Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ביטוח על רכב קבריולט מיקר את הביטוח ?

SagiLo
שימו לב! השרשור הזה בן 7113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביטוח על קבריו יקר יותר מדגם מקביל בלי גג פתוח (לדוגמא סדרה 3).

לגבי ה CC הוא יהיה יקר יותר מ206GTI לצורך הדוגמא. בכמה? תתקשר לבדוק, גם ככה יש הבדלים די גדולים בין אנשים בגלל נתונים שונים, גיל, מקום מגורים, היסטוריה וכו'.

בכל מקרה רכבים ספורטיבים (ברוב המקרים) יקרים יותר לביטוח. וגם יהיו הבדלים גדולים בין רכבים.

בשאיפה הרכב הבא שלי יהיה רודסטר, עולה יותר לבטח, קצת פחות שקט בלילה, אבל הרבה FUN.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח לCC לא ממש יקר... הכי זול שאני מצאתי היה בלוביט... סוכנות הביטוח של לובינסקי...

נסה אותם אין הצעות יותר זולות לביטוח של פיזו סיטרואן מאשר שם... (יש לנו 4 פיזו במשפחה)

בברכה נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח לCC לא ממש יקר... הכי זול שאני מצאתי היה בלוביט... סוכנות הביטוח של לובינסקי...

נסה אותם אין הצעות יותר זולות לביטוח של פיזו סיטרואן מאשר שם... (יש לנו 4 פיזו במשפחה)

בברכה נדב

אני חושש שפיססת את הרעיון המרכזי של הת'רד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק סליחה!!! לא שמתי לב!

בכל מקרה, יש לנו פיזו 307 ופיזו CC 206 (שתיהן 2L). ההבדל בין עלות הביטוח על שתי הרכבים עומד על 400 ש"ח לשנה בערך... (ה307 יותר זול)

חשוב לציין שמחיר של 307 חדשה כמו שלנו הוא כ40,000 ש"ח זול יותר מאשר ה206 שלנו חדשה...כך שזה גם גורם...

מקווה שקלעתי יותר טוב עכשיו...

בברכה נדב

נ.ב. 206CC זהו אוטו עם הרבה חלקים זמינים (אפילו הפגושים זהים לחלוטין ל206 רגילה!)

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר מדובר על אותו דגם (לדוגמא סאאב 9-3 סדאן וקונברטיבל), בכל המקרים שאני מכיר, הביטוח על הרכב הפתוח יהיה יקר יותר.

אבל, אם ניקח ביטוח על מיאטה חדשה מול מאזדה 3 חדשה, המיאטה בהחלט תהיה זולה יותר לביטוח ברוב המקרים (4500 ש"ח למיאטה מול כמעט 7000 ש"ח ל-3).

קח בחשבון שלא כל סוכן ביטוח יסכים לבטח רכב פתוח.

יניב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...