Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחרי חודשיים, הכלה הגיעה - כמובן בלבן ונעליים שחורות... [רנו קליאו]

daniel.gri
שימו לב! השרשור הזה בן 3845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחדש וסע בדרכים טובות, גם אני שמתי עין על הרכב הזה מאוד יפה.

שאלה לגבי מערכת S&S , בנסיעת מבחן שעשיתי השבוע על 0.9 המערכת לא עבדה למרות שלחצתי על הכפתור, הבחור מקרסו שהצטרף אליי בכלל לא ידע על קיום המערכת הזו בדגם זה ולכן לא ידע מדוע אין זה עובד, אז איך זה עובד? צריך להכניס לניוטראל ברמזור?

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

וודאי שלא, אחרת מה ההיגיון?

ברגע שאתה עומד כמה שניות (לא יודע כמה שניות פה, אבל לפעמים זה 5 ולפעמים 10) ברמזור המנוע נכבה "מעצמו" כדי לחסוך דלק. כפי שאמר הבחור -המזגן, בניגוד למכוניות אחרות רבות - ממשיך לקרר. ברגע שאתה עוזב את דוורשת הבלם בדרכך ללחוץ על ה"גז" המנוע מתעורר במהירות רבה ואתה ממשיך בדרכך בלי לעשות שום דבר מיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם שמעתי שעדיף להשאיר את הרכב מונע מלכבות אותו ולהדליקו מחדש לאחר כמה שניות (כיבוי והדלקה יצרכו יותר דלק). האם זה נכון? אם היצרנים עוברים לכיבוי והדלקה, כנראה שהטעו אותי :lol: (לא חקרתי את הנושא לעומק האמת).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב יפהפייה, ראיתי אותו היום לראשונה באיזור קריית אונו.

צבע שחור עם נגיעות יפות ואדומות, חישוקים מעניינים, לדים מחמיאים.

חיפשתי כמה שאפשר תג "rs" ולא מצאתי, אם ככה נראת הגרסה הרגילה, כל הכבוד לרנו.

עריכה: לקח לי זמן להבין שהרכב לא בעל 2 דלתות, אלא 4, עשו שם עבודה מעולה בהסתרה.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם שמעתי שעדיף להשאיר את הרכב מונע מלכבות אותו ולהדליקו מחדש לאחר כמה שניות (כיבוי והדלקה יצרכו יותר דלק). האם זה נכון? אם היצרנים עוברים לכיבוי והדלקה, כנראה שהטעו אותי :lol: (לא חקרתי את הנושא לעומק האמת).

לרוב זה נכון בגלל הצורה שהרכבים היום מתוכננים עד לאחרונה.

לרכבים החדשים יש סוג של סטרטר גדול בתוך הגיר או על גלגל ההינף בשביל להתניע מחדש אחרי הרמזור.

המנוע אמנם לא עובד באותו זמן אבל רכיבים אחרים כן.

כמו כן ישנם המון שינויים למערכת השימון של המנוע ועוד כמה מערכות כדי שהמנוע יתניע שוב בלי המאמץ העצום שהוא צריך בהתנעה רגילה ובלי שריפה מוגזמת של דלק כל פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לגבי מערכת S&S , בנסיעת מבחן שעשיתי השבוע על 0.9 המערכת לא עבדה למרות שלחצתי על הכפתור, הבחור מקרסו שהצטרף אליי בכלל לא ידע על קיום המערכת הזו בדגם זה ולכן לא ידע מדוע אין זה עובד, אז איך זה עובד? צריך להכניס לניוטראל ברמזור?

כשקיבלתי את האוטו ישר ניסיתי את המערכת והיא לא עבדה. הרכב צריך לזהות נסיעה. אחרי כמה דקות של נסיעה המערכת מתחילה לפעול. הנציגים לא ידעו בכלל על קיומה... הם גם לא ידעו על קיום מערכת ה HILL HOLDER ... קצת לא מקצועי, אבל לא מפתיע לאור העובדה שמכרו את הרכב לפני שהגיע לארץ. הייתה להם בעיה דומה בהתחלה עם המגאן קופה ( לא היה ברור אם היא מגיעה עם גג שמש או לא )

מחזק את מה שאמר יוסי לגבי המערכת. המנוע נבנה במיוחד למערכת הזו, ולכן אין מה לחשוש בנושא.

בנוגע למדבקה, אני מעדיף להסיר אותה כמו שצריך. לא רוצה לסמוך שאיזה אחד מהמוסך יוריד אותה ובטעות גם קצת צבע - ואז יתקן בצורה לא מקצועית.

סיפור מעניין שהיה לי. איך שהגעתי להחזיר את הרכב החלופי, בדיוק עוד אחד הגיע גם עם רכב חלופי דומה. הוא עצר ליד האוטו ואומר לי " שמע, רכב מדהים" אז שאלתי אותו : "מה גם אתה קנית כזו?" . אז הוא סיפר לי שהוא רכש מגאן RS חדשה בצבע אפור. דרך אגב, אם אתה כאן - הזדהה!

אוסיף גם שכל הנסיעה הביתה על איילון אני פתאום שם לב שאנשים עוקפים אותי ומסתכלים על הרכב. בהתחלה חשבתי שמשהו לא בסדר איתי :-D דרך אגב, בחושך הרכב נראה מרשים אף יותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה.

הלבן בהחלט הולם את הרכב.

אני גם רציתי לבן, אבל אשתי שללה בגלל ההגה האדום.

תתחדש. עכשיו חסר לפורום עוד מישהו עם אחת כחולה ותוכלו לצלם תמונה בסגנון דגל צרפת :lol:

אני יכול לתרום אחת כסופה :lol:

תתחדש וסע בדרכים טובות, גם אני שמתי עין על הרכב הזה מאוד יפה.

המערכת עובדת באופן אוטומטי, דווקא לחיצה על הכפתור מכבה אותה.

כשמכניסים לניוטרל, האוטו אכן נכבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...