Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

CleanYourCar שוקלים להפסיק לשלוח מוצרים לישראל.

שימו לב! השרשור הזה בן 3518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הזמנתי כמה מוצרים של cg ואת האוטם של מנזרנה. אחר 3-4 ימים שלחתי להם הודעה כדי לבדוק שהכל בסדר ורק אז נודע לי שיש בעיה עם מנזרנה . אמרו לי שיש בו איזה חומר דליק ועושים עם זה בעיות במכס אז החלפתי את זה לגטסיל. ורק אחרי שהחלפתי את זה זה נשלח ( ב5 לאוגוסט) . מעניין באמת מה הסיפור שלהם. לפי מה שאני מבין הרואיל מייל פוסט הזה זה הדואר הרשמי שלהם אז לא נראה לי שהבעיה היא עם הדואר שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

cg תמצא ב-waxmomo וב-detailed clean, מנזרנה יש לך בארץ, ובידיוק עכשיו יש חבר שמוכר בשירשור קנייה מכירה powerlock אם אתה עדיין מעוניין.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שהמשלוחים שלהם מגיעים באיחור זה פשוט הם חוסכים בעלות המשלוח בגלל זה אין מספר מעקב חרא של חנות וחרא של שירות יש מספיק חנויות באנגליה ששולחים לארץ תוך שבוע!!! למשל i4de וחברים לא קרה לי שהזמנתי וחיכיתי יותר מ10 ימים לא מזמין מהם גם אם היה משלוח חינם.

שיפוצים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הפעם האחרונה שהזמנתי מהם חיכיתי כמעט חודש עד שהגיע המשלוח.

הגעתי למסקנה שיש מוצרים שיותר זולים בארץ ואולי עדיף להוסיף כמה שקלים להזמין בארץ ולחכות גג 3-4 ימים.

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי כמה מוצרים של cg ואת האוטם של מנזרנה. אחר 3-4 ימים שלחתי להם הודעה כדי לבדוק שהכל בסדר ורק אז נודע לי שיש בעיה עם מנזרנה . אמרו לי שיש בו איזה חומר דליק ועושים עם זה בעיות במכס אז החלפתי את זה לגטסיל. ורק אחרי שהחלפתי את זה זה נשלח ( ב5 לאוגוסט) . מעניין באמת מה הסיפור שלהם. לפי מה שאני מבין הרואיל מייל פוסט הזה זה הדואר הרשמי שלהם אז לא נראה לי שהבעיה היא עם הדואר שלהם.

אין שום בעיה עם מנזרנה הזמנתי 3 סוגים של פולישים של מנזרנה מ i4 וקיבלתי אחרי שבוע בול.

שיפוצים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאני הזמנתי מהם-

Foam Wax Applicator

Clay Magic Perfect Finish Kit (100g clay)

Menzerna - Power Lock Sealant (16oz)

CarPro - Iron X 500ml

לא באמת צריך אותם בשביל המוצרים הנ"ל, תכלס לא צריך אותם בכלל.

לגבי הפלסטלינה, ממליץ לך בכלל להתקדם כמה שנות אור קדימה לעבר speedy prep sponge של nano skin (איביי), אפליקטור זה אפליקטור, איירון אקס יש בכל מקום כולל לא מעט חנויות בארץ, ואת המנזרנה, כמו שרשמתי לקודמי, יש גם בארץ וגם מוכרים אותו בפורום שלנו.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי את האוטם שלהם . וזה מה שהם אמרו לי. שיש איזה חומר דליק באוטם ועושים עם זה בעיות במכס. בארץ הייתי משלם על החבילה שקניתי 80 ש"ח יותר. לא לחוץ לי לחכות חודש ואפילו יותר כי האוטם הוא גם ככה לעוד איזה חודשיים וכל שאר המוצרים שהזמנתי לא לחוצים לי כי זה רק שדרוג של החומרים שקיימים אצלי כרגע.העיקר שיגיע בסופו של דבר. לפני שהזמנתי מהם ראיתי שיש איתם בעיות מידי פעם ושלוקח המון זמן עד שהמשלוח מגיע אז קודם בדקתי באתרים שפרסם ציפופו אבל תמיד היו חסרים מוצרים שחיפשתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כל כך שונא את CYC. אני לקוח קבוע ב I4D ו

detailed clean שאני מרוצה מהם מאוד. שמעתי הרבה ביקורות טובות על waxmono עוד לא יצא לי להזמין משם.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי קרה שהזמנתי מוצר, לאחר כשבועיים הסטטוס של ההזמנה לא השתנה ל"נשלח".

שלחתי להם מייל, ופניתי לתמיכה בנוגע למצב ההזמנה.

לאחר שבוע שלא חזרו אליי - פתחתי קייס בפייפאל.

לאחר חודש של המתנה לתשובה של החברה על הקייס (וכמובן שלא הייתה תשובה), זה הגיע לפייפאל עצמם שפשוט החזירו לי את הכסף.

אני לא יודע מה הסיבה שהם מפסיקים לשלוח לארץ, אבל זה בוודאות לא בעיה של הדואר אלא בעיה של החברה עצמה.

ומעבר לזה, שלא ישלחו יותר לארץ. ככה פחות לקוחות יפגעו. :evil:

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקראו לי נאיבי, אבל שימו לב שהבעיות התחילו מיד עם מבצע עמוד ענן.

זה התחיל "קצת" לפני.

בימים השחורים שהפורום הזה עוד לא היה קיים.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי הזמנה מ CYC שהחבילה הגיעה פגומה והיו חסרים בה המוצרים, הבעיות רובן ככולן נובעות מדואר ישראל.

אני מזמין די הרבה מאיביי והרבה מוצרים פשוט לא מגיעים ליעד.

דיבורים על חרם זה פשוט לטמון את הראש בחול ולהתעלם מהבעיה האמיתית.

ובקשר לטעויות כתיב של הבריטי, זה נושא כאוב גם לכותב הישראלי.

זה באמת מציק לכם? והטעויות הרבות מאוד שלנו פה על גבי הפורום מטרידות לא פחות אז צריך לקחת את הכל בפרופורציות, הכותב הוא בן אדם וכל אחד טועה.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...