Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב פוזה, זול לאחזקה, ב-100K ש"ח [כותרת נערכה]

playman3
שימו לב! השרשור הזה בן 3891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני סופר עכשיו ארבע כאלו למכירה משנת 2011, כולן אוטומטיות. המחיר שהם כותבים במודעות הוא סביב 150K. יתכן שעם קצת מו"מ תגיעו לעמק השווה. בכל מקרה האוטו הזה פשוט נועד למלא בדיוק את המטרות שלך, אז אם אתה יכול, לדעתי אתה צריך.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 155
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני סופר עכשיו ארבע כאלו למכירה משנת 2011, כולן אוטומטיות. המחיר שהם כותבים במודעות הוא סביב 150K. יתכן שעם קצת מו"מ תגיעו לעמק השווה. בכל מקרה האוטו הזה פשוט נועד למלא בדיוק את המטרות שלך, אז אם אתה יכול, לדעתי אתה צריך.

פשששש איזה קליק נוצר לי עכשיו על הרכב קראתי גם דברים דיי משובחים למרות שדיי מקנטרים את הדגם האוטומט מה אומר על זה? , אני יקפוץ היום לסוכנות של פיג'ו לעשות סיבוב על הכלי אם אני יתאהב אני יתחיל לחפש בלוחות אקזמפלר במחיר טוב ובמצב מעולה , אני לא לחוץ בזמן מה שטוב אני יפגש עם הכמה בודדים שיש בלוח יבדוק את כולם וילך על המשתלם ביותר (אם יהיה )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'ולייטה תתאים לך בול.

האינפיניטי מכונית מעולה,חזקה מאוד עם ניהוג מעולה(יחסית לגודל שלה),יותר קשה מהמתחרות הגרמניות וגם יותר זולה.

מבחינת טיפולים המחירים לא בשמיים ואפשר לחיות איתם-מן הסתם זה לא 250 שקל בשטחים וצריך להכניס את האוטו למורשה אבל זה נסבל.

הביטוח תלוי בגיל אבל גם פה, זה לא בשמיים.

לגבי צריכת הדלק הממוצע זה 1/6.

המחירים סביבות ה150אלף שקל לשנת 2009 וזה נתון למיקוח-שתבין,זה רכב שנמכר חדש ב260 אלף.

אם בא לך-לך על זה(אני קניתי בלהט הרגע בצורה מטופשת וכבר כתבתי על זה).

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'ולייטה תתאים לך בול.

האינפיניטי מכונית מעולה,חזקה מאוד עם ניהוג מעולה(יחסית לגודל שלה),יותר קשה מהמתחרות הגרמניות וגם יותר זולה.

מבחינת טיפולים המחירים לא בשמיים ואפשר לחיות איתם-מן הסתם זה לא 250 שקל בשטחים וצריך להכניס את האוטו למורשה אבל זה נסבל.

הביטוח תלוי בגיל אבל גם פה, זה לא בשמיים.

לגבי צריכת הדלק הממוצע זה 1/6.

המחירים סביבות ה150אלף שקל לשנת 2009 וזה נתון למיקוח-שתבין,זה רכב שנמכר חדש ב260 אלף.

אם בא לך-לך על זה(אני קניתי בלהט הרגע בצורה מטופשת וכבר כתבתי על זה).

הכל נשמע מעולה באיניפינטי מדהימה לדעתי, אפילו המחיר רק הצריכה בעייתית.

וג'ולייטה בהחלט אופציה שנכנסה גבוה אצלי (יש לך קצת פרטים עליה?) אבל הRCZ הצליחה להקסים אותי יש לי היום נסיעת מבחן עליה ואני יהיה יותר חכם פשוט אני לא מפסיק לקרוא כמה מקנטרים את הגיר האוטומטי שלה וזה מה שאני מחפש ככה שאנחנו בבעיה אבל היום בערב נהיה יותר חכמים. אם מישהו פה נהג על האוטומט שלה או שיש לו ויכול להוסיף אור אני ישמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל נשמע מעולה באיניפינטי מדהימה לדעתי, אפילו המחיר רק הצריכה בעייתית.

וג'ולייטה בהחלט אופציה שנכנסה גבוה אצלי (יש לך קצת פרטים עליה?) אבל הRCZ הצליחה להקסים אותי יש לי היום נסיעת מבחן עליה ואני יהיה יותר חכם פשוט אני לא מפסיק לקרוא כמה מקנטרים את הגיר האוטומטי שלה וזה מה שאני מחפש ככה שאנחנו בבעיה אבל היום בערב נהיה יותר חכמים. אם מישהו פה נהג על האוטומט שלה או שיש לו ויכול להוסיף אור אני ישמח.

עוד נקודות לרעת האינפיניטי,

היא פחות יפה מהאלפא ופחות זריזה ויחסית לגרמניות דיי רועשת.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד נקודות לרעת האינפיניטי,

היא פחות יפה מהאלפא ופחות זריזה ויחסית לגרמניות דיי רועשת.

אחרי נסיעת מבחן מאכזבת יחסית על הפיג'ו RCZ האוטומטית אני שוב בבעיה :( הגיר עייף והמנוע עושה טובה ביחס למה שאתה מצפה לקבל מרכב כזה ,ד"א בדקתי גם את הגרסא הידנית ובגרסת העל הסיפור פשוט מושלם אבל שוב ידני לא אופציה בשבילי ככה שאשמח לעזרה ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי נסיעת מבחן מאכזבת יחסית על הפיג'ו RCZ האוטומטית אני שוב בבעיה :( הגיר עייף והמנוע עושה טובה ביחס למה שאתה מצפה לקבל מרכב כזה ,ד"א בדקתי גם את הגרסא הידנית ובגרסת העל הסיפור פשוט מושלם אבל שוב ידני לא אופציה בשבילי ככה שאשמח לעזרה ..

אני בטוח שיש אלפא ג'ולייטה אוטומט-בדוק אצלם בטרייד אין(סמלת).

רכב נוסף שיכול לעניין אותה הוא סיטרואן DS3-מגיע בכל מיני שילובי צבעים מוזרים והרכב נראה מעולה,לפי מה שהבנתי לא יקרה במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שיש אלפא ג'ולייטה אוטומט-בדוק אצלם בטרייד אין(סמלת).

רכב נוסף שיכול לעניין אותה הוא סיטרואן DS3-מגיע בכל מיני שילובי צבעים מוזרים והרכב נראה מעולה,לפי מה שהבנתי לא יקרה במיוחד.

הסיטרואן לא עושה לי את זה ת'אמת.

ג'ולייטה אני בחיפושים אחריה . למצוא אחת במצב טוב לא פשוט כבר ראיתי אחת וקרעו את אמא שלה בלשון המעטה אבל אני מאמין שעם סבלנות נגיע ליעד אם מישהו שומע על משהו מחוץ ללוחות אני ישמח שיודיע לי בפרטי או אפילו אם קופץ עוד רעיון לרכב מעניין

(כרגע אם מישהו שומע על איוס לא משנה הדגם,גולייטה אוטומטית,פיג'ו 308 CC (פשוט לא קיימת בארץ נדירה ברמות) , 207CC,פוקוס קבריולט כל אלה האופציות כרגע רק ניפול על אחת במצב טוב ובלוחות עדיין לא איתרתי אבל לאט לאט אני סבלני אשמח אם מישהו יודיע לי אם במקרה הוא מצא משהו מאלה מחוץ ללוחות אפילו של שכן ,קרוב משפחה שלא הכי בעניין של למכור אני ישמח אם יקשרו אותי איתו אני יעשה את שאר העבודה משם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, איזה פוזה אתה חושב שתשיג עם יונדאי קופה/שמוקסטר, 307/8CC, 206/7CC, פוקוס פתוחה?!

יונדאי קופה - פוזה של רכב מיושן לערסים מתקדמים, יונדאי מהתקופה הקודמת לפני שיפור האיכות, ממש לא מרשים.

יונדאי שמוקסטר - רכב לפנסיונריות.

206CC - עתיק

207CC - גם ישן, גם לא רכב טוב וגם ממש לא מרשים.

307-8CC - כנ"ל

פוקוס פתוחה - בפעמים הנדירות שאני רואה אחת פשוט עולי בי ציחקוק קל על האידיוט ששילם כל כך הרבה בשביל פוקוס 2L.. פוזה? ממש לא.

מרסדס (לא משנה כל כך הדגם) ישנות - יש פוזה, אבל לא בטוח שביישוב ובמקומות בהם אתה מבלה (אם אתה מבין). אני אישית חושב שאלו סוג הרכבים אשר מאבדים מהר מאוד את הסקס אפיל שלהם (כמשומשים בערך אחרי 3-4 שנים). בנוסף זה בהחלט בור ללא תחתית.

כנ"ל לגבי BMW.

אודי A3 - רכב מבוגר מידי, אין פוזה.

מוסטנג - בהחלט יש פוזה, אם מפריע לך הגג אז יש דגם קופה.

פאסאט CC - יש פוזה, וזאת גם אופציה לא רעה בכלל.

לקסוס IS250 - רכב מעולה, מהיר, אמין, איכותי ולדעתי יש גם לא מעט "פוזה". ב-100K תוכל להשיג אחת שנת 2008-9.

אינפיניטי - יש פוזה, רכב איכותי, אמין ועם מנוע בהמתי (וגם שתיין בדלק). ב-120K תוכל להשיג אחת שנת 2009.

RCZ - יש פוזה ובכללי זה רכב מעולה. אגב, בגיר יש כפתור ספורט, לא יודע אם השתמשת בו אבל לומר על הגיר הזה שהוא עצל זה רחוק מאוד מהמציאות! הגיר הנ"ל זה אחד הגירים האוט' הטובים שנסעתי עליו. אם הוא לא מספק אותך אז ככל הנראה אתה צריך לבחור בידני. לגבי המנוע, יש שתי גרסאות, אחת עם 156 כ"ס והשניה עם 200 כ"ס. הגירסה של 156 כ"ס יכולה להפוך בקלות יתרה (שינוי תוכנה) ל-190 כ"ס בהשקעה מינימאלית של 2-3K ש"ח!

גוליטה - רכב מאוד מעוצב, אני אישית אוהב מאוד! לא יודע כמה פוזה יש לו אבל מבחינת עיצוב הוא גורם לך לחייך.

אופציות נוספות:

אלפא 159 - יש פוזה ויש איכות.

אלפא GT 3.2 - יש פוזה שגם מגובה בביצועים וניהוג ספורטיבי. צריכת דלק כנראה לא משהו..

פיאט 500 אברט - לאחר שנה מגורים באיטליה, כאשר לראות פרארי ולמבורגיני זה עיניין שיגרתי, עדיין ה-500 תמיד סובבה לי את הראש, בעיקר בגרסת האברט.

ולדעתי הרכב שהכי יכול להתאים לך: Lexus CT200h. עיצוב נאה ושם מכובד יש =פוזה? (אני לא בטוח אני ירדתי לסוף דעתך בעניין הפוזה, בכל זאת חשבת גם על יונדאי..), רכב איכותי מאוד, זריז, אמין והדובדבן - חסכוני מאוד (דומה לטויוטה פריוס). והמחיר רק 120K לשנת 2011.

אגב, אולי תגדיר טוב יותר מה זה פוזה מבחינתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, איזה פוזה אתה חושב שתשיג עם יונדאי קופה/שמוקסטר, 307/8CC, 206/7CC, פוקוס פתוחה?!

יונדאי קופה - פוזה של רכב מיושן לערסים מתקדמים, יונדאי מהתקופה הקודמת לפני שיפור האיכות, ממש לא מרשים.

206CC - עתיק

307-8CC - כנ"ל

פוקוס פתוחה - בפעמים הנדירות שאני רואה אחת פשוט עולי בי ציחקוק קל על האידיוט ששילם כל כך הרבה בשביל פוקוס 2L.. פוזה? ממש לא.

מרסדס (לא משנה כל כך הדגם) ישנות - יש פוזה, אבל לא בטוח שביישוב ובמקומות בהם אתה מבלה (אם אתה מבין). אני אישית חושב שאלו סוג הרכבים אשר מאבדים מהר מאוד את הסקס אפיל שלהם (כמשומשים בערך אחרי 3-4 שנים). בנוסף זה בהחלט בור ללא תחתית.

כנ"ל לגבי BMW.

לקסוס IS250 - רכב מעולה, מהיר, אמין, איכותי ולדעתי יש גם לא מעט "פוזה". ב-100K תוכל להשיג אחת שנת 2008-9.

אינפיניטי - יש פוזה, רכב איכותי, אמין ועם מנוע בהמתי (וגם שתיין בדלק). ב-120K תוכל להשיג אחת שנת 2009.

RCZ - יש פוזה ובכללי זה רכב מעולה. אגב, בגיר יש כפתור ספורט, לא יודע אם השתמשת בו אבל לומר על הגיר הזה שהוא עצל זה רחוק מאוד מהמציאות! הגיר הנ"ל זה אחד הגירים האוט' הטובים שנסעתי עליו. אם הוא לא מספק אותך אז ככל הנראה אתה צריך לבחור בידני. לגבי המנוע, יש שתי גרסאות, אחת עם 156 כ"ס והשניה עם 200 כ"ס. הגירסה של 156 כ"ס יכולה להפוך בקלות יתרה (שינוי תוכנה) ל-190 כ"ס בהשקעה מינימאלית של 2-3K ש"ח!

גוליטה - רכב מאוד מעוצב, אני אישית אוהב מאוד! לא יודע כמה פוזה יש לו אבל מבחינת עיצוב הוא גורם לך לחייך.

אופציות נוספות:

אלפא GT 3.2 - יש פוזה שגם מגובה בביצועים וניהוג ספורטיבי. צריכת דלק כנראה לא משהו..

פיאט 500 אברט - לאחר שנה מגורים באיטליה, כאשר לראות פרארי ולמבורגיני זה עיניין שיגרתי, עדיין ה-500 תמיד סובבה לי את הראש, בעיקר בגרסת האברט.

ולדעתי הרכב שהכי יכול להתאים לך: Lexus CT200h. עיצוב נאה ושם מכובד יש =פוזה? (אני לא בטוח אני ירדתי לסוף דעתך בעניין הפוזה, בכל זאת חשבת גם על יונדאי..), רכב איכותי מאוד, זריז, אמין והדובדבן - חסכוני מאוד (דומה לטויוטה פריוס). והמחיר רק 120K לשנת 2011.

הCT200H זו טויוטה פריוס.

אתה לא תצליח להכניס G37 שנת 2009 ב120אלף שקל.

אלפא 159 לא בדיוק איכותית מבפנים.

פיאט 500 אברת' יקרה ומצ'וקמקת.

אין כל כך פוזה באינפיניטי כי הרכב לא מוכר פה וגם אינו בעל עיצוב מסובב ראשים(אני אישית חושב שזה מעולה).

סדרה 3 של BMW זה רכב יחסית שפוי לאחזקה,בור ללא תחתית זה סדרה 7 שנת 2005,סדרה 3 שנת 07-08 אפשר להחזיק,זה ייצא יותר יקר ממאזדה אבל עדיין הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הCT200H זו טויוטה פריוס. על בסיס מה קבעת את השטות הזו?

אתה לא תצליח להכניס G37 שנת 2009 ב120אלף שקל. יצליח גם יצליח!

אלפא 159 לא בדיוק איכותית מבפנים. באמת? נסעת ברכב?

פיאט 500 אברת' יקרה ומצ'וקמקת. מסכים שהיא יקרה אך יש לה הרבה יותר אופי מהרבה רכבים יקרים ממנה והיא יחודית.

אין כל כך פוזה באינפיניטי כי הרכב לא מוכר פה וגם אינו בעל עיצוב מסובב ראשים(אני אישית חושב שזה מעולה).

סדרה 3 של BMW זה רכב יחסית שפוי לאחזקה,בור ללא תחתית זה סדרה 7 שנת 2005,סדרה 3 שנת 07-08 אפשר להחזיק,זה ייצא יותר יקר ממאזדה אבל עדיין הגיוני. הבחור מחפש פוזה, איזו פוזה יש בדיוק לסידרה 3 שנת 07-08? לא יותר מאשר לטויוטה קאמרי..[/quote]

בכחול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

206CC - עתיק

307-8CC - כנ"ל

כנ"ל לגבי BMW.

אופציות נוספות:

טוב לפני שאתחיל אומר תודה על התגובה הארוכה והמושקעת.

קופה/וולסטר - אכן אוטו לערסים מתקדמים אבל יש בה משהו שקצת שווה אותי עיצובית הרבה יותר מה"שמוקסטר" מאידך הרבה פחות ביצועית ככה ששניהן ירדו מהפרק אצלי

206CC - לא חשבתי עליה לרגע

207CC - לפי מה שהבנתי רכב לא רע בכלל , בהחלט לא מרהיב עיצובית ואפילו משעמם כשהגג סגור אבל נחמדה מאוד כשהגג פתוח והבנתי שהיא מאוד זולה אחזקתית ככה שהיא אופציה לא מדהימה אבל סבירה לגמרי לדעתי

308CC - אחלה רכב מכל הבחינות לא מסכים איתך.

איוס - רכב נדיר ביותר שמשום מה התעלמת ממנו (בטוח גם בוא היית מוצא פגם או 2 )

פוקוס פתוחה - אין לי שום הכרה לרכב נחשפתי אליו לפני כמה ימים סה"כ על ידי חבר פה בפורום מודה שלא הכרתי את הרכב אבל לא ראיתי עליו ביקורות שליליות ות'אמת אני גם לא רץ עליו , הוא אופציה צדדית לגמרי בשבילי וסביר להניח שהוא לא יחנה בחניה שלי אף פעם.

מרצדס- לא הייתי בכיוון, יקרה לי מידי אחזקתית , אני יוכל להביא בהחלט דגם מוצלח וגם אם ניפול על אחת מעולה עדיין השנתונים יהיו נמוכים יחסית וכל טיפול במוסך סביר להניח שאצטרך למכור כליה , אנחנו לא מדברים על מרצדס פשוטה.

A3 - לא חשבתי עליו יותר מידי, בנאלי מידי לטעמי ,מפנק לחלוטין ובעל עיצוב לא רע וביצועים סבירים + אבל לא בשבילי.

מוסטנג - הבנתי שהיא בולעת דלק כמו שמנה במאנצ'יז אז ירדתי מהעניין , אבל תקן אותי אם אני טועה אני מת על הלוק של הרכב.

פאסאט CC- לא יודע למה יש לי תחושה שהיא בולעת דלק אבל זה לא מתוך ידע סתם מתוך מבט על נתונים יבשים , וגם העיצוב שלה לא מרהיב בעיניי והיא לא כל כך ספורטיבית.

IS250- לדעתי רכב מנהלים עם סמל יוקרתי ועיצוב לא רע לקאליבר שלו ובמחיר מופקע .

אינפיניטי- בארץ באמת יש בעיה איתן , לא יודע למה אבל אני פחות מתחבר לרכב הזה כניראה פשוט לא מה שגדלנו לאהוב משהו באוויר במדינה הזאת לא מחבר אותי לרכב הזה , ועכשיו יותר ברצינות... היא תשתה לי את הכיס בכל ביקור בתחנת הדלק.

RCZ- עיצובית היא נדירה אולי הכי יפה ברשימה ומיוחדת, ה156 כ"ס פשוט עייפה ה200 מדהימה והיא באה רק בגרסא ידנית לצערי,ד"א שיפור לא בא בחשבון זה יוריד את האחריות ויסבך את המצב , אנחנו מדברים על רכב שעוד יהיה באחריות יצרן.

ג'ולייטה- מסכים איתך לחלוטין אני מחייך כל פעם מחדש שאני מביט עליה והיא כניראה מה שאראה בחניה שלי , בקרוב או ברחוק אני מאוד סבלני עד שאמצא את בחירת ליבי , משום מה קשה למצוא אחת במצב מעולה .

159- לא העיצוב שאני מחפש ולא הפוזה שאני רוצה, אחלה אוטו ד"א.

אלפא G.T 3.2 - ה3.2 אומר הכל היא תקרע לי את הכיס בדלק. (אני רק אציין שאני יכול לעמוד בזה אבל לא מעוניין , זה לא אכילה של 1 ל6 אבל עדיין ניראה לי מוגזם לרכב כזה אם היא הייתה מרשימה כמו שהיא אוכלת הייתי לוקח)

האברט' למיניהם - קטנטנות מידי מבחינה עיצובית אפילו ניראות כמו קופסאות מעוכות.

בקשר להיברידית החביבה של לקסוס- הם לדעתי לקחו את הפריוס (שאני נוהג עליה כיום ד"א ) , הלבישו עליה עוד כמה פינוקים וסמל של לקסוס ודרשו עוד כמה עשרות אלפים , לא בשבילי.

כמו שראית ממה שכתבתי יש פה כמה וכמה רכבים שמתאימים וכמה שלא... אולי עקב הכתיבה תצליח להבין יותר לעומק מה אני מחפש ובאמת שוב תודה על העזרה והדעה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הCT200H זו טויוטה פריוס.

אתה לא תצליח להכניס G37 שנת 2009 ב120אלף שקל.

אלפא 159 לא בדיוק איכותית מבפנים.

פיאט 500 אברת' יקרה ומצ'וקמקת.

סדרה 3 של BMW זה רכב יחסית שפוי לאחזקה,בור ללא תחתית זה סדרה 7 שנת 2005,סדרה 3 שנת 07-08 אפשר להחזיק,זה ייצא יותר יקר ממאזדה אבל עדיין הגיוני.

מסכים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הCT200H זו טויוטה פריוס. על בסיס מה קבעת את השטות הזו?

אתה לא תצליח להכניס G37 שנת 2009 ב120אלף שקל. יצליח גם יצליח!

אלפא 159 לא בדיוק איכותית מבפנים. באמת? נסעת ברכב?

פיאט 500 אברת' יקרה ומצ'וקמקת. מסכים שהיא יקרה אך יש לה הרבה יותר אופי מהרבה רכבים יקרים ממנה והיא יחודית.

סדרה 3 של BMW זה רכב יחסית שפוי לאחזקה,בור ללא תחתית זה סדרה 7 שנת 2005,סדרה 3 שנת 07-08 אפשר להחזיק,זה ייצא יותר יקר ממאזדה אבל עדיין הגיוני. הבחור מחפש פוזה, איזו פוזה יש בדיוק לסידרה 3 שנת 07-08? לא יותר מאשר לטויוטה קאמרי..[/quote]

בכחול

הCT200H עניתי לך 2 הודעות למעלה גם את דעתי עליה.

בקשר לG37 ברור שאצליח אבל שוב זה להיכנס להוצאות דלק גדולות , לא? ועוד על רכב שבינינו לא עד כדי כך שווה את זה , הוא לא שותה דלק ברמות מטורפות אבל גם לא מדהים לדעתי ברמות מטורפות שאני עושה השווה של זלילה לעומת מה שהוא נותן לי זה לא עומד אצלי במאזניים.

פיאט 500 אברת' היא יקרה יחסית אבל היופי שלה זה או שאתה אוהב או שלא והיא ממש לא בטעם שלי בינינו היא נראית קצת כמו קופסא קטנה איזה סמארט עם מנוע של בן אדם ועוד קצת מקום , לא יודע לא עושה לי את זה.

מסכים עם העניין על הBMW , ההבדל היחיד בפוזות ביניהם שהסמל של BMW מושך את העין ושל הקאמרי לא, מבחינת לוק הם דיי שוות וגם בפינוק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הCT200H עניתי לך 2 הודעות למעלה גם את דעתי עליה.

בקשר לG37 ברור שאצליח אבל שוב זה להיכנס להוצאות דלק גדולות , לא? ועוד על רכב שבינינו לא עד כדי כך שווה את זה , הוא לא שותה דלק ברמות מטורפות אבל גם לא מדהים לדעתי ברמות מטורפות שאני עושה השווה של זלילה לעומת מה שהוא נותן לי זה לא עומד אצלי במאזניים.

פיאט 500 אברת' היא יקרה יחסית אבל היופי שלה זה או שאתה אוהב או שלא והיא ממש לא בטעם שלי בינינו היא נראית קצת כמו קופסא קטנה איזה סמארט עם מנוע של בן אדם ועוד קצת מקום , לא יודע לא עושה לי את זה.

מסכים עם העניין על הBMW , ההבדל היחיד בפוזות ביניהם שהסמל של BMW מושך את העין ושל הקאמרי לא, מבחינת לוק הם דיי שוות וגם בפינוק .

אני לא ראיתי G37 עם נתונים טובים ב120אלף.

האלפא מדהימה מבחוץ ולא הרגישה לי איכותית מבפנים-פלסטיק הכסוף הזה הפריע לי.

זה מה יש,זה אותם מכלולים והפריוס מאוד דומה לה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...