Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מאחורה אתה יכול לשים מדבקה שחורה 100%. כל עוד אתה יכול לראות אחורה בעזרת המראות, אין שום בעיה.

"כשנעבור לכתוב כתבות שמתפרסמות בלאשה, מבטיח שתהיה התיחסות האם החוטיני נכנס לי לתחת במושבים האלה והאם החומר ממנו עשוי הדש בורד שורט לי את הפרנצ' מניקור."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחורה בחלונות נוסעים מותר מה שבא לך. שמשה אחורית קצת שונה שכן יש מכונים שמכשילים על כך אבל שוטרים לא מתעסקים עם זה. לגבי הקדימה אסור בתכלית האיסור. בכל מקרה ממליץ לך להשחיר ברמה הכי כהה מאחורהׁ ׁ(גם יפה, גם פרקטי ואם אתה פעיל...זה עוד יותר טוב8)) ולא ללכת על משהו סיני זול אם לא את הכי טוב. זה יתבטא בדהייה ודברים כאלו אחרי תקופה .בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחורה בחלונות נוסעים מותר מה שבא לך. שמשה אחורית קצת שונה שכן יש מכונים שמכשילים על כך אבל שוטרים לא מתעסקים עם זה. לגבי הקדימה אסור בתכלית האיסור. בכל מקרה ממליץ לך להשחיר ברמה הכי כהה מאחורהׁ ׁ(גם יפה, גם פרקטי ואם אתה פעיל...זה עוד יותר טוב8)) ולא ללכת על משהו סיני זול אם לא את הכי טוב. זה יתבטא בדהייה ודברים כאלו אחרי תקופה .בהצלחה.

איפה מומלץ לעשות השחרת חלונות? (אזור צפון)

וכמה מותר באחוזים להשחיר בשמשה האחורית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ לעשות השחרת חלונות בלייזר ולא מדבקות מתקלפות.

אני עשיתי לשמשה אחורית ושני חלונות, עברתי 4 טסטים במקומות שונים, מעולם לא עשו לי בעיות.

רכבים חדשים מגיעים בילד-אין עם שמשה כהה מאחורה.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ לעשות השחרת חלונות בלייזר ולא מדבקות מתקלפות.

אני עשיתי לשמשה אחורית ושני חלונות, עברתי 4 טסטים במקומות שונים, מעולם לא עשו לי בעיות.

רכבים חדשים מגיעים בילד-אין עם שמשה כהה מאחורה.

תשתמש במדבקות של חברות איכותיות (LLUMAR, 3M ודומיהן) ואף מדבקה לא תתקלף, בטח לא בתקופה קצרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף אליו לבקשה, כבר המון זמן אני מחפש באזור הצפון מישהו מקצועי שמשתמש בחומרים איכותיים (LLUMAR 3M),

מצאתי מישהו אחד שנותן אחראיות לחמש שנים והוא משתמש בחומר "אמריקאי".

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנהלים יקרים אם הכותבת לא טובה בבקשה לערוך.

ראיתי את השרשור שיש בנושא של חלונות כהים ואת האמת נמאס לי מהספקות ונמאס לי לנסוע ולחשוש לפגוש בשוטר ויהיה תלוי על איזה צד הוא קם בבוקר.

אז הנושא הזה די חרוש ואנחנו עדיין תקועים עם תחומים אפורים ואין אמירה חד משמעית למה כן מותר ומה לא מותר ונתונים לכל מיני קפריזות של שוטרים בוחנים וכאלה.

בגדול המדינה שלנו מפגרת ב20 שנה אחרי כל מדינה מפותחת מבחינת המון תחומים ובתחום המוטוריקה בפרט.

בגדול אם תחשבו כל המדינה מתנהל לפי אינטרסים ושיש בעיה כלשהי צריך לשאול "למה"? במקרה שלנו גם פה יש אינטרס רוצה קסנון תקנה אוטו חדש רוצה חלונות שחורים תקנה מהחברה מה שמכניס למדינה המון כסף.

מי שאין לו מספיק לקנות רכב חדש מוצא את עצמו מהמר על מה מותר ומה לא.

למה יש מכוניות עם עדשות ובקרת גובה האור ועדיין לא יכול לשם קנון איכותי.

כך גם חלונות כהים מדינה שיש בה 90אחוז מהשנה שמש אני בתור נהג צריך להצלות בשמש? מה שיהפוך אותי לנהג יותר עצבני יעלה לי את צריכת הדלק בעקבות מזגן שקורה תחתונה יכניס עוד כסף למדינה.

מבחינת בטיחות היום יש חומרים מצויינים שנראות דרכם טובה מאוד.מבחינת גנבים יהיה להם קשה לשבור חלום עם מרפק ובמקרה של תאונה מי שהגיע למצב שצריך לשבור חלון כדי לצאת אז גם אם הוא יצא מצבו לא מזהיר.

מה שאני בא להגיד בעצם שהמון אנשים צמאים לרווחה בתחום המוטורי ויש דברים שאפשר להקל עלינו כשהגיע וכאלה שרוצים מכוניות. יפות ובטוחות. דרך אגב קסנון זה לא מילה גסה זאת תאורה טובה בתנאים דרך קשים ראות טובה ונקיה שמאפשרת לנו לצפות עוד כמה מטרים ולהערך בצורה טובה לפניה הבאה או לאדם שחוצה את הכביש.

בשורה התחתונה אני אשמח לקחת חלק בצהרים את הכפפה ולפנות לכל הגורמים הרלוונטיים כדי לקדם את הנושאים שכותבים לנו.

אם יש פה עוד אנשים שחושבים כמוני אשמח שהצטרפו ונגבש דעה עיניינית ממוקדת ונוכל לקדם את כל העסק הפרוץ ונטול תשובות והסברים.לא מסכימים חלונות לה? כי זה כהה? אז תגידו עד כמה מותר??לא חוקי קסנון תגידו למה והסבירו איך כן אפשר להתקין ומה דרוש לזה...

אז יאללה אנשים בתור אחד שדי מותש מהמלחמה הסמויה הזאת בגופים הגדולים אשמח להרים פה צוות כדי לקדם את הנושאים הכואבים הללו.

מנהלים עם עברתי על חוק כלשהו או כותרת אשמח אם תערכו ולא תמחקו/תנעלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים רציתי לדעת מה דינם של חלונות שבאו מושחרים מהחברה ואני רוצה עוד קצת? הם דיי קטנים כי הם לא נפתחים בכלל.

ויש גם את הקדמיים שאני רוצה טיפה טיפה יותר כהה.. ממה שהבנתי הכי עדיף עם לייזר לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...