Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחרי חודשיים, הכלה הגיעה - כמובן בלבן ונעליים שחורות... [רנו קליאו]

daniel.gri
שימו לב! השרשור הזה בן 3845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא רק שזה בלי שהסכמתי, אלא גם אמרתי לפני שאני לא רוצה שום מדבקה על האוטו. לא ראיתי טעם להתווכח שיורידו את זה שם מחשש לצבע.

אין לך מה לדאוג, המדבקה הזו יורדת בקלות.

תוריד אותה עכשיו, אם עוד שנה תחליט להוריד אותה יהיו הבדלים בצבע.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד הגאנטים האלו באים ככה מהחברה גם בקליאו שנמכרת בחו"ל או שזו איזו החלפה של היבואן בארץ? מצטער לצנן את ההתלהבות אבל יש להם לוק סיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

שילוב מאוד מוצלח של לבן-אדום-שחור (ואני שונא הפועל)

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד הגאנטים האלו באים ככה מהחברה גם בקליאו שנמכרת בחו"ל או שזו איזו החלפה של היבואן בארץ? מצטער לצנן את ההתלהבות אבל יש להם לוק סיני.

מקורי מהמפעל. במציאות משתלבים באופן מצויין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב שהמראה שלהם סיני אוטודיפו זול.

עכשיו סיימתי לטפל בשלי :wink:

aobl.jpg

z7wq.jpg

yqs7.jpg

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הכביש 86.5K. תפסתי גם את מבצע "חבר" ולכן זה יצא זול יותר.

אתה טועה ידידי, ה0.9 טורבו ידני קולקשן (הדגם שלך) 85,900 לפני אגרה (1188) ולפני צבע מטאלי (1000)

אז על הכביש זה יותר לכיוון ה88K.

מה שלא הבנתי זה, למה באתר של רנו, כשמשווים איבזור, ה0.9 הידנית הזולה, יותר מאובזרת מה0.9 האוטומטית היקרה יותר?

זה משהו דפוק באתר שלהם, אם אני לא טועה גם לא מופיע שיש לרכב מערכת S&S !

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא הבנתי זה, למה באתר של רנו, כשמשווים איבזור, ה0.9 הידנית הזולה, יותר מאובזרת מה0.9 האוטומטית היקרה יותר?

יש טעות באתר, אין 0.9 אוטומטיות, אוטומטית זה רק ה1.2 טורבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה ידידי, ה0.9 טורבו ידני קולקשן (הדגם שלך) 85,900 לפני אגרה (1188) ולפני צבע מטאלי (1000)

אז על הכביש זה יותר לכיוון ה88K.

זה משהו דפוק באתר שלהם, אם אני לא טועה גם לא מופיע שיש לרכב מערכת S&S !

הוא רכש את הרכב כבר, נראה לי שדווקא אתה זה שטועה :roll:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא רכש את הרכב כבר, נראה לי שדווקא אתה זה שטועה :roll:

גם אני רכשתי חבוב, מחכה לרכב.

המחירון של ה0.9 קולקשן באיזור ה90k עם הנחת ״חבר״ זה 85.9k לפני אגרה שעולה באיזור ה1190₪ וצבע מיטאלי שעולה 1000₪.

עכשיו כמה זה?

לכן לא הגיוני שעלה לו 86.5 על הכביש אלא אם קיבל הנחה נוספת וזה לא נראה לי, כי כשיש מבצע ״חבר״ היבואנים לא יכולים עד כמה שידוע לי לעשות שום דבר מעבר להנחה שבמבצע.

ולפותח השרשור סע בדרכים טובות ובבטחה.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה הג'נט נראה טוב יותר.

הייתי מוסיף לו פס אדום להשלמת המראה.

1+1+1+1+1+

רכב ממש יפה, גם המחיר מעולה.

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...