהה בכ 60% מה אירופאיות, בעוד במספר אבסולוטי

כמות התקיעות של רכב אירופאי גבוהה בכ75% מהגרירות של רכב יפני.

מי שעשה מבוא לסטטיסטיקה מבין שמדובר פה בשכיחות של פי כמה וכמה תקיעות של רכב אירופאי מול רכב יפני.

וכל הסיפורים של חובבי האירופאיות לא יכולים להסביר את הפער האדיר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"פ הנתונים שהוצגו פה קשה לקבל תמונת מצב.

אני ראיתי החודש 4 רכבי פורד smax על גרר שנתקעו עקב תקר בגלגל( אין ספייר) והערכה לניפוח לא עזרה כי החור היה גדול מידי.

אז מה זה אומר? שsmax זה לא רכב אמין?

כנ"ל על כמה מרצדסים.

עד שלא נקבל נתונים מפורטים יותר, אילו סתם נתונים חסרי תועלת.

ועוד דבר, ע"פ מה הם קובעים את מוצא הרכב? ארץ הייצור או מקור החברה?

יש פורד זה אמריקאי, שמיוצר באירופה( גרמניה וספרד).

יש דגמים של במוו שמיוצרים בכלל באמריקה.

בשבילך המציאו את האימרה, אם זה הולך כמו ברווז, מגעגע כמו ברווז - זה כנראה ברווז.

אבל נראה לי שאתה לא מעוניין שהעובדות יבלבלו אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני שמתי לב שמכוניות אמריקאיות - עם נתח שוק של 5.6% בלבד- אחראיות ל-(פאקינג!!) 28.5% מהקריאות תופסות?

ששש,לא להעליב את הדוד סם...

ברצינות:

מדובר בקבוצה יחסית קטנה.

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדברים לא חדשים והם גם ישארו כאלה .

באופן כללי ניתן להגיד שהיצרניות האירופאיות סובלות הרבה יותר מתופעות של מחלות ילדות וזאת מכיוון שחברות האירופאיות מכניסות טכנולוגיה חדשה יותר

לעומת חברות יפניות שמשתמשות בטכנולוגיה יותר מוכחת.

אפשר לראות את זה היטב בפולסוואגן שהכניסה המון טכנולוגיה לרכבים שלה ולא תמיד כשהיא מספיק בשלה

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שכשהיפניות הכניסו מנועים עם 125 כוח סוס , הן לא נתקעו, בשעה שהאירופאיות עם מנועים שדשדשו

בסביבות 80 כוח סוס המשיכו להיתקע עם הטכנולוגיה החדישה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מקבל את הטענה הזאת שהאירופאיות פחות אמינות בגלל שהן בדרך כלל משתמשות בטכנולוגיה חדישה. זה אולי נכון לגירים הרובוטיים בעלי המצמד הכפול וכל מה שיצא במשך הכמה שנים אחרונות, אבל מה עם מה שהיה לפני? איזו טכנולוגיה בדיוק השתמשו בגולף 4, לאון, רנו מגאן 1 מבחינה מכאנית (או מבחינת חשמל) שלא הייתה לדוג' בסיוויק 7, בלאנטיס או בקורולה דור 8? ואיזו טכנולוגיה השתמשו בסיטרואן C4, רנו מגאן 2 אשר לא הייתה במאזדה 3, טויוטה קורולה דור 8 או 9 או הונדה סיוויק דור 7 או 8?

כיום אולי כן יש השפעה מסויימת של הטכנולוגיה על האמינות, אבל לא מצאתי פינוק מיוחד ברכבים עממיים אירופאים שמכוניות תוצרת יפן/קוריאה לא יכולות להשתוות אליו. היום מכוניות יפניות/קוריאניות קרובות מאוד (אם לא זהות) למה שהאירופאיות מציעות ולרוב לא מאלצות את הרוכש לוותר על אמינות. מאזדה 3 החדשה או קיה סיד למשל יכולות להתחרות ראש בראש מול מיטב התוצרת האירופאית בסגמנט, ותופתעו לגלות שהן גם עושות את זה מצוין. תראו מבחנים השוואתיים מכל העולם ותבינו.

מעבר לזה, גם קיה/יונדאי משתמשים בתיבות כפולות מצמד. למה אצלם אנחנו לא רואים הרבה אנשים שמתלוננים לעומת לפורד או ל-VAG?

שלא תבינו אותי לא נכון, כל אחד והשיקולים שלו. אני לא אומר שהתוצרת האסייתית עדיפה על האירופאית או הפוך, אבל אני ממש לא אוהב את הטענה הזאת שתמיד חוזרת כאן שרכבים אסייתיים פחות טובים. יש מוצרים טובים ויש פחות טובים גם מיפן/קוריאה וגם מאירופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את זה שמעל זה שמעליי, ומוסיף שלוש נקודות:

א. כמו שיוליאן אמר בשרשור סמוך, דווקא היפנים הכניסו את הטכנולוגיה ההיברידית אפילו לרכבים עממיים ביותר (ובתכלס, זו טכנולוגיה שמוצלחת יותר מהרבה בחינות מהטכנולוגיות האירופיות) וכמעט שלא שומעים על תקלות בה.

ב. גם לקסוס היא יפנית, ואפילו היפנית האמינה ביותר, ועליה לא ניתן לומר שהיא לא חדשנית. יש בה את כל שכלולי הגיר, החשמל והמנועים.

ג. רכבים יפניים עממיים מהדור האחרון הכניסו גם מערכות עצור וסע, גם תיבות כפולות מצמד, וגם מנועי טורבו. אני מהמר שגם הם יישארו אמינים ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...