Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן דה שבו 65 - יומן שיפוץ

היונימוג האדום
שימו לב! השרשור הזה בן 1194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתחיל להתאושש מהחוויה .

זאת בהחלט חוויה - להניע ולנסוע עם רכב אשר בניתי מההתחלה במו ידיי , נכון יש עוד ההממווןן עבודה , אולם הרכב הגיע לשלב שהוא יכול לנוע בכוחות עצמו .

כל המערכות ( למעט המנוע - ישופץ בהמשך ) פועלות היטב , ההיגוי כמו של קארטינג , הנסיעה בשדה חרוש - פשוט חוויה ( מודה , אני לא הכרתי את התחושה הזאת ) , הגיר מעולה , מצמד תקין ואפילו הבלמים מתפקדים .

בעיקרון אני ביישורת האחרונה לפני הצבע , אינני מסוגל להחליט על צבע , הרכב הזה שובב ולכן זקוק למראה בהתאם .

רעיונות יתקבלו בברכה .

כעת אני מתעסק עם שיפוץ המושבים , מציאת פנסים ראשיים ( המידה מיוחדת והמשימה לא פשוטה , מסתבר ) , רשימות חלפים שיש להזמין ועוד כל מיני .

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה הראשונה - סכימת צביעה צרלסטון - מזוהה עם שנתונים מאוחרים יותר ( לא מעוניין להגיע לשם ) .

בתמונה השניה - נקרא דולי , עברה מחשבה בראשי לכיוון , עדיין לא סגור .

הרכב שנת 65 - צבע מקורי : אפור , לטעמי אפור מידי לרכב שובב ( נכון זה המקור , אבל ) .

מחפש משהוא שובב אך ללא שיוך לתקופה מאוחרת מידי .

אצלי הראש עובד כל הזמן בכיוון , וגם האצבעות משוטטות דרך המסך ברחבי הגלובוס .

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממשיך במלאכת השיחזור , הפעם צריך להשלים את הקנט התחתון בדלת הנוסע , גם פנים וגם חוץ .

עובי הדופן "קצת" יותר עבה מנייר , הקנט מעוגל ולכן חייב להיות יצירתי ולעגל את הפח החדש .

כמו כן ה"תחת" של הצרפתיה שלי כבר לא "משהוא" ( קצת קמטים קצת גלים והרבה חורים מיותרים ) ולכן גם אותו שיחזרתי .

העבודה על כל חתיכת פח כזאת גוזלת המון שעות , בעיקר הפיניש , אולם אני נהנה גם מהדרך .

מצרף תמונות להנאתכם .

אילן

,תמונות שיפוץ הס&#.jpg

,תמונות שיפוץ הס&#.jpg

,תמונות שיפוץ הס&#.jpg

,תמונות שיפוץ הס&#.jpg

,תמונות שיפוץ הס&#.jpg

,תמונות שיפוץ הס&#.jpg

,תמונות שיפוץ הס&#.jpg

,תמונות שיפוץ הס&#.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה מדהימה ! יישר כוח

בתור דה שבואיסט ותיק, לי יש חולשה לכזו

קבל עוד רעיון (מתוך הסרט "לעיניך בלבד" / גיימס בונד)

2cv%20007.jpg

79746482_o.jpg

עריכה אחרונה על ידי ravivhaik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עבר לא מעט זמן מאז העידכון האחרון .

סופסוף סיימתי לשחזר את התחת הצרפתי המעודן של הבובולינה , עבודה כזאת דורשת המון סבלנות וזמן (מצרך מבוקש למדיי ) , יש להקפיד על שיחזור כל הרדיוסים מכל הכיוונים , תפירה מלאה ( בפיקים בלבד - שלא יתעוות חלילה ) של כל החיבורים , לאחר מכן השחזה ( יש להקפיד לא להשחיז יותר מידי , הפח דק מאוד ) , לסיום מריחה עדינה של חומר בחיבורים .

בעצם סיימתי עם הפחחות של הבודי ( נשאר להשלים רק דלת אחת וזהו ) .

מביוון שיש לי משאית גרר שלי ,פשוט העמסתי את הרכב ונסעתי לסיבוב אצל צבעי רכב שהומלצו לי ( ביקשתי שיבואו לראות אך כנראה זה לא מכבודם ) .

בינתיים עדיין לא מצאתי את הצבעי שיהנה להעניק מראה חדש לגברת זקנה ( האמת - הם אוהבים יותר חתיכות צעירות , רצוי בליסינג ) .

עדיין מחפש את הצבע המתאים לגברת שלי ( סיעור מוחות מטורף ואינסופי ) , אשמח לרעיונות נוספים .

מצרף תמונות חדשות להנאתכם .

אילן

,תמונות שיפוץ הס&#.jpg

,תמונות שיפוץ הס&#.jpg

,תמונות שיפוץ הס&#.jpg

,תמונות שיפוץ הס&#.jpg

,תמונות שיפוץ הס&#.jpg

,תמונות שיפוץ הס&#.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...