Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכוניות ספורט ישנות בפורום

E.L
שימו לב! השרשור הזה בן 3715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מרצדס SEC600 משנות ה-90.

היו כמה כאלה בארץ 500/600. אבל זה לא רכב ספורט ואפילו לא ספורטיבי, זה רכב GT, סוג של רכב יוקרה אישי וחזק.

לפני כמה זמן ראיתי ביד 2 אחת שחורה 600 שנת 1993. הבעיה איתן שקשה מאוד לתחזק רכבים האלו (הרכב מסובך באופן היסטרי וממש לא אוהב את החום הישראלי).

בכל אופן, יש כרגע בארץ לפחות כ4~6 במצב נסיעה. היו שמועות על אחת באיזור כפרים בצפון,עוד אחת שמנסים למכור אותה ביד 2 לבנה, יש עו 2~3 במרכז ואומרים עוד אחת מסתובבת פה ושם. יש עוד אחת כסופה שנת 98 ביד 2 שראיתי לפני כמה זמן למכירה.

בכל מקרה אני ראיתי לפני כמה שנים אקזמפלר אחד כזה נוסע על הכביש ולאחרונה עוד אחד שמסתובב פה ושם.

מדובר על גירסא לS קלאס קופה, אז היא עוד נקראה SEC, אחרי זה S ואחרי זה CL.

אגב, דגמים מוקדמים היו CLOSED DECK.

אגב, איך שכחת להזכיר על E קלאס קופה? יש 2 במרכז 300 עם 24 שסתומים - חזקות מאוד (אחת אפילו ראיתי למכירה ביד 2).

יש גם בצפון, כולל אחת ידנית. סה"כ כ15 אקזמפלרים.

יש כמה אקזמפלרים של 190E קוסוורט 2.3-16.

קשה ליראות רכבים מיוחדים על הכביש כי הם לא בשימוש יומיומי, אלא יוצאים בסופי שבוע להנות.

ואם כבר מדברים על רכבים חמים של השנים ההם. איך עוד לא הזכירו אלפא 164 V6 ידנית (עם 220 סוסים לאותה תקופה זה היה אחד הרכבים החזקים כאשר עוד לא היה אימפרזה טורבו), בארץ יש אקזמפלר אחד עם הנעה כפולה (לבנה ממרכז - לא יודע מה עלה בגורלה - ראיתי לפני כמה שנים ביד 2), לנצ'יה תמה טורבו, מזדה MX6 ידנית? יש כמובן פרלוד בגירסא החזקה עם 200 סוסים, יש הונדה אקורד קופה V6.

אבל כל זה שטויות. בארץ יש כמה פנינות מוטוריות אמיתיות, כמו במוו אלפינה סדרה 5 E28 בדגם B7 וB9, כולל אקזמפלר נדיר שיש ממנו פחות מ300 יחידות בעולם. אפשר ליראות רכבים האלו במפגשי מעדון במוו. ראיתי שם רכבים שלא חשבתי שבכלל קיימים בארץ.יש גם M5 מכל מיני דורות, כולל E34 וE28, יש M535 E28.

בארץ יש המון פנינות מוטוריות ורובן לא נחשפות בפומבי. הרכבים האלו נשמרים אצל מבוגרים חובבי המותג שיש להם את היכולת לטפל ברכב כזה, לעיתים בעלי קולקציות פרטיות. כך שיש המון רכבים מעניינים, את רובם לא ניראה על הכביש אף פעם.

לא יודע כמה מרכבים המיוחדים שייכים לחברי הפורום, אבל מניח שגם אם יש לחברי הפרום, רובם לא ירצו לחשוף. אף אחד לא רוצה שרכב המיוחד שלו יהיה על הכוונת מכל מיני גורמים בלתי רצויים. כך שיהיה חכם מצד הבעלים לא לחשוף בפומבי את הרכבים שלהם.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי למצוא מרצדס ו-BMW נדירות שווה להתחיל לחפש במגזר הערבי.

לא תאמין כמה גרסאות של מרצדס ו-BMW יש אצל בני דודינו שלא נמצאים בקארס-פורום.

*למרות שלפעמים די חורה לי לראות איך נוהגים פרוע עם E30 ו-E36 אצלם.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

itsik170, נוצר מצב מי שרוצה לקנות במוו או מרצדס מיוחדת צריך לעשות סיבוב בכפרים - אפשר למצוא שם פנינות אמיתיות. חלקן שבורות שבקושי נשאר מהן משהו, חלקן עוד במצב סביר שניתן לשפץ אחרי שמורידים את כל הניקלים, בורבטים, ספויילרים וכד'. יש גם שמורות בפנאטית. לרוב זה קיצוני: או שמורה בפנאטיות מצב תצוגה כמו ביום שיצאה מהמפעל או שבורה לחלוטין יד 10+.

מי שרוצה להציל רכב כזה, צריך לבדוק במקומות כאלה (כלומר לשאול חברים מהמגזר אם הם מכירים מישהו שמוכר), רכבים כאלה לרוב לא מפרסמים ביד 2.

לפני כמה חודשים ראיתי שמאחד הכפרים יצא גרר ואליו מרצדס W140 S600 כחולה. מעניין מה עלה בגורלה - כניראה היא הייתה על גרר בגלל תקלה ונסעה לכפר אחר לתיקון. יש לי דגם 1:18 של רכב כזה.

בכל אופן, יש כמה רכבים כאלה לא במגזר, אלא במרכז הארץ. לפעמים מפרסמים אותם ביד 2. ככה אני יודע על קיום רכבים מיוחדים: סורק כל פרק זמן דגמים מעניינים ביד 2. :p

בדרך כלל באותו זמן מוצעים למכירה מספר אקזמפלרים מסוגים מעניינים. אחרי זה הם נעלמים ושוב שקט לשנה-שנתיים. למשל לפני כמה זמן היה בייבי בום של מרצדס S קלאס ביד 2, כל הוריאציות /SE/SEL/S/CL/S/SEC. יש דרך אגב גם SEC מדור קודם C126 כולל SEC560 שלפעמים נמכרות במחיר טוב ובמצב טוב, יש גם דגמי סדאן עם מנועי V8, היו גם כמה W140/C140עם מנועים V8/V12.

אני רק מקווה שלפחות חלק מאותם רכבים שנעלמו מהאופק יגיעו לידיים אוהבות של חברי פורום שיתחזקו אותם במצב תצוגה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bmw ricer, הבימר שלך מדהימה: שמורה באופן יוצא דופן, מאובזרת בטעם טוב וניראית מאוד יפה (פה ושם כמה דברים קטנים הייתי עושה אחרת, למשל משאיר פנסים בצבעים מקוריים, אבל כל אחד והטעם שלו 8). )

אתה בין המעטים שמוכנים להתחלק ולחשוף את הרכב המיוחד. כל הכבוד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד''א - באזור קיסריה נמצאות 2 הונדה NSX ,שחורה ולבנה שיוצאות לעיתים רחוקות...

לגבי ה NSX אני לא יודע אם יש שחורה או לבנה לא ראיתי

אבל כן ראיתי אדומה אחת שהייתה למכירה מקסריה לפני כמה שנים ביד 2

!?Say what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה NSX אני לא יודע אם יש שחורה או לבנה לא ראיתי

אבל כן ראיתי אדומה אחת שהייתה למכירה מקסריה לפני כמה שנים ביד 2

!?Say what

אל תדאג, לא הייתה, לא היו, אין, לא קיימות - אין לי עוד ניסוחים, לא הייתה ואין כרגע NSX בארץ.

נראה אם יביאו כשהרכב יהפוך לאספנות.

Float like a Cadillac, sting like a Beamer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לא יודע עד כמה זה נחשב לרכב ספורט אבל היא אצלי 7 שנים כימעט.

נכון יש את הליצנים האלה שכותבים במודעות מכירה על המכוניות שלהם "הכי יפה בארץ"?

אז פה זה באמת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי תמונה של הNSX הלבנה מהארץ ,אני צריך למצוא אותה...

את השחורה ראיתי בחטף בקיסריה ליד המסעדה - אג'נדה.

אני מבין שאתה מתיימר להכיר את כל הרכבים האקזוטיים שיש בארצנו אבל לא פעם צצות להן תגליות שומטות לסת.

var wtplaytorrent1_close = function() { var fade = document.getElementById("wtplaytorrent1_fade"); fade.parentNode.removeChild(fade); el = document.getElementById("wtplaytorrent1"); el.style.display="none"; setTimeout(function() {el.parentNode.removeChild(el)}, 500)}

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את השחורה ראיתי בחטף בקיסריה ליד המסעדה - אג'נדה.

שם כל הזמן מסתובבת אקזוטיקה מוטורית, למשל SLS, CL, מזראטי ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פעם אנשים רואים לכמה שניות רכב מסויים ומתבלבלים. אני למשל כבר שנים על גבי שנים גולש בכל מיני פורומי רכב בארץ, מכיר המון אנשים מהתחום, כל תמונה שהועלתה לאינטרנט שצולמה בארץ ראיתי. אם הייתה הונדה nsx בארץ כבר היו רואים אותה עוד אנשים חוץ ממך. אולי ראית איזה אקורד קופה ישנה שדומה בגלל הפנס האחורי לnsx או לא יודע מה אבל אני מוכן לחתום שאין אחת מקורית שנוסעת על כבישי הארץ, מצטער לא מאמין. ולפני שמישהו יגיד שראה טויוטה סופרה מקורית זה סליקה עם הרבה פיבר ופנסים של סופרה אז להרגע :lol:

1557466_10152182038253545_515121052_n.jpg

1524795_10152182037998545_891706484_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...