Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצילים חיה נדירה- פנדה. פיאט פנדה!

orenuchx
שימו לב! השרשור הזה בן 975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 142
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באחת השכונות בחדרה היו 2 כאלה בגרסת 4X4 רכב חביב

אני יודע על אחת והוא לא רצה למכור.

האם שתיהן עמדו יחד אצל אותם בעלים ?

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אההה ... ועוד דבר

אורן - תתחדש.

יופי של מציאה שהיגיע לבית טוב.

אם אני זוכר נכון אתה בכיוון של הרבה אקזוטיקה איטלקית.

שהגרמנים שלך לא יקנאו.

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע על אחת והוא לא רצה למכור.

האם שתיהן עמדו יחד אצל אותם בעלים ?

ישי

הרומני במוסך דאג להן :)

אני חושב שהם היו שייכות לרומני

איזה איש מצחיק

חבר צוות פיברקלאב טוב כלב חבר מחבר כלב מיצר צינורות ברקס ממתכת 0522790303

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Marbella

תודה.

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

סקודיאק דיזל Exclusive לזוגתי (כבר לא: יונדאי סנטה פה דיזל, אלתיאה דיזל - עדיין מתגעגעים)

ALFA ROMEO 75 TS - מוסבת כבר לא ☹️, מקורית כבר כן 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הפנדה לדעתי אוצרת בעיצובה ערכים מעוררי הערצה, של פשטות, ניקיון, ישירות ופרקטיות. וצריך להבין- פשטות היא ערך עליון בעיצוב נכון. עיצוב רכב עם זגוגיות שטוחות, מתוך מחשבה על החלפה קלה, שתתאים ליכולתו של כל זגג בכפר איטלקי, כי הרכב ישרת סוג מסוים של אוכלוסיה - זה "עיצוב נכון".

כל מילה במקום. חבל שהמכוניות המודרניות לא מעוצבות לפי ההיגיון הפשוט הזה שגם יוצר יופי מיוחד משלו. כבר שכחו מהי מכונית ומה התפקיד שלה. (רמז: לא לטוס לחלל ולגלח שיערות מהרגליים)

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

בתחנת הדלק של דלק במצפה רמון עומדת סיאט מרבלה כזו עם שלט של בית קפה על הגג.

ממש במצב טוב עם חלון שמאלי אחורי מנופץ ללא רישיון.

קטע, בדיוק אתמול עברתי שם בדרך מאילת והנה השרשור המתאים לספר על המציאה בצד הכביש.

שבוע טוב!

תיקון העולם פרושו תיקון החינוך

מיני אוסטין HLE 83

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה לכל המברכים,

קצת עידכונים:

ניקיתי קצת את פנים הרכב עד ששמעתי את האזעקה בצפון (כלומר שני ילדי חובטים זה בזה ) - היה הרבה זבל אז לא הגעתי לשואב אבק.

מה שכן מצאתי בחלל הרכב כמה פתקים מעוררי טפיחת שכם עצמית, שהבעלים הקודם נצר בריכבו כאישור לכך שהוא נוסע בדבר הנכון - ובכולם הצעות רכישה עבור ה"אקזוטיקה" !!

אה ולכל המתעניינים כמה אנקונדות (אנקדוטות בשפת העם):

1. הרכב מודל 90' עשה עליה בייבוא אישי בשנת 94

2. הרכב יד שניה (אני הבעלים השלישי)

3. הרכב גמא 230K קילומטר

4. כל הפלסטיקים, או יותר נכון אלו שהואילו בטובם לשרוד, די מתפוררים (האיטלקים המחוריינים לא שמו אנטי UV בפלסטיק ימח שמם). מזל שהם חסכו בפלסטיק ועשו דיפוני פח בבפנוכו של האוטו.

5. ה"בעיה" שהיתה ב"אקזוטיקה" (ראה הודעה מס. 1) היא שאין מיכל דלק - אז עכשיו צריך למצוא איפה הבעלים הקודם שם אותו... אם לא נמצא את המיכל שמעתי שהרכב מאוד חסכוני, אז פשוט נחבר בקבוק קולה עם אזיקונים וזה אמור להספיק להתניידות יום יומית :lol: בכל זאת אחד לעשרים

כמה תמונות של ה"אקזוטיקה" אחרי שטיפת צינור לא מושקעת בהחלט... ובתמונה האחרונה: "האחיות לבית הטמבל-שאוסף-מכוניות-ולא-ישפץ-אותן-לעולם".

DSC_1508.JPG

DSC_1507.JPG

DSC_1510.JPG

DSC_1511.JPG

DSC_1512.JPG

DSC_1513.JPG

DSC_1515.JPG

DSC_1519.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסימה!

המון הצלחה בשיפוץ.

זכור לי מהעבר שרשור שאני לא מצליח למצוא על מגרש גרוטאות/אספנות במושב באיזור בית שמש.

היו שם לפחות שתי פנדות דור ראשון.

חלודות למוות (וזה היה בשנת 2005 בערך...), אבל אולי, אם המגרש לא פונה לברזל, תמצא אותן עדיין שם ותחלץ מהן מיכל דלק ואולי גם פלסטיקה פנימית (אם זהה בין הדורות).

בכל מקרה, ד"ש מהאחות הצעירה - גדולה - ו(מה לעשות, ליד הכריזמטית שלך) בנאלית...

20130824_145236 (1).jpg

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדי עיין בוודאי ישימו לב שהמכונית מוזרקת (הזרקה חד נקודתית) ושאין לה מגבר בלם (בוסטר).

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדי עיין בוודאי ישימו לב שהמכונית מוזרקת (הזרקה חד נקודתית) ושאין לה מגבר בלם (בוסטר).

בשביל לעצור היו מפעילים את המזגן .ככה היה לי באלטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסימה!

המון הצלחה בשיפוץ.

זכור לי מהעבר שרשור שאני לא מצליח למצוא על מגרש גרוטאות/אספנות במושב באיזור בית שמש.

היו שם לפחות שתי פנדות דור ראשון.

חלודות למוות (וזה היה בשנת 2005 בערך...), אבל אולי, אם המגרש לא פונה לברזל, תמצא אותן עדיין שם ותחלץ מהן מיכל דלק ואולי גם פלסטיקה פנימית (אם זהה בין הדורות).

בכל מקרה, ד"ש מהאחות הצעירה - גדולה - ו(מה לעשות, ליד הכריזמטית שלך) בנאלית...

איזה בנאלית ואיזה בטיח!

המכונית הראשונה שלי, שרכשתי מכספי משכורת הקבע שלי, היתה אונו 70 שנת 89. עד היום אני נזכר בה בגעגועים.

עוד נקודה - לפני כשנתיים ראיתי מודעה על פיאט פנדה דור 1 שפורסמה למכירה בצפון ואף כיכבה כאן באיזשהו שרשור. הרמתי טלפון מיד והגעתי באותו הסופ"ש לראות אותה כשאני כבר מפנטז על שיפוץ מהסרטים. לכשראיתיה היא כבר היתה לדאבוני במצב של רקבון מתקדם, חורים במקום גג, ורצפה כמו באוטו של ברני מהפלינסטונס. די מזכיר את הפנדות שהעלת בתמונות.

מיותר לומר שויתרתי על התענוג למרות המחיר המפתה והאכזבה היתה רבה. מעניין מה עלה בגורלה.

כן גם אותי זה הפתיע...!

בשביל לעצור היו מפעילים את המזגן .ככה היה לי באלטו

אך, לו היה לה מזגן....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש , אני מכיר את האוטו במקרה אני שכיר באותו הקיבוץ וכל פעם שהיתי מגיע לעבודה אחרי שהיתי עובר את השער מיד הסתכלתי שמאלה בשביל לראות שהפנדה עדיין מול המוסך ולא נלקחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...