Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב פוזה, זול לאחזקה, ב-100K ש"ח [כותרת נערכה]

playman3
שימו לב! השרשור הזה בן 3869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לך על סוזוקי אלטו וישאר לך 50,000 ש"ח לטיול מסביב לעולם

אלטו? ממש לא הכיוון.

בקשר לטיולים למען האמת אני 3 ימים בחודש בחו"ל באופן קבוע, חודש אחד חופשה וחודש אחד לרגל עבודה אבל זה בסדר אני מעדיף להשקיע את הכסף על רכב פה בארצנו ,אשמח אם תעזור לי מבחינת נתונים וצריכות , תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 155
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מוסטאנג צריכת דלק מזעזעת והרכב לא מתנהג כמצופה(הרבה יותר מגושם בשביל שהוא מתיימר לייצג).

היונדאי קופה צריך לחפש טוב כי הן קרועות(נקנו על ידי צעירים).

ולוסטר-כולם יודעים שזו יונדאי וכמה היא עולה-פוזה 0.

לא ראיתי בחיים 308CC בארץ(אולי יש ונדיר) 207 ו206 ראיתי-זה קבריולט פשוט,היא לא תהיה מהירה במיוחד או איכותית,פשוט אותו הרכב עם גג נפתח.

אני לא בדיוק יודע מה זו פוזה אבל אולי לקסוס IS250-זו לקסוס(יש תדמית) וזו טויוטה ככה שהיא דיי אמינה.

ניתן להכניס שנתון 08 אני מאמין.

אז ירדתי מהמוסטאנג וגם מהקרוספייר האמריקיות נפלו גם שמעתי עליהם היום דברים נוראיים ככה שנשארנו עם הגרמנים הצרפתיים והיפנים.

האיוס (לא ענית לי , לא מה דעתך לא צריכת דלק)

הקופה ( מבין שהן קרועות בהנחה שמצאתי אקזמפלר מיוחד ויחיד במינו ששמור כמו בובה , מה האכילה שלהם ומה דעתך על הרכב ? )

ולוסטר (לאט לאט יורד לי ממנו... כן הוא מרשים אבל מתחילים לצוץ כמו פטריות אחרי הגשם וזה מוריד לי )

308 CC בהחלט בעיה למצוא 206/7 יש הרבה ( הבנתי שהן לא קורעות את הכיס בדלק , זה נכון? , והמראה לא מיוחד בשמיים אבל כשהגג פתוח היא בהחלט עושה את העבודה לדעתי )

לקסוס בהחלט תדמיתית אבל פה אנחנו נכנסנו לז'אנר שונה לגמרי , פה אתה הולך על שם ודרכו יוצר פוזה ,אני דווקא הלכתי הפוך בכלי הרכב שבדקתי רכבים עם פירמות (רגילות פחות או יותר ) ולקחת את המיוחד שבהם. לקחת A3או לקסוס כמו שאמרת או איזה TT או פשוט ליפול על איזה BMW או יגואר אפילו זה אופציה ברורה אבל לא קורצת לי יש לי גם פחד שכל ביקור במוסך ניאלץ להשאיר כליה, הרי ברגע שנלך לפירמות הללו נרד הרבה שנתונים מטה וכל ביקור במוסך יעלה לי רק בלחץ (אפילו שבפועל אצא בזול) בכמה שנים מחיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תרצה להתרשם מהרכב לחבר שלי יש כזו אתה מוזמן לדבר איתי בפרטי ולבוא לראות את הרכב ולהתרשם. תשאל אותו מה שתרצה על הרכב הוא פשוט מאוהב בוא חח:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה להשמע כמו הציניקן הממורמר,אבל לשירשור הזה יש ריח של חלומות בהקיץ.

חס וחלילה לקח לי שנתיים-שלוש של עבודה להגיע לסכום הנ"ל , היום אני בעל עסק עצמאי (שלקח לי המון יזע ודמעות להגיע לעסק הזה ומעבר לכך להפוך אותו למוצלח והכי חשוב להגיע למצב שהחזרתי את ההשקעה והגעתי לסכום הנ"ל) + סטודנט בקרוב אני מתכנן גם להתחיל ללמוד.

שוב אני מעוניין לקנות רכב שיפנק אותי כמו שהבנת... אם באמת עקבת אחרי השרשור.

ד"א עד היום נהגתי על פריוס שהייתה רכב שני של ההורים אבל בעקבות זה שאני מתחיל ללמוד בקרוב וזה לא כמו לקפוץ לעסק שנמצא פה בעיר ויהיו לי נסיעות ארוכות מידי יום החלטתי שאני חייב להוסיף עוד רכב לתא המשפחתי משהו פרטי משלי ושוב אני רוצה שיקלע לטעם ולדרישות שלי ... ובשביל זה אני מוכן לרוקן את חשבון הבנק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שהעתיד אינו ידוע ולפי הסיפור שלך עמלת רבות על העסק אני ממליץ לא לקפוץ מעל הפופיק, אני עצמאי כמוך, החלפתי אינפיניטי בוולוסטר למרות שיכולתי להגשים חלומות, תעבוד עם הראש ולא עם הלב כי לרוקן את חשבון הבנק בשביל רכב זאת שטות מה גם שאתה מתכנן להתחיל ללמוד מה שיסיט את תשומת הלב מהעסק, גם אם מעט.

אל תחפש הרפתקאות, תחפש את השקט, כשיהיה לך פי 3 בבנק אז תתפנק :-)

בנצי.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חס וחלילה לקח לי שנתיים-שלוש של עבודה להגיע לסכום הנ"ל , היום אני בעל עסק עצמאי (שלקח לי המון יזע ודמעות להגיע לעסק הזה ומעבר לכך להפוך אותו למוצלח והכי חשוב להגיע למצב שהחזרתי את ההשקעה והגעתי לסכום הנ"ל) + סטודנט בקרוב אני מתכנן גם להתחיל ללמוד.

שוב אני מעוניין לקנות רכב שיפנק אותי כמו שהבנת... אם באמת עקבת אחרי השרשור.

ד"א עד היום נהגתי על פריוס שהייתה רכב שני של ההורים אבל בעקבות זה שאני מתחיל ללמוד בקרוב וזה לא כמו לקפוץ לעסק שנמצא פה בעיר ויהיו לי נסיעות ארוכות מידי יום החלטתי שאני חייב להוסיף עוד רכב לתא המשפחתי משהו פרטי משלי ושוב אני רוצה שיקלע לטעם ולדרישות שלי ... ובשביל זה אני מוכן לרוקן את חשבון הבנק.

אני אגיד לך מה שאני אומר פה לכל הסטודנטים.

יש לך עסק דיי מצליח,סכום לא מבוטל בצד ואתה הולך ללמוד.

תשמור אותו לדירה!!תחסוך אותו בצד!!

200אלף שקל זה הרבה מאוד כסף ובעוד שנתיים בקצב הזה תוכל להגיע למקדמה על דירה סבירה.

תאמין לי,זה הרבה הרבה יותר חשוב מרכב ואז גם תוכל להתפנות ולחשוב על אוטו.

כרגע תקנה מאזדה 3 מליסינג וסע איתה.

תחשוב על זה ברצינות.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה להשמע כמו הציניקן הממורמר,אבל לשירשור הזה יש ריח של חלומות בהקיץ.

חס וחלילה לקח לי שנתיים-שלוש של עבודה להגיע לסכום הנ"ל , היום אני בעל עסק עצמאי

עכשיו יש לו ריח של התנצלות פומבית...8)

תעבוד עם הראש ולא עם הלב כי לרוקן את חשבון הבנק בשביל רכב זאת שטות

אבל בשביל 3 רכבים שונים, בתחלופה חודשית, ואופנוע... זה כבר התנהלות כלכלית זהירה, פר אקסלנס.

בני, שאתה תמליץ איפוק?!

לאן הגענו...

לפותח השרשור, כל הכבוד על ההצלחה. אני מצטרף לכותבים, קנה רכב נחמד, אל תוציא חלק ניכר מחסכונותיך על פוזה. אתה עוד תחייה הרבה זמן, החיים הם ארוכים, ולא לעולם חוסן. תשמור את הכסף כדי לבנות את עצמך הלאה בחיים, וכדי שתוכל להתרכז ולהצליח בלימודים. עם כל הכבוד, פוזה של רכב זה לא מרכיב מהותי בחיים (או לא צריך להיות).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שהעתיד אינו ידוע ולפי הסיפור שלך עמלת רבות על העסק אני ממליץ לא לקפוץ מעל הפופיק, אני עצמאי כמוך, החלפתי אינפיניטי בוולוסטר למרות שיכולתי להגשים חלומות, תעבוד עם הראש ולא עם הלב כי לרוקן את חשבון הבנק בשביל רכב זאת שטות מה גם שאתה מתכנן להתחיל ללמוד מה שיסיט את תשומת הלב מהעסק, גם אם מעט.

אל תחפש הרפתקאות, תחפש את השקט, כשיהיה לך פי 3 בבנק אז תתפנק :-)

בנצי.

העתיד בהחלט אינו ידוע ות'אמת אחרי שנים שכל פעם שהוא לא היה ידוע כל פעם הופתעתי לרעה בשנים האחרונות אני בהחלט מאושר מההפתעות שהעתיד טומן בחובו.

מכיוון שסיימתי השקעה עסקית קטנה והיא מתחילה להניב רווחים שאני יודע שיכנסו בעתיד אני עכשיו יכול להשקיע ברכב 100-130K , זה אחרי חישוב של השארת כסף בצד לטיפולים,ביטוחים וכו'... אני אדם מאוד מחושב מטבעי אבל גם חושב שמגיע לי להתפנק קצת סוף סוף אחרי כמה שנים של עבודה סיזיפית .

אינפיניטי זה חלום רטוב כרגע בשבילי ואני ישמור אותו שם חח . אבל וולסטר חלום ריאלי ביותר אני ישמח אם תספר לי קצת על הכלי.

אאהה כן ובקשר לעניין אני פועל פה מהראש לחלוטין אם הייתי פועל מהלב הייתי לוקח עכשיו את סך ההלוואה המאושרת לי (500K פחות או יותר ) וקונה איזה מפלצת חחח אבל אני פועל פה מחושב :) אני גם מחזיק עוד חשבון צדדי לענייני העסק לכל בעיה שלא תפרוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגיד לך מה שאני אומר פה לכל הסטודנטים.

יש לך עסק דיי מצליח,סכום לא מבוטל בצד ואתה הולך ללמוד.

תשמור אותו לדירה!!תחסוך אותו בצד!!

200אלף שקל זה הרבה מאוד כסף ובעוד שנתיים בקצב הזה תוכל להגיע למקדמה על דירה סבירה.

תאמין לי,זה הרבה הרבה יותר חשוב מרכב ואז גם תוכל להתפנות ולחשוב על אוטו.

כרגע תקנה מאזדה 3 מליסינג וסע איתה.

תחשוב על זה ברצינות.

בקשר לעניין הדירה בנושא הזה אני מסודר להורים יש 3 דירות ואחת מהן תעבור אליי בבוא העת בינתיים נוח לי בבית אני בן יחיד בבית (האחרים כבר פרשו כנפיים לדירות משלהם) ויש לי קומה פרטית בבית ככה שהתכנון הוא להישאר פה לפחות עד החתונה וזה לא ניראה באופק לפחות עד סוף הלימודים ככה שעניין הדירה סגור ומסודר. ומאזדה 3 מליס זה ממש לא הכיוון אני רוצה לפנק את עצמי אני עמלתי תקופה ארוכה וחושב שמגיע לי ומותר לי ויותר מזה הגעתי למצב שאני יכול לעשות את זה. רק צריך לעשות את הבחירה הכי נכונה ופה אני קצת מסתבך אני לא מיתיימר להיות מבין גדול ברכב פה כמוכם אבל בעניין העסקי אני בסדר גמור ומסתדר ותודה על העצות הכלכליות והעזרה אבל אני זקוק לידע שלכם ברכב חברים , אני ממש לא מבין גדול , אולי קצת אבל לא בקאליבר של החבר'ה פה בגלל זה צריך עזרה למצוא את הבייב הכי נכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו יש לו ריח של התנצלות פומבית...8)

אבל בשביל 3 רכבים שונים, בתחלופה חודשית, ואופנוע... זה כבר התנהלות כלכלית זהירה, פר אקסלנס.

בני, שאתה תמליץ איפוק?!

לאן הגענו...

לפותח השרשור, כל הכבוד על ההצלחה. אני מצטרף לכותבים, קנה רכב נחמד, אל תוציא חלק ניכר מחסכונותיך על פוזה. אתה עוד תחייה הרבה זמן, החיים הם ארוכים, ולא לעולם חוסן. תשמור את הכסף כדי לבנות את עצמך הלאה בחיים, וכדי שתוכל להתרכז ולהצליח בלימודים. עם כל הכבוד, פוזה של רכב זה לא מרכיב מהותי בחיים (או לא צריך להיות).

כל אדם יכול לטעות ואני גם מבין אותו בסופו של יום מי לא אוהב לשפוט קצת ולהתמרר על אחרים זה לגיטימי כולנו ישראלים :wink:

תודה קודם כל. דבר שני חסכונות זה דבר אחד , כסף זמין זה דבר אחר פה אני מעוניין להוציא כסף זמין על פינוק ומסוגל כמו שכתבתי קודם לעשות זאת ללא דאגות. הכסף הנ"ל 100-130 K מיועד לרכב נטו. יש עוד אקסטרא לטיפולים ביטוחים וכיוצא בזאת, הרכב הוא לפוזה בשבילי ואני חושב שמגיע לי. ואני מסכים איתך במשפט האחרון מאוד, זה לא מרכיב מהותי , אני חי טוב עם פונטו ישנה בחניה עם פריוס של ההורים או עם מוניות ואוטובוסים אבל אם אני יכול להעמיד בחוץ רולס רויס אז זה לגיטימי שאעמיד ואחיה את החלומות שלי אם אינני מסוגל תהיה בטוח שאני לא מסוג האנשים שימשכן משהו בשביל זה (אני מעדיף את הכליות שלי בתוך הגוף ) אז לכן אני רוצה להעמיד רכב ספורטיבי שאהנה ממנו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם אלפא ג'ולייטה משומשת? מכונית יפה, מאובזרת היטב ודי חזקה בגרסת ה170 כ"ס.

אתה הולך למכוניות נדירות, אבל הן לא נדירות מהסיבות הנכונות (יוקרה) אלא נדירות כי הן זבל או שתומחרו כאן במחירים הזויים לגמרי. 308CC? נו באמת.

האיוס היא לא מכונית רעה בכלל (!) וכנראה מושלמת לדרישות שלך, אם תמצא אחת (3.2 או 2.0T, זה לא משנה, הביצועים דומים. ה3.2 הגיעה עם קצת יותר אבזור ולמנוע יש סאונד ממש מגניב).

המכוניות המשומשות שהייתי בודק זה ג'ולייטה, איוס, ומיני קופר או קופר S אוטומטיות.

לגבי חדשות, הייתי בודק סיטרואן DS3 ואולי גם פיאט 500 אבארט (בתור חדשה אחרי מו"מ עם היבואן או משומשת).

כל המכוניות שהצעתי לך כאן סבירות מבחינת אחזקה (האיוס הכי יקרה לאחזקה אבל גם זה סביר), יש מוסכים שיודעים לטפל בהן וזמינות כמשומשות בלי בעיה. לא הייתי קונה משהו יותר נדיר מאלו, הן נדירות מספיק.

למעט הג'ולייטה ואולי גם האיוס, אני חושב שבכולן יהיה קצת צפוף מדי מאחורה אם אתה מתכוון באמת להסיע שם אנשים.

אם אתה מוכן לשקול 2 מושבים, נראה לי שהפיג'ו RCZ פשוט תפורה עליך. זה אוטו שתכננו בדיוק לדרישות שלך.

יש כמה משומשות ביד 2 ואני בטוח שאפשר ללחוץ את המחיר יפה למטה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם אלפא ג'ולייטה משומשת? מכונית יפה, מאובזרת היטב ודי חזקה בגרסת ה170 כ"ס.

אתה הולך למכוניות נדירות, אבל הן לא נדירות מהסיבות הנכונות (יוקרה) אלא נדירות כי הן זבל או שתומחרו כאן במחירים הזויים לגמרי. 308CC? נו באמת.

האיוס היא לא מכונית רעה בכלל (!) וכנראה מושלמת לדרישות שלך, אם תמצא אחת (3.2 או 2.0T, זה לא משנה, הביצועים דומים. ה3.2 הגיעה עם קצת יותר אבזור ולמנוע יש סאונד ממש מגניב).

המכוניות המשומשות שהייתי בודק זה ג'ולייטה, איוס, ומיני קופר או קופר S אוטומטיות.

לגבי חדשות, הייתי בודק סיטרואן DS3 ואולי גם פיאט 500 אבארט (בתור חדשה אחרי מו"מ עם היבואן או משומשת).

כל המכוניות שהצעתי לך כאן סבירות מבחינת אחזקה (האיוס הכי יקרה לאחזקה אבל גם זה סביר), יש מוסכים שיודעים לטפל בהן וזמינות כמשומשות בלי בעיה. לא הייתי קונה משהו יותר נדיר מאלו, הן נדירות מספיק.

למעט הג'ולייטה ואולי גם האיוס, אני חושב שבכולן יהיה קצת צפוף מדי מאחורה אם אתה מתכוון באמת להסיע שם אנשים.

אם אתה מוכן לשקול 2 מושבים, נראה לי שהפיג'ו RCZ פשוט תפורה עליך. זה אוטו שתכננו בדיוק לדרישות שלך.

יש כמה משומשות ביד 2 ואני בטוח שאפשר ללחוץ את המחיר יפה למטה.

אחלה תגובה באמת תודה קודם כל :)

הג'ולייטה על פי מה שידוע לי מגיעה רק בגרסאות ידניות , לא? :( (ממש בטעם שלי מבחינת לוק,וגם נראית לי דיי כיפית ומיוחדת לנהיגה)

ה207CC/308CC למה נו באמת? אני מאמין שיש משהו מאחורי הכתיבה הזאת לצערי הידע שלי בנושא מועט אז סליחה אשמח אם תסביר .

איוס נדירה מידי לצערי אני לא מוצא בלוחות היצע בכלל אבל אני ימשיך לחפש , נהגתי באוטו בחו"ל והיא גם לגמרי לטעמי!

בקשר לקופרים את הS אני מאוד אוהב , העיצוב של הגרסא הרגילה פחות עושה לי את זה. וS גם נדירה בהחלט.

דרך אגב RCZ בהחלט חלום בשבילי ומחר בבוקר הייתי מביא אותה אתה חושב שיש כאלה באיזור מחיר של 120K? אפילו 130K?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...