Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב פוזה, זול לאחזקה, ב-100K ש"ח [כותרת נערכה]

playman3
שימו לב! השרשור הזה בן 3890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בנצי - הוולסטר רכב טוב ומצודד אך הוא לא מתחרה ב-GTI. זה בסדר, הוא עולה בערך חצי והוא בכלל לא נועד להתחרות בה. אין ספק שהוולסטר עושה את העבודה יופי וזה בסדר. גם פוקוס וקורולה עושות את התפקיד שלהן בצורה טובה. השאלה שעמדה כאן על הפרק היא האם יש פוזה בוולסטר, ולדעתי לא. ככלל, לא יכול להיות פוזה ברכב שעולה כחדש כמו רכב משפחתי רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 155
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ככלל, לא יכול להיות פוזה ברכב שעולה כחדש כמו רכב משפחתי רגיל.

איך מחיר קשור לפוזה?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי - הוולסטר רכב טוב ומצודד אך הוא לא מתחרה ב-GTI. זה בסדר, הוא עולה בערך חצי והוא בכלל לא נועד להתחרות בה. אין ספק שהוולסטר עושה את העבודה יופי וזה בסדר. גם פוקוס וקורולה עושות את התפקיד שלהן בצורה טובה. השאלה שעמדה כאן על הפרק היא האם יש פוזה בוולסטר, ולדעתי לא. ככלל, לא יכול להיות פוזה ברכב שעולה כחדש כמו רכב משפחתי רגיל.

אין קשר בין מחיר לפוזה.

ועדיין אין תשובה לשאלתי...

מה הקריטריונים לפיהם אתה קובע מיהו מבין עניין ומי הוא הדיוט?

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין מחיר לפוזה.

ועדיין אין תשובה לשאלתי...

מה הקריטריונים לפיהם אתה קובע מיהו מבין עניין ומי הוא הדיוט?

הקריטריון הוא לסגוד לגולף GTI.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחכה לתשובה מהמומחה שמבין עניין, יש האומרים שהוא יושב ראש מועצת מביני העניין העולמית אך אין מידע ברשת לגביי הקריטריונים הדרושים בכדי להיות מבין עניין מכובד.

אני מאוד אוהב תארים, אשמח לצרף את "מבין עניין" לרשימה הארוכה שכוללת בין היתר את התארים "מניאק", "חתיכת חרא" ועוד...

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי אחי, די, נגמר גבר. הוא קנה RCZ.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...