Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת שטיפה בלחץ מים של חברת Nilfisk-Alto

שימו לב! השרשור הזה בן 3468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אני מחפש מכונת שטיפה בלחץ מים שתתאים לניקוי של הג'יפ לאחר טיול שטח.

אני גר בבית דו משפחתי כאשר השכן גם כן חובב ג'יפים ואנחנו עושים הרבה טיולי שטח, ולכן לא איכפת לנו להשקיע קצת יותר על מכונה טובה שתעשה את העבודה.

הפורומים בחו"ל ממליצים דווקא על מכונות של חברת Nilfisk-Alto. היבואן הרשמי של המכונות האלה בארץ היינה חברת עוז בת גלים.

באתר שלהם יש מגוון מכונות מהסוג הזה (קישור לקטלוג - http://www.oz-b-g.com/category/%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%94-%D7%91%D7%9C%D7%97%D7%A5) ואני לא כך כך יודע מהם הפרמטרים הנדרשים.

מישהו התנסה עם מכשירים כאלה בעבר? עם החברה הזאת? מישהו יכול להמליץ על מכונות נוספות שיעשו את העבודה? לא אכפת לנו להשקיע, המכונה תחסוך מאיתנו הרבה זמן אחרי טיול בשטח.

תודה לכל העוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תרצה אני קניתי מכונה תעשייתית של קרשר 215 באר.

היא פחות מתאימה לי ובשבילך היא קצת אובר קיל והיא גם תלת פאזית.

אבל אם אתה רוצה מכשיר חזק שמיועד לעבוד ברצף (לנקות 2 ג'יפים זה לא פשוט), אתה מוזמן ליצור קשר.

הדגם הוא 7/18c

בעלים של Custom Powder Coat

צביעה חשמלית בתנור

הפרוייקטים שלי:

שיפוץ virago 500, שיפוץ VX80

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...