Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב פוזה, זול לאחזקה, ב-100K ש"ח [כותרת נערכה]

playman3
שימו לב! השרשור הזה בן 3902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל מה שרשמנו הם נמוכים מאוד ברמת הפוזה לדעתי בקאליבר הנ"ל ברור שהם יסובבו יותר ראשים ממאזדה 3 או אפילו 6 אבל הם יסובבו פחות ראשים מRCZ,מוסטאנג,קרוספייר (דרך אגב שני האמריקאיות ירדו מהרשימה אצלי ) , אפילו 308 CC, אלפא ג'ולייטה.

על טעם וריח.... [אני אישית אוהב רכבים מעט נחבאים על הכלים מה שקרוי "זאב בעור כבש". זה הרבה יותר פוזה ו"מתוחכם" לדעתי מרכב מוחצן והעיצוב לרוב יחזיק הרבה יותר זמן. מדהים לראות איך בימר ואאודי בנות 10, שניחנות בעיצוב שמרני, נראות רעננות גם כיום].

זו כמובן החלטה שלך. נראה לי שאתה כבר די נעול. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 155
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם כבר פג'ו RCZ מה עם הונדה CRZ?

היא נמוכה והיברידית-חיסכון והלוק שאתה מדבר עליהם.

אין לך מושג מה הביצועים.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על טעם וריח.... [אני אישית אוהב רכבים מעט נחבאים על הכלים. זה הרבה יותר פוזה ו"מתוחכם" לדעתי מרכב מוחצן].

זו כמובן החלטה שלך. נראה לי שאתה כבר די נעול. בהצלחה.

כן ג'ולייטה , איוס , 308 CC, אפילו 207 CC (אם יבוא לי להתפשר למטה קצת ) או RCZ (בהנחה שגם פה אני יתפשר בשביל עיצוב ורכב נדיר על פחות ביצועים ממה שרציתי ואני חושב שצריך להיות לרכב הנ"ל) .

אלו האופציות כרגע. לאט לאט ניפול על הרכב הנכון אני לא מפסיק להיפגש ו/או לחפש בלוחות. אני לא ממהר כמו שאמרתי כל חודש שעובר אני צובר עוד כסף ומאידך גם חורש להורים על הפריוס (שזה לא מעודד אותי כלל ,מצד שני גם לא בעייתי בכלל עד אוקטובר שאני יתחיל ללמוד, בינתיים זה מהבית לעסק ומהעסק לבית ומידי פעם בסופש"ים טיולים קיצר המטרה למצוא אחד איכותי עד אוקטובר ואם לא אז עד השנה החדשה מקסימום אני לא יוכל לקרוע להם את הרכב יותר מ3 חודשים בלימודים, קיצר יש זמן של פחות מחצי שנה למצוא אחת בגלל זה אני סבלני ומחפש היטב ומידי פעם גם אולי יקפצו אפשרויות קורצות חדשות :) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר פג'ו RCZ מה עם הונדה CRZ?

היא נמוכה והיברידית-חיסכון והלוק שאתה מדבר עליהם.

אין לך מושג מה הביצועים.

חח לא באמת השוות את הפוזה והקלאיבר ששני הרכבים הנ"ל נמצאים בו נכון? (או שאני לגמרי לא מבין ברכב או שיש ביניהם הבדלים גדולים ורק אני רואה אותם , לא מתיימר להיות מבין גדול כמוך אבל מבין קצת בכל זאת )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח לא באמת השוות את הפוזה והקלאיבר ששני הרכבים הנ"ל נמצאים בו נכון? (או שאני לגמרי לא מבין ברכב או שיש ביניהם הבדלים גדולים ורק אני רואה אותם , לא מתיימר להיות מבין גדול כמוך אבל מבין קצת בכל זאת )

ראיתי אותו פעם אחת בחיים שלי ופשוט זכרתי שהוא קיים.

לא לטעמך,זה הגיוני,היא גם לא לטעמי.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אותו פעם אחת בחיים שלי ופשוט זכרתי שהוא קיים.

לא לטעמך,זה הגיוני,היא גם לא לטעמי.

תגיד יש פה למישהו מושג על מישהו שמוכר AUDI A3 2011 1.8 אוט' קרביולט?

דגם נדיר ואחלה אוטו מחירון קצת גבוה (איזור ה150 , אבל אולי נצליח להוריד אני פשוט לא מוצא אותה למכירה כנראה נדירה מידי?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אחרי הרבה עבודה וחיפושים הצלחתי להשיג מבצע של וולסטר רמת גימור עלית מנוע 1.6 חדשה מהסוכנות ב145 (על הכביש כבר) מה אתם אומרים שווה מחר בבוקר לקנות ?

אני מתכנן במינימום להחזיק את הרכב 5 שנים (בכל זאת אני קונה חדש מהחברה ואם התוכניות העסקיות יעבדו נכון מה שסביר שיקרה בסוף הלימודים ועוד שנתיים אחרי מקסימום אני יאכל לקנות רכב קאליבר שונה לגמרי ואולי גם נהיה עם משפחה עד אז , אז יהיה צורך לבצע את השינוי בינתיים ל5 שנים היא תעשה את העבודה לדעתכם ותסחוב את ה150K קילומטר בין עירוני בלי בעיות מיוחדות לדעתכם?)

מודע שאני מתפשר פה קצת אבל ויש אבל גדול אני מקבל רכב שלפי מה שהבנתי מאוד בטיחותי, עם ביצועים לא רעים בכלל (עשיתי נסיעת מבחן) , עם יופי מרשים לדעתי , ולא נפוץ כמו שחשבתי שהוא לפחות בינתיים, פינוק מאוד גדול מבפנים , הופתעתי ברמות.

בקיצור מה אומרים חבר'ס המחיר הזה אטרקטיבי לי רק עד מחר בצהריים אז בבקשה עזרות במהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה פוסל GTI בגלל פוזה והולך לסגור על וולסטר????????????????????????

גולף GTI זה יד שניה נתחיל מזה.

הבטיחות אני חושב שיש יתרון ליונדאי

פינוק אני דיי בטוח שיש לה יתרון

בביצועים הן דיי דומות עם יתרון לכיוון הGTI.

ביופי, אני חושב שהן דיי שוות עם יתרון לכיוון הוולסטר.

באמינות ושוק אני מאמין שהGTI לוקחת גם בירידת הערך.

המבצע ממש קסם לי ות'אמת שגם רכב חדש מהחברה זה תענוג שאין צורך לשבור את הראש בבדיקות ובמה לקחתי והאם הוא דאג לה ככה ולא ככה אני אדם מאוד פדנט כשזה נוגע לרכב , טיפולים בזמן , רק במורשה, מחליף את החלק עוד לפני שצריך ולא אחרי שהולך אני כזה בכל דבר בחיים שלי אז ניראה לי שבשביל השקט שווה לי ללכת על היונדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבטיחות אני חושב שיש יתרון ליונדאי-תבדוק מבחני ריסוק

פינוק אני דיי בטוח שיש לה יתרוןהגולף מרגישה יותר "אוטו" מהיונדאי

בביצועים הן דיי דומות עם יתרון לכיוון הGTI.-ייתרון משמעותי לכיוון הGTI

ביופי, אני חושב שהן דיי שוות עם יתרון לכיוון הוולסטר.רואים מה זה יונדאי ומה זה GTI,הVW הרבה יותר יפה

באמינות ושוק אני מאמין שהGTI לוקחת גם בירידת הערך.GTI שמורה תימכר

המבצע ממש קסם לי ות'אמת שגם רכב חדש מהחברה זה תענוג שאין צורך לשבור את הראש בבדיקות ובמה לקחתי והאם הוא דאג לה ככה ולא ככה אני אדם מאוד פדנט כשזה נוגע לרכב , טיפולים בזמן , רק במורשה, מחליף את החלק עוד לפני שצריך ולא אחרי שהולך אני כזה בכל דבר בחיים שלי אז ניראה לי שבשביל השקט שווה לי ללכת על היונדאי.

תגובותיי באדום-אני לא חושב שהיונדאי הזו שווה 145אלף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבטיחות אני חושב שיש יתרון ליונדאי

פינוק אני דיי בטוח שיש לה יתרון

בביצועים הן דיי דומות עם יתרון לכיוון הGTI.

ביופי, אני חושב שהן דיי שוות עם יתרון לכיוון הוולסטר.

באמינות ושוק אני מאמין שהGTI לוקחת גם בירידת הערך.

בבטיחות עדיפה הGTI, בפינוק הGTI נמצאת ברמה אחרת מכל יתר המכוניות ששקלת (גם יותר טובה מהאיוס). שב בGTI ואז שב בוולוסטר והיונדאי תרגיש לך כמו פח זבל.

רוב בעלי הGTI פדנטיים בדיוק כמוך ולכן לא הייתי חושש לקנות שנת 2011. זה אוטו ברמה אחרת, בלי הפוזה הערסית של היונדאי, ואתה תעריך את זה בכמה שנים הבאות. ועוד לא דיברנו על איך שהיא נוסעת לעומת הולוסטר האנמית...

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט זאת הסיבה שג'ולייטה אצלי בטופ 3 כרגע, אחד הדברים שאוכלים אותי זה הRCZ הייתי בתחושה שאני הולך לקנות אחת היא נראיתה לי בול בשבילי והאכזבה מהדגם האוטומטי 156 כ"ס שלה לא עוזב אותי , לא יכלו להוציא אחת עם 200 כ"ס אוטו'?

לגבי האלפא יש ג'ולייטות תלתן ירוק גם אוטומטיות (דוד שלי החזיק לפני חצי שנה באחת מהן) במחירים שלך אולי עם קצת חריגה כלפי מעלה, אוטו מדהים.

לגבי המיאטה וההונדה 2000 שהצעתי לך אני בטוח שניתן למצוא כאלה גם עם גיר אוט'.

ושלא תחשוב אפילו ללכת על הוולוסטר כשיש לך אופציה של GTI ביד, חבר שלי הוציא את הוולוסטר מהחברה ואני אישית מאוכזב מהאוטו הזה גם מההתנהגות על הכביש גם מהכח וגם האוטו משעמם לי נורא.

אני שוב ינסה להחזיר אותך חזק לאופציות של אלפא ג'ולייטה, הונדה 2000\MX5 או באמת GTI אם התקציב שלך מאפשר לך, לך על אחת מאובזרת שתפנק אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שלל תגובות מפחידות ירדנו מהוולסטר, מודה הנציג מכירות הצליח לסובב אותי קצת, מזל שלא חתמתי וביקשתי לילה לישון על כך.

עשית בשכל, הוולוסטר משעמם ויותר מדי פשוט, רק מלראות תמונות שלו בגוגל מול הGTI אני צוחק.

ביררת לגבי הS2000 אוט'?

מה האופציות שלך בנתיים? אלפא וGTI?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...