Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 vs סקודה אוקטביה

door2005
שימו לב! השרשור הזה בן 3425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבין שתיהן לדעתי עדיפה המאזדה 3- נראית טוב, מרווחת ומאובזרת. באחת התגובות פרסמו גם כאן כתבה שהשוותה עוד כמה דגמים בינהם הקיה סיד, אם זאת גם אופציה מבחינתך אז לגמרי הייתי שוקל אותה. דיברתי עם כמה אנשים שנוסעים עם הסיד על בסיס קבוע והם ממש ממש מרוצים.

אולי שווה לשקול גם פורד פוקוס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם בלוח מחוונים יש כמה דברים מעצבנים כמו מד מהירות דיגיטלית, מד דלק דיגיטלי והעדר מדחום מנוע(?).

איזה מזל שאתה לא הבעלים של מזדה הזאת,לפחות נמנע ממך הסבל ועצבים כל פעם להסתכל בלוח מחוונים הזה.:wink:

אפשר בבקשה לדעת על איזה רכב אתה נוהג? מעניין לדעת מה טעמך.

Talbot Horizon->Seat Ibiza->Mazda 121->Toyota Yaris->Toyota corolla->Toyota Runx->Honda Civic--Mazda3 2.0 Spirit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מזל שאתה לא הבעלים של מזדה הזאת,לפחות נמנע ממך הסבל ועצבים כל פעם להסתכל בלוח מחוונים הזה.:wink:

אפשר בבקשה לדעת על איזה רכב אתה נוהג? מעניין לדעת מה טעמך.

אני מציע לך לשבת..הוא בחר ביונדאי I25 ליסינג :hihi:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן I25, מה לעשות שזאת תקופת פשרה?!

שלא תבין, הרכב נראה מעולה, מאובזר מאוד ואני בטוח שגם נוסע לא רע עם מנוע 2 ליטר, פשוט אני לא חסיד גדול של מחוונים דיגיטליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת מנועים, אי אפשר בכלל להשוות בין אוקטביה 1.2 לבין מאזדה 2.0.

אם מדברים על אוקטביה 1.4 ו 140 סוסים, אז האוקטביה אוכלת את המאזדה ,ואם 1.8 אז האוקטביה אוכלת גם את לקסוס is250 כמו שאחד מהפורום הזכיר פעם.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתלהמות פה מזעזעת לפעמים, ולא נותר לי אלא לתהות האם האנשים שבאים לפה וחורצים חד משמעית שרכב זה או אחר עדיפים על השני באמת נהגו על שניהם כי קשה לי מאוד להאמין.

אינני בעלים לא של הסקודה ולא של המאזדה, אבל יש לי נסיון עם שניהן.

מעבר לזה שאני מכיר הכרות לא רעה גם עם שאר המתחרות שלהן.

כחבילה על הנייר המאזדה מפתה ללא ספק בכלל, ואני מאוד אוהב את העיצוב שלה (את ההאצ׳בק בעיקר ועדיף באדום...) אבל, הביצועים שלה תכלס לא מרשימים במיוחד, בטח לא יחסית למה שאתה מצפה כשאתה מסתכל על הנתונים על הנייר (2.0 165 כ״ס וכו).

אני מניח שזה קשור לסקיי אקטיב והכיול לחסכון על חשבון הביצועים (באותה מידה התאכזבתי למדי מהCX5 בגירסת ה2.5).

לעומת זאת הסקודה עם 105 הסוסים הצנועים שלה, הגם שעל הנייר היא איטית יותר מהמאזדה, מרשימה ומפתיע בצורה יוצאת דופן.

נדמה לי שהיה זה ג׳רמי קלרקסון (אם כי יתכן ואני טועה) שטען שכשיצא לו לבחון את המנוע הזה (בייטי נדמה לי) הוא עצר בצד ופתח את מכסה המנוע כי לא האמין שמדובר במנוע קטן וצנוע כלכך...

אז לא, ה1.2 105כ״ס של VAG רחוק מאוד מלהיות מנוע של קורקינט, ואין מצב שמי שטוען זאת אכן חווה אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומנט זה שם המשחק,ובמנועים מטורבתים,גם אם הם צנומי נפח,יש בשפע,ובהרבה יותר ממנועים אטמוספריים,שלפחות כרגע נראים כמו החדשות של אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין למזדה יש יותר ממונט,רק העיניין הוא שהסקודה תקבל את רוב המומנט כבר ב1500 סל''ד והמזדה רק ב4000 סל''ד.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בדיוק הנקודה,וזה מה שמעיד יותר מכל דבר אחר על זמינות הכוח,זה לא רכב ספורטיבי,ברכב משפחתי אתה רוצה כמה שיותר כוח בטורים נמוכים ובינוניים,לא ב5000 סל"ד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאה לי לעמוד ברמזור לצד גם 1.2 וגם מול 1.4 אכלתי את שניהם, אז 1.2 במקרה הטוב מפתיע מול 1.2 אחרים ו1.4 נצמדה אלי קצת יותר זמן.

Talbot Horizon->Seat Ibiza->Mazda 121->Toyota Yaris->Toyota corolla->Toyota Runx->Honda Civic--Mazda3 2.0 Spirit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...