Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחרי 1100 ק"מ - קליאו 0.9 ידנית

daniel.gri
שימו לב! השרשור הזה בן 3834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתדלוק הראשון הצריכה הממוצעת עמדה על 16.2 ק"מ לליטר, ורק אחרי 1000 ק"מ יצא לי לתדלק שוב ( לא מתדלק על הקשקש) . שם צריכת הדלק עמדה על בערך 17.6 ק"מ לליטר.

לפי הציטוט למעלה לא הצלחתי להבין, כמה ק"מ עשית על מיכל של 45 ליטר ?

בקרוב נקבל אישור מהאישה גם להגברה :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי אוטו מצוין,אני נסעתי בנסיעת מבחן עם הבוחן ואישתי ואולי לכן דווקא היה לי נוח ולא נוקשה,לי אישית הפריעו שפתחי המזגן והבורר מרגישים זולים,מעבר אין תלונות,תתחדש אחלה בחירה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש !

רכב סקסי ביופיו, מאוד אהבתי את העיצוב והחלום שלי להחזיק אחת כזו !

הלבן שבחרת עם האדום מאוד מאוד יפה :)

סע בדרכים בטוחות ושמור על הרכב !!

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב באמת חמוד ותתחדש!

רואים שאתה מתרגש, אבל קצת פרופורציות :-) במיוחד לגבי התאוצה...

ניסיתי את ה1.2, טורבו, היא חביבה, אבל גם שם תאוצות עושות בעיקר רעש, ועיצוב הפנים קצת מקושקש...

כמובן שאדגיש שלא מדובר בחורכת אספלט, אבל כן אומר שהיא מצליחה לספק ריגוש. גם אם לא מדובר ב sti. לא לשכוח שביאנקי אבארט הייתה עם 70 כס בערך, ועדיין ריגשה את הנהג.

תודה לכל המברכים ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחשב? חלילה! תסע חופשי, אני אישית פשוט לא נוסע הרבה ברכב הפרטי

לפני שנה רכשתי קטנוע.

חודש ראשון 2100 קילומטר.

תוך שלושה חודשים כבר עשיתי לו טיפול 10K.

לציון רק אוכל להגיד שהממוצע שלו היה מבחינת דלק 1:31 ... ככה שלא חשבתי הרבה, וכל היום הייתי נוסע איתו :)

סיאט מי - בציר 2014

----------------

הבלוג שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכן שלי בול קנה כזאת עוד במועד הקנייה הייתה לו איזו בעיה עם השלט שהמוכר הפיל על סוללה שנגמרה.

אגב כשהוא קנה אותה חשבתי לעצמי שהוא עושה טעות שלא לקח איזו קיה או איביזה אבל אכשיו אחרי הסיקור שלך אני מבין איזה אוטו נפלא זה ואני אפילט יעז להגיד שזאת הסופרמיני הכי משתלמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהיה לי מוזר הוא שהגלגל החלופי מותקן מתחת לרכב, ודורש אקרובטיקה על מנת להוציאו.

צרפתים במיטבם...

נשמע שעשית בחירה מוצלחת, בתור חובב רנו שמח לראות שסופסוף יצא להם רכב מוצלח

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, נראה אחלה רכב!

תן סקירה בעוד 30000.

או, יותר טוב, 130000.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה ממש מקיפה, והתמונות... להזיל ריר, ממש עושות חשק, כל הכבוד!

לגבי גלגל מחוץ לרכב: יש בזה יתרון כשתא המטען מלא, לא צריך להוציא את החפצים כדי לשלוף את הגלגל (צריך ללמוד לעשות את זה באלגנטיות).

החסרון: פחות מקום למערכת גז, אבל עם תצרוכת ונסועה כזאת אני מבין שזה לא רולוונטי בשבילך.

ואני מאמין שדאגו לבודד את הצמיג ממערכת הפליטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה ממש מקיפה, והתמונות... להזיל ריר, ממש עושות חשק, כל הכבוד!

לגבי גלגל מחוץ לרכב: יש בזה יתרון כשתא המטען מלא, לא צריך להוציא את החפצים כדי לשלוף את הגלגל (צריך ללמוד לעשות את זה באלגנטיות).

החסרון: פחות מקום למערכת גז, אבל עם תצרוכת ונסועה כזאת אני מבין שזה לא רולוונטי בשבילך.

ואני מאמין שדאגו לבודד את הצמיג ממערכת הפליטה.

זה לא בדיוק נכון, כי על מנת לשחרר את הגלגל מלמטה אתה צריך להרים את השטיח מבפנים ולסובב את ההברגה לשחרור הגלגל!

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בדיוק נכון, כי על מנת לשחרר את הגלגל מלמטה אתה צריך להרים את השטיח מבפנים ולסובב את ההברגה לשחרור הגלגל!

אתה לא מרים שטיח, אלא רק את הלשונית שמכסה את הבורג. הם לא לגמרי טפשים שם ברנו.

עריכה: ככה לפחות זה היה בזמני, הבורג שמשחרר את הגלגל נמצא בצמוד לסף תא המטען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

מדוייק!

ככה זה היה בסיטרואן הקודמת שלי (והיתה הגנה טובה על הצמיג מפני חום מערכת הפליטה). בפיאט שהיתה לי לפני שנים (פנדה דור I) הגלגל החלופי היה בתוך תא המנוע, ופעם קרה לי (לאחי יותר נכון) שהחליף גלגל לאחר פאנצ'ר ומייד התפנצ'ר שוב (הצמיג היה יבש, כנראה ששכב שם כמה שנים טובות).

כמו כן צריך ללמוד קצת את המנגנון הזה, מספיק לשחרר 3-4 סיבובים ואז אפשר לשחרר את הגלגל מבלי לשחרר לחלוטין את התפס בצורת וו שמחזיק את בית הגלגל צמוד לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפיצה מאוד משמעותית לקליאו בעיצוב לעומת הקליאו המשעממת שיצאה.

מהתיאור המנוע נשמע מאוד זריז ומהנה כמו ה TSI ?!

הרכב נראה 10, ללא ספק תהיה אחת המתמודדות כשיבוא היום להחליף את האיביזה.

תהנה וסע בדרכים טובות.

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...