Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אפריל - דצמבר 2014, הנחיות בהודעה הראשונה.

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 3473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 332
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מכיר מישהו ששומר רכב בגלל שהוא הדבר המשמעותי שנותר לו מאביו, שנפטר בפתאומיות. יש כאלה שלא מוכנים לוותר על החלום. לכל אחד זכות על הקניין שלו.

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר מישהו ששומר רכב בגלל שהוא הדבר המשמעותי שנותר לו מאביו, שנפטר בפתאומיות. יש כאלה שלא מוכנים לוותר על החלום. לכל אחד זכות על הקניין שלו.

+1.

לצערי זה מה שקרה אצלי גם.

הרכב שלי כרגע עם רישיונות מוקפאים בקרוב יחזור כנראה לכביש אבל קשה למכור אותו בגלל שהוא היה אצל אבי המון זמן.

אולי גם לקוביה הזאת יש סיפור עם קשר כול שהוא,ויוצא לי לראות אותה שם שנים שאני עובר משם מדי פעם.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי. לקחתם כדומגא רכב אחד בודד. אני מדבר על התופעה בכל הארץ, בכל עיר, לכל סוגי הרכבים. ישנים, חדשים, נדירים ונפוצים.

היה לי שכן שהייתה לו רנו טרפיק 84. נסעה, נסעה, נסעה עד שיום אחד הוא העמיד אותה מול הבית, כדי שתתמלא בזבל, תתפוס מקום חנייה ותאגור קורי עכביש. את הרנו החליף ב93 (כשהרנו הייתה כולה בת 9 כן?) איסוזו איפון, הראשון שראיתי בארץ הקודש, ועם הזמן הרנו עפה משם.

לפני כמה שנים הסתובבתי שוב באזור (מאז עברתי דירה) ומה רואות עיניי? אותו איסוזו איפון, בן 10-12 שנים, עומד מול ביתו של השכן, מלא בזבל, תופס מקום חנייה ואוגר קורי עכביש. מקווה שהמסר עבר.

נכון שלכל אחד יש את הזכות לעשות עם רכושו ככל העולה על דעתו, אבל עדיין- לא ברורה לי התופעה הזאת ולמה היא כל כך נפוצה. עומד לך רכב בחנייה- זה לא מפריע? לכלוך, זבל, סכנה בטיחותית, פגיעה באיכות החיים (תופס חנייה ומכער את פני הבית/ בניין)

לא ברור...

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי. לקחתם כדומגא רכב אחד בודד. אני מדבר על התופעה בכל הארץ, בכל עיר, לכל סוגי הרכבים. ישנים, חדשים, נדירים ונפוצים.

היה לי שכן שהייתה לו רנו טרפיק 84. נסעה, נסעה, נסעה עד שיום אחד הוא העמיד אותה מול הבית, כדי שתתמלא בזבל, תתפוס מקום חנייה ותאגור קורי עכביש. את הרנו החליף ב93 (כשהרנו הייתה כולה בת 9 כן?) איסוזו איפון, הראשון שראיתי בארץ הקודש, ועם הזמן הרנו עפה משם.

לפני כמה שנים הסתובבתי שוב באזור (מאז עברתי דירה) ומה רואות עיניי? אותו איסוזו איפון, בן 10-12 שנים, עומד מול ביתו של השכן, מלא בזבל, תופס מקום חנייה ואוגר קורי עכביש. מקווה שהמסר עבר.

נכון שלכל אחד יש את הזכות לעשות עם רכושו ככל העולה על דעתו, אבל עדיין- לא ברורה לי התופעה הזאת ולמה היא כל כך נפוצה. עומד לך רכב בחנייה- זה לא מפריע? לכלוך, זבל, סכנה בטיחותית, פגיעה באיכות החיים (תופס חנייה ומכער את פני הבית/ בניין)

לא ברור...

זאת התופעה היחידה שמפריעה לך בארץ?

שאלו יהיו הצרות שלנו...:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור...

אם השכנים לא מתלוננים, העירייה לא עושה כלום.

אם השכנים לא מתלוננים, כנראה שזה לא מפריע לאף אחד.

אני אישית העפתי 20 מכוניות נטושות בשנה וחצי האחרונות, בשכונת מגוריי (הדר, חיפה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה בירושלים פורד טאונוס כנראה מודל IMG_20140508_143351.jpgIMG_20140508_143357.jpgIMG_20140508_143404.jpgIMG_20140508_143411.jpgIMG_20140508_143417.jpgIMG_20140508_143421.jpgIMG_20140508_143430.jpgIMG_20140508_143436.jpg1972.

אין תגית של המודל המדוייק - 17/20/23/26 לפי לוחית ה V-6 בצד וצורת הפנסים נראית לי כמו 20M דגם P7. סבירה אך מוזנחת למדי ונראה שלא נסעה זמן רב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשטח חצר של בית נטוש אי שם באזור השרון (לא מצרף תמונה כדי לא לזהות את המקום) עומדת פיגו 505 נטושה אף היא במצב סביר שנת ייצור 1985.

פרטים מלאים ינתנו בהודעה פרטית לחברים מוכרים בלבד.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשטח חצר של בית נטוש אי שם באזור השרון (לא מצרף תמונה כדי לא לזהות את המקום) עומדת פיגו 505 נטושה אף היא במצב סביר שנת ייצור 1985.

פרטים מלאים ינתנו בהודעה פרטית לחברים מוכרים בלבד.

אם זה בצבע ירוק בהיר אז הרכב פורסם למכירה לפני זמן לא רב.

ואם זה באמת הרכב המדובר הרי שמדובר על STI גיר ידני , מבחינת פח / חלודה המצב לא נעים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה בירושלים פורד טאונוס כנראה מודל [ATTACH=CONFIG]380699[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]380700[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]380701[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]380702[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]380703[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]380704[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]380705[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]380706[/ATTACH]לדעתי 20M עם מנוע 2.3 רמת הגימור טובה יותר, יצא לי לנסוע ב26M שהייתה מפוארת מאד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...