Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא 75

~ts~
שימו לב! השרשור הזה בן 3886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 139
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז אתה ממש טועה, זה מנוע הזרקה וכנראה מחר אני נוסע לבדוק אותה. יכול להיות כזה מצב שאין ברקסים מאחורה? הבחור שלח לי תמונות של האוטו ושמתי לב שאין ברקסים בגלגלים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה כל ההמולה

ההמולה היא על רצונך להסב רכב נדיר בארץ לגז. אצל חובבי האלפא (וגם בעיניי) זה חילול הקודש. לקנות אלפא מדהימה כזאת כדי לנסוע בה 5000 ק"מ ולהסב אותה לגז, זה פשוט חטא, אין מלה אחרת.

לשמחת כולם אין אפשרות להסב לגז בשנתון הזה.

ברקסים מאחורה? הבחור שלח לי תמונות של האוטו ושמתי לב שאין ברקסים בגלגלים?

הדיסקים לא יושבים על הנאבה מאחורי הג'אנט, אלא מעט יותר בפנים

ראה כאן בתמונה השלישית

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם הבחור מעליי.

ראיתי שיש גם גרסאות הזרקה אבל רק שתדע הרעש היפה שיוצא מהאלפות הישנות זה בגלל הקרבוטורים.

אני רואה שאתה חובב פולסווגן בדקת את גולף גי.טי.איי הישנות עם אתה בקטע של רכבים מיוחדים.

רצוי ויש כאלה שיהרגו אותי על זה עם הנסועה שלך נמוכה לבדוק אם מתאים לשים לה 98 במקום 95.

זה דגמים שלאט לאט נעלמים מן הכבישים אם אין בך את הרצון לשמר אותה מקורית ,תוכל תמיד ללכת על אלפא חדשה יותר שאותה תוכל להסב חופשי(166,156,147).

רק אל תהפוך אותה לעוד איזה סיווק ישנה שהפכו אותה לאיזה חיה מוזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדב דיברנו על זה, אבל ואבל גדול אני מאד אוהב מה שעשיתה אבל לא לטעמי כמו שדיברנו.

אם תצליח למכור את האלפא שלך לבחור הזה, אני אישית יפרד ממנה לעולמים.

למה? כי אני לפחות הבנתי מה כן בשבילי ומה לא, למה כי כל רכב כבודו במקומו מונח לו.

לכל רכב יש את הבעיות ילדות וטריקים והשתיקים שלה.

למה אני חופר? כי הרכב הזה לפי ההתקדמות של השרשור ימות אצל אדם כזה בור בנושא האלפות במיוחד בדגם הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Mit5 איך בדיוק החלטת שאני בור והרכב ימות? אולי אתה מגד עתידות? זה שאני אוהב להיות לא כמו כולם לא אומר שאני בור, בינתיים אני היחידי בעולם(כנראה) שנסע על לאון טורבו אוטומט שמוסבת לגז.

אין אני מת על יפי נפש כמוך, חבל אפילו להתעצבן בגללך מבין גדול באלפות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Mit5 איך בדיוק החלטת שאני בור והרכב ימות?

לפי זה:

יכול להיות כזה מצב שאין ברקסים מאחורה? הבחור שלח לי תמונות של האוטו ושמתי לב שאין ברקסים בגלגלים?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי צריך ברקסים מאחורה?

יש קרש כזה, שמחברים לרכב, וכשרוצים לעצור פשוט מחככים אותו בכביש, כמו בעגלות שבנינו כשהיינו ילדים.:lol:

לפות"ש- אתה גם כנראה היחיד בעולם שהשקיע והשקיע ( בחוסר טעם יש לציין, אבל זה הכסף שלך-זכותך) בליאון טורבו

אוטומט גז, וכנראה שגם הדלקת את אחת ממדורות הרכב היקרות ביותר בארץ.

נשמע לי מטוטמטם לגמרי, אבל אם זו ההנאה שלך-קטונתי.

עלה והצלח.

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו אם להתעלם לרגע שזה לא לעניין להסב רכב כזה לגז (וב"ה גם לא חוקי), מה ההיגיון להסב רכב שצפוי לעבור 5000 ק"מ בשנה לגז?! לא יהיה פה חיסכון בכלל. רק כדי להחזיר את עלות המערכת והתקנתה ידרשו לא מעט שנים.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק כדי להחזיר את עלות המערכת והתקנתה ידרשו לא מעט שנים.

וגם זה תחת ההנחה שמחיר הגפ"מ לתחבורה יישאר ברמתו הנוכחית. עם כל הגזירות הכלכליות האחרונות ועדכון הבלו שחל לאחרונה, ממש לא הייתי בונה על זה.

בלי קשר, נראה שלפות"ש יש פטיש לגפ"מ.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אין בעיה עם הרעיון של הסבה לגז.

הבעיה מתחילה עם הרעיון של להסב אלפא 75 לגז. זה רכב ישן ויחודי למדי שהדגש החזק שם זה כמובן התנהגות כביש משובחת.

זה בטח לא נועד למי שמחפש את חיסכון בעליות התפעול, גם כשהוא היה חדש יותר האמינות לא הייתה הצד החזק שם או עליות התפעול.

אין הרבה הגיון בקניית רכב יחודי וספורטיבי כדי להסב אותו לגז, מחפש חיסכון? תיקנה אולי איזה רכב דיזל ידני או משהו בסגנון.

גם אם תאורטית תרכיב גז והכל יעבור כמו שצריך אתה עדיין תתמודד עם רכב מעל גיל 20 שנה ועל אחת כמה וכמה אלפא ספורטיבית מעל גיל 20 שנה. זה לא מתכון לחיסכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היותר חמורה היא שלפות"ש אין בכלל מושג למה הוא מכניס את עצמו. מעבר לכך שבאלפא רומיאו - גם בדגמים החדשים יותר - יש לטפל אך ורק במוסך מתמחה, הוא עוד בוחר בדגם שמלכתחילה אינו מאוד פשוט מבחינה מכאנית. תוסיפו לפרט הזה את העובדה שחלקי קוסמטיקה (ולא רק) כמעט ואין בנמצא בארץ ותבינו מדוע הרכב הזה מיועד רק למי שמבין היטב מה הוא הולך לרכוש ומוכן ללכת על זה בראש צלול ובעיקר מוכנות להתמודד עם בעיות שקרוב לוודאי לא יצוצו ברכב ממוצע. כמה דוגמאות לבעיות ייחודיות, ככה על קצה המזלג:

1. ברכב קיימים יותר מ-30 תותבי מתלים, מרביתם מרוכזים במתלה הדה-דיון, שעוד כשהיו חדשים יוצרו מגומי ""משובח"". אם הם עדיין מקוריים, הסיכוי שהם תקינים שואף ל-0.
  2. בסרן הקדמי במקום קפיצים יש מוטות פיתול. כשמוטות הפיתול מתעייפים, צריך להחליפם בחדשים. מכונאים חאפרים יאמרו לך שניתן למתוח אותם ע"י ליפוף נוסף - אל תאמין להם!
  3. מערכת החשמל איטלקית למהדרין, וזוהי בפירוש אינה מחמאה.
  4. בגלל שגל ההינע מחובר ישירות לגל הארכובה במנוע, הוא מסתובב בסל"ד גבוה, דבר שחייב את היצרן לוותר על צלבים ולהתקין במקומם שלושה קופלונגים מגומי. יתכן שאינני מעודכן, אבל בפעם האחרונה שבדקתי, זמינותם של הקופלונגים, גם בחו"ל, היתה בעייתית. הקופלונג שהכי נוטה להתבלות הוא הקדמי, ושימוש ברכב עם קופלונגים בלויים הוא מסוכן!

להמשיך?

אין ספק בכך שאדם ששוקל התקנת מערכת גפ"מ ברכב כזה או לחילופין כלל אינו מודע לכך שבסדרה 116 של אלפא רומיאו הבלמים האחוריים מותקנים על תיבת ההילוכים כלל אינו צריך להכניס את עצמו לסרט הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...