Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב פוזה, זול לאחזקה, ב-100K ש"ח [כותרת נערכה]

playman3
שימו לב! השרשור הזה בן 3897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב בעיקרון VW זה אופציה צדדית שתמיד נשארת לי בראש, כשבעדיפות הרשימה שלה זה האיוס מבחינתי (גם הפאסט CC אופציונלית )

סיאט לא מושכת אותי בעליל. מה שכן אחלה אוטו.

בקשר ליונדאים , הקופה ישנה יותר מהוולסטר אבל לדעתי יפהפייה הרבה יותר ככה ששניהם גם נשארות אופציות צדדיות (מה שכן מסוקרן מה הצריכה של הקופה שעדיפה מבחינתי על הוולסטר)

הקרייזלר קרוספייר מסקרנת אותי ביותר אני שומע הרבה דיבורים על כך שמדובר בכלי מיושן יחסית אבל היא מהפנטת אותי מבחינת לוק מה שכן אני רוצה רכב עם 4 מושבים ופה האופציות מצטמצמות בקאליבר הפוזה הספורטיבי (2 דלתות זה לא מילה גסה מבחינתי ) המוסטאנג כל כך משכה אותי בהתחלה אבל שראיתי גג בד הרגשתי סוג של סלידה (אני שומע כל כך הרבה סיפורים על כך שהשעבוד לגג בד גדול) בקיצור אני יוצא מתוסבך ומבולבל כרגע. אם מישהו יוכל להאיר לי פה אור עם מספרים על צריכות דלק של הרכבים שביקשתי ויוריד לי אופציות שקיימות בו רק 2 מושבים אני ישמח.

ד"א בקשר לאלפא , זאת אופציה ריאלית בהחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 155
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עם כל האהבה שלי ללאון, לא הייתי מגדיר אותה כרכב פוזה.

הלאון קופרה מדהימה לדעתי אבל לא עונה לדרישות שלך.

לאון FR דווקא כן. אוטומטית, 211 כ״ס וטורבו.

מצא אחת ב-110k, צבע אותה בפלסטידיפ כתום מט עם ג׳אנטים אפורים ותאמין לי שקיבלת רכב פוזה.

אפילו נשארו לך עוד 30k לשיפורים...

מקנא בך! ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ת'אמת שאני לא מוצא את בחירת ליבי במחירים האלו, אני מאמין שאני יחכה עוד חצי שנה בערך יגיע לאיזור ה200-225K השקעה ויחשוב על רכב פוזה בקאליבר כזה ועם שנתון מתקדם יותר , אולי נוכל אפילו ללכת על פירמה יוקרתית במחירים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי שום אובססיה סתם רוצה שהרכב יצרוך לא יותר מ1 ל8-9 זה לא בשמיים בכלל זה כמעט כל רכב חוץ מזוללות אמיתיות.

ביטוח הוא לא פקטור משמועתי מבחינתי וגם לא אגרה, חלפים ותיקונים כן מהווים לי משמעות כי זה יכול להסתכם בסכומי עתק אבל זה לא ה-אישיו מבחינתי במיוחד שאני נכנס לקליבר רכב כזה. ירידת ערך בכלל לא משחקת אצלי עקב הסיבות שפירטתי בתחילת השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוספייר חרא אוטו, קראתי את כל השרשור, תתעשת קצת, תחליט בדיוק מה הדבר שבראש סדר העדיפויות שלך.

הוולוסטר חסכונית, שיקית ומהווה תמורה טובה למחיר, היא תהיה זולה לאחזקה ואני מאמין שגם שמירת הערך שלה תהיה סבירה.

שוב אם אמינות ואחזקה זה פרמטר חשוב אז תוריד את הקרוספייר מהרשימה, אמנם זאת מרצדס slk בתחפושת אבל הslk גם ככה בעייתית.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ת'אמת שאני לא מוצא את בחירת ליבי במחירים האלו, אני מאמין שאני יחכה עוד חצי שנה בערך יגיע לאיזור ה200-225K השקעה ויחשוב על רכב פוזה בקאליבר כזה ועם שנתון מתקדם יותר , אולי נוכל אפילו ללכת על פירמה יוקרתית במחירים האלו.

תסלחו לי אבל זה נשמע לי כמו שרשור חופש גדול.

מי שמצליח להוסיף לתקציב הרכישה 100,000 ש"ח בחצי שנה לא מוטרד ממחיר הדלק.

בהנחה שהשרשור אכן רציני.

כל רכב סטנדרטי שתקנה (לא משופר) יצרוך כליטר ל8-9 קילומטר בנסיעה סטנדרטית. מחוץ לעיר אולי פחות מזה.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוספייר חרא אוטו, קראתי את כל השרשור, תתעשת קצת, תחליט בדיוק מה הדבר שבראש סדר העדיפויות שלך.

הוולוסטר חסכונית, שיקית ומהווה תמורה טובה למחיר, היא תהיה זולה לאחזקה ואני מאמין שגם שמירת הערך שלה תהיה סבירה.

שוב אם אמינות ואחזקה זה פרמטר חשוב אז תוריד את הקרוספייר מהרשימה, אמנם זאת מרצדס slk בתחפושת אבל הslk גם ככה בעייתית.

כמו שאמרתי גם בהודעה הקודמת שלי הבנתי שהקרוספייר קצת מיושנת אז ירדתי ממנה.

עדיין נשאר לי חזק ברשימה האיוס , 207 CC , וולסטר , יונדאי קופה , מוסטאנג , 308 CC

שוב אם היו לי ביד צריכות דלק (לא נתוני יצרן) של הרכבים הייתי יודע פחות או יותר לאן לפנות ועושה איזשהו חישוב ברור שיש ברשימה קורצות יותר קורצות פחות אבל אני מאמין שהדירוג ישתנה ברגע שכל הנתונים ישוכללו ולא רק הלוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלחו לי אבל זה נשמע לי כמו שרשור חופש גדול.

מי שמצליח להוסיף לתקציב הרכישה 100,000 ש"ח בחצי שנה לא מוטרד ממחיר הדלק.

בהנחה שהשרשור אכן רציני.

כל רכב סטנדרטי שתקנה (לא משופר) יצרוך כליטר ל8-9 קילומטר בנסיעה סטנדרטית. מחוץ לעיר אולי פחות מזה.

חופש גדול? אני מציע שתיכנס קצת יותר לעומק העיניין ואולי מאידך תרגיש ותבין שאני רציני לחלוטין.

באיזור החצי שנה עד שנה אני יוכל להוסיף באיזור ה100K לתקציב אבל יש פה 2 פקטורים , אחד אני רוצה רכב עכשיו ומוכן להשקיע 50K עתידיים מתוך מה שתיכננתי לחסוך (משמע לקחת הלוואה של 50-60 K בידיעה שאני אחזיר את הכסף בזמן הנקוב ) .

לא מחפש רכבים משופרים בכלל (אולי רק ויזואלית חח סאן רוף, הנמכות ושטויות לא דברים מעבר בכלל לא הכיוון שלי )

איך אתה נכנס לי לכיס וקובע שזה לא מטריד אותי גם אם אני מרוויח בחודש 20K או 22K זה לא האישיו בסופו של יום לאדם שנוסע בחודש כמה אלפים טובים של קילומטר רוצה לדעת שהוא נוסע על רכב הגיוני , לא רכב חסכוני אלא רכב הגיוני , מבין את ההבדל? לא ביקשתי פה האמר שתאכל 1 ל4 אבל גם לא מצפה למצוא איזה פונטו דיזל מוסבת לגז עם שיפורי דלק (סליחה על ההקצנה ) שתאכל 1 ל50 שוב מחפש אמצע וכמה שאמרת 1 ל8-9 זה הגבול הנמוך מבחינתי... מעדיף למעלה אבל אם אני יחליט שהרכב שווה את זה אני יהיה מוכן לרדת גם לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על מרצדס slk שנת 2005/6 תמצא ב100-130k.

עונה על כל פרמטר

אני חושב ככה לגמרי הן מבחינת עיצוב הן מבחינת מנוע אבל אני שומע פה קולות זועקים שאומרים שהקרוספייר מיושנת והיא כמו SLK . בעייתי אני שומע שיש פה קאצ' ברכב וזה קצת מלחיץ מה שבנוסף לזה , כמה מקומות יש ברכב? (4?) מה האכילה ? קצת פרטים לפני ההמלצה , שאני יוכל לשקלל בטבלה שלי ולהבין מהו הרכב בכלל לפחות על יבש איפה הוא מדורג אצלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי גם בהודעה הקודמת שלי הבנתי שהקרוספייר קצת מיושנת אז ירדתי ממנה.

עדיין נשאר לי חזק ברשימה האיוס , 207 CC , וולסטר , יונדאי קופה , מוסטאנג , 308 CC

שוב אם היו לי ביד צריכות דלק (לא נתוני יצרן) של הרכבים הייתי יודע פחות או יותר לאן לפנות ועושה איזשהו חישוב ברור שיש ברשימה קורצות יותר קורצות פחות אבל אני מאמין שהדירוג ישתנה ברגע שכל הנתונים ישוכללו ולא רק הלוק.

מוסטאנג צריכת דלק מזעזעת והרכב לא מתנהג כמצופה(הרבה יותר מגושם בשביל שהוא מתיימר לייצג).

היונדאי קופה צריך לחפש טוב כי הן קרועות(נקנו על ידי צעירים).

ולוסטר-כולם יודעים שזו יונדאי וכמה היא עולה-פוזה 0.

לא ראיתי בחיים 308CC בארץ(אולי יש ונדיר) 207 ו206 ראיתי-זה קבריולט פשוט,היא לא תהיה מהירה במיוחד או איכותית,פשוט אותו הרכב עם גג נפתח.

אני לא בדיוק יודע מה זו פוזה אבל אולי לקסוס IS250-זו לקסוס(יש תדמית) וזו טויוטה ככה שהיא דיי אמינה.

ניתן להכניס שנתון 08 אני מאמין.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...