Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנהלים יקרים אם הכותבת לא טובה בבקשה לערוך.

ראיתי את השרשור שיש בנושא של חלונות כהים ואת האמת נמאס לי מהספקות ונמאס לי לנסוע ולחשוש לפגוש בשוטר ויהיה תלוי על איזה צד הוא קם בבוקר.

אז הנושא הזה די חרוש ואנחנו עדיין תקועים עם תחומים אפורים ואין אמירה חד משמעית למה כן מותר ומה לא מותר ונתונים לכל מיני קפריזות של שוטרים בוחנים וכאלה.

בגדול המדינה שלנו מפגרת ב20 שנה אחרי כל מדינה מפותחת מבחינת המון תחומים ובתחום המוטוריקה בפרט.

בגדול אם תחשבו כל המדינה מתנהל לפי אינטרסים ושיש בעיה כלשהי צריך לשאול "למה"? במקרה שלנו גם פה יש אינטרס רוצה קסנון תקנה אוטו חדש רוצה חלונות שחורים תקנה מהחברה מה שמכניס למדינה המון כסף.

מי שאין לו מספיק לקנות רכב חדש מוצא את עצמו מהמר על מה מותר ומה לא.

למה יש מכוניות עם עדשות ובקרת גובה האור ועדיין לא יכול לשם קנון איכותי.

כך גם חלונות כהים מדינה שיש בה 90אחוז מהשנה שמש אני בתור נהג צריך להצלות בשמש? מה שיהפוך אותי לנהג יותר עצבני יעלה לי את צריכת הדלק בעקבות מזגן שקורה תחתונה יכניס עוד כסף למדינה.

מבחינת בטיחות היום יש חומרים מצויינים שנראות דרכם טובה מאוד.מבחינת גנבים יהיה להם קשה לשבור חלום עם מרפק ובמקרה של תאונה מי שהגיע למצב שצריך לשבור חלון כדי לצאת אז גם אם הוא יצא מצבו לא מזהיר.

מה שאני בא להגיד בעצם שהמון אנשים צמאים לרווחה בתחום המוטורי ויש דברים שאפשר להקל עלינו כשהגיע וכאלה שרוצים מכוניות. יפות ובטוחות. דרך אגב קסנון זה לא מילה גסה זאת תאורה טובה בתנאים דרך קשים ראות טובה ונקיה שמאפשרת לנו לצפות עוד כמה מטרים ולהערך בצורה טובה לפניה הבאה או לאדם שחוצה את הכביש.

בשורה התחתונה אני אשמח לקחת חלק בצהרים את הכפפה ולפנות לכל הגורמים הרלוונטיים כדי לקדם את הנושאים שכותבים לנו.

אם יש פה עוד אנשים שחושבים כמוני אשמח שהצטרפו ונגבש דעה עיניינית ממוקדת ונוכל לקדם את כל העסק הפרוץ ונטול תשובות והסברים.לא מסכימים חלונות לה? כי זה כהה? אז תגידו עד כמה מותר??לא חוקי קסנון תגידו למה והסבירו איך כן אפשר להתקין ומה דרוש לזה...

אז יאללה אנשים בתור אחד שדי מותש מהמלחמה הסמויה הזאת בגופים הגדולים אשמח להרים פה צוות כדי לקדם את הנושאים הכואבים הללו.

מנהלים עם עברתי על חוק כלשהו או כותרת אשמח אם תערכו ולא תמחקו/תנעלו

מכיר את דון קישוט? זו המלחמה שלנו בטחנות הרוח - קשה עד בלתי אפשרי לשנות משהו במדינתנו "הנאורה"

ואם קראת את השרשור הזה היית קורא שמשטרה למשל לא תוריד אותך על חלון אחורי מושחר/כהה אבל בוחן רכב בטסט כן

למה? כי יד ימין לא מדברת עם יד שמאל והראש לא מדבר עם אף אחת מהידיים (אולי עם הרגליים לבעוט בנו)

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז אולי באמת נשלח מכתב מסודר למשרד התחבורה ונכתב את משטרת ישראל?השאירו לנו יותר מידי שטחים אפורים ואנחנו לא יודעים מה כן ומה אסור ונתונים בכל יום למצב רוח של שוטר בוחן או משהו רע אחר. בכל דבר אפשר לטפל השאלה באיזה עוצמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אולי באמת נשלח מכתב מסודר למשרד התחבורה ונכתב את משטרת ישראל?השאירו לנו יותר מידי שטחים אפורים ואנחנו לא יודעים מה כן ומה אסור ונתונים בכל יום למצב רוח של שוטר בוחן או משהו רע אחר. בכל דבר אפשר לטפל השאלה באיזה עוצמה

כרגע יש בעייה עם הבוחנים של משרד הרישוי לגבי חלון אחורי

המשטרה לא אוכפת את זה - יש סעיף שאומר שאם יש מראות צד לא נדרש (כמו ברכב מסחרי)

יד ימין לא מדברת עם יד שמאל

וחברנו לפורום עמית שהוא בוחן כתב זאת שהם לא מעבירים

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכוון שנעשה יישור קו אם משרד התחבורה והמשטרה לא יתכן שזה ילך לפי מזל מי לא רוצה לנסוע בראש שקט? מבלבלים תשכל שאי אפשר לשבור שמשה במקרה תאונה ואם יהיה לי ציפוי שקוף נגד חום? למה באוטובוסים מותר? לנוחות? ם אני רוצה שמי שידע איתי באוטו יישב בכיף ולא עם שמש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכוון שנעשה יישור קו אם משרד התחבורה והמשטרה לא יתכן שזה ילך לפי מזל מי לא רוצה לנסוע בראש שקט? מבלבלים תשכל שאי אפשר לשבור שמשה במקרה תאונה ואם יהיה לי ציפוי שקוף נגד חום? למה באוטובוסים מותר? לנוחות? ם אני רוצה שמי שידע איתי באוטו יישב בכיף ולא עם שמש

מתי ראית שמישהו בממשלה איכפת לו מאיתנו?

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, האם יש מתקינים במרכז שעובדים עם Hanita Coating ו...לא חותחים את הציפוי על האוטו?

ביקרתי בהרבה אתרים אך באף לא אחד מהם לא נתקלתי בציפוי המבוקש.

יש את צל פויינט בנהריה שעובד עם חניתה, רחוק לי נהריה :mm_sad:.

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, האם יש מתקינים במרכז שעובדים עם Hanita Coating ו...לא חותחים את הציפוי על האוטו?

ביקרתי בהרבה אתרים אך באף לא אחד מהם לא נתקלתי בציפוי המבוקש.

יש את צל פויינט בנהריה שעובד עם חניתה, רחוק לי נהריה :mm_sad:.

מישהו יכול להסביר מה הקטע עם החניתה הזה? יש ציפויים תוצרת אנגליה וארהב כל כך טובים...

יש את SUNTEK ו ASWF...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מאוד.

יש הרבה מוצרים ישראלים מהשורה הראשונה באיכותם שרוב המתקינים לא מכירים בארץ ולכן לי בתור ישראלי לא יוצא להנות מהם.

כאן יש לי את האפשרות להנות ממוצר ישראלי איכותי בעל שם עולמי.

אז למה לא?

Geschmacksmusterschutz

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מוגש כשירות לציבור בהמשך לשאלה ששאלתי.

חברת אל-סורג היא המפיצה בארץ של חומרי חניטה, יש לציין כי מבירור שערכתי רק מתקינים בודדים עובדים עם החומר הנ''ל.

נכון להיום, עלות ציפוי חלונות (בדלתות האחוריות+חלון אחורי) מתחילה מ 500-600ש''ח לחומר עלום שם ומסתיימת ב1200-1300ש''ח עבור חומרים כמו American standard ו Hanita coating.

כמובן שיש את המקומות ה"אקסקלוקסיביים" שם המחיר מטפס צפונה. במבחן התוצאה שכלל שני רכבים, האחד שצופה באחד מהמקומות ה"אקסקלוסיביים" בעלות של 1200ש''ח והשני שצופה בחומר עלום שם אך באיכות טובה בעלות של 450ש''ח, בשניהם הציפוי לא דהה ולא התקלף גם לאחר 5 שנים.

עוד נתון שלא כולם שמים אליו לב זה חיתוך הגומי בהתקנת הציפוי, לי זה מפריע מאוד, לא אוהב שמוציאים לי דברים "מיותרים" בעת ההתקנה.

יש מתקינים שאומרים שחייב לחתוך ויש כאלה שלא, אך כולם נותנים אחריות לעבודה שלהם. יכול להיות שאלה שחותחים לוקחים מרווח ביטחון גדול יותר.

Geschmacksmusterschutz

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית חושב שציפוי רכב חדש או רכב שאתה מתכוון להישאר איתו המון זמן ובמיוחד אם אתה מסיע אנשים או ילדים מאחורה , לצפות בחומרים הכי איכותיים שקיימים בשוק. מי שמוכן להתפשר ורק רוצה ליופי אז אפשר לקחת את החומרים הפשוטים ביותר. הם דוהים מהר יותר, אבל ראיתי כבר שלהוריד ציפוי מחלונות צד זה לא הדבר הכי קשה בעולם ואפילו קל למי שמתעסק בזה, בטח לא אם יש לך פאן תעשייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתעסק עם חלונות כהים דיי הרבה זמן ובקרוב אפתח את עסק משלי בטירת כרמל שיהיו בו חלונות כהים של ASWF amrican standart Windows film ורוצה להגיד לכם חד משמעית שחומר איכותי שווה כל שקל...חומר שמבחינת התקנה יותר נוח להתקנה מבודד חום מסנן קרינה ופשוט כיף לנסוע ברכב.

חומר סיני לא ידוע גם במידה והוא מצליח להחזיק שנה מבלי להפוך לסגור להתקלף ולבעבע שתדעו שגם בהורדה של ציפוי כזה מהחלון נשאר כמו גומי מסריח על החלון ומאוד קשה לגרד אותו... חומר סיני פשוט עושה צבע מבחוץ ולא שום פעולה אחרת ועוד לא התחלתי לדבר על ראות דרך אמריקאי ודרך סיני... מי שרוצה להתייעץ מוזמן 0524455234

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, כניראה עשיתי טעות שעשיתי השחרה אצל מכר של חבר,אומנם עלה דיי זול[בוצע עם חומר טייוואני,לא שמתי לב של איזה חברה, הפילים דיי עבה, אך הבן אדם פשוט נעלם והופיעו מלא בועות :\, מגרדות לי הידיים לתלוש שאתזה :|

מישו מכיר מקום שעושה השחרות איכותיות עם חומרים טובים באיזור הכנרת ולא גונב אותך ב600+ לזוג חלונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן המלצות חמות על צל פונט בנהריה. לא מכיר אותו , אבל הפורום גדוש בהמלצות עליו.

אם טבריה קרובה לנהריה? אל תשאל אותי.:lol:

במרחק של שעה בערך :\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

ראיתי שיש משהו חדש שזה השחרת חלונות עם חומר אמריקאי ולפי מה שראיתי בתמונות כמה שהאחוז יותר נמוך ככה הציפוי יותר כהה?

יש תמונות 10% 20% וכו'..

10% בתמונה זה ממש כהה ו 90% זה כאילו שאין השחרה בכלל.

אז אני מעוניין לעשות השחרת חלונות עם חומר אמריקאי (במקום מקצועי) ולא ממש הבנתי את הקטע של האחוזים,

אני רוצה אחוריים 100% וקידמיים 60%... כמה אחוזים זה יוצא בחומר אמריקאי?

או שאני מתבלבל עם משהו אחר חח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...