Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב פוזה, זול לאחזקה, ב-100K ש"ח [כותרת נערכה]

playman3
שימו לב! השרשור הזה בן 3895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש רכב פוזה , שלא יקרע את הכיס לא בדלק ולא במוסכים, בקשר למחיר מוכן לתת השקעה של 100K ואם נמצא את הבייבי ששווה את זה נמתח את התקציב עוד קצת למעלה אפילו בעוד 30-50 אחוז, גיר אוטומט בלבד , 4 מושבים , עדיפות ל2 דלתות (קופה/קבריולט) חשבתי על כמה רכבים:

יונדאי קופה עומדת בסטנדרט פחות או יותר אבל אין לי מושג איך היא מבחינת צריכת דלק ומוסך.

קרייזלר קרוספייר עוד רכב שקורץ לי מאוד אבל גם עליו אני לא יודע מספיק.

יונדאי וולסטר שעליו נהגתי הוא דיי שיעמם אותי . (אני יכול לרוץ יחסית לרכב חדיש שזה יתרון אבל הפוזה שלו והייחוד שלו לא מספיק קורצים לי)

פולקסווגן איוס רכב עם נוכחות רק במצב של גג פתוח , גם עליו נהגתי בחו"ל , אבל את הגרסאות של הארץ אני לא מכיר ככה שאם מישהו יודע עליהם יותר ויכול לפרט אני אשמח.

אם יש רעיונות לעוד רכבים בסגנון אני ישמח לשמוע.

עוד שאלה קטנה, ראיתי הרבה אנשים עם גג בד שאומרים שזה שעבוד והמון דאגות ואי נוחות מה דעתכם בעיניין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 155
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שירוקו. תפסול את כל היתר (למעט האיוס, אחלה אוטו אם תמצא אחת).

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מבקש גיר אוטומטי אמינות ואחזקה זולה ואתה מציע לו שירוקו ואיוס? רכבים עם גירים שלא מפסיקים לעשות צרות, מנועים שבולעים שמן עד שנשפכים, וחלפים יקרים כאילו מדובר ברכב יוקרה.

תישאר עם ולוסטר, עדיף.

באיוס ובשירוקו 2L יש גיר DSG6. אמנם יש לי רק 7 שנים ו95 אלף ק"מ עם אחד כזה, אבל בנתיים הכל בסדר תודה.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירוקו (פשוט לא מתחבר)

מישהו יודע קצת פרטים לגבי הפורד והקרייזלר ? וכמובן גם הקופה?

הקרוספייר זה אוטו זבל, פלטפורמה עתיקה (מתבסס על מרצדס SLK משנות ה90).

המוסטנג זה אוטו עם קטע, אני מאוד אוהב אותה אבל בצורה החדשה יותר (2011 ואילך). היא שיפור משמעותי לעומת זו שלפניה.

בכל מקרה, לא הייתי מתעסק עם רכבים מיוחדים בתקציב שלך. הייתי הולך על משהו נפוץ ומוכר יחסית. וולוסטר, שירוקו, אולי A3 אם אתה בקטע הזה.

אל תשכח שמכונית נדירה זו מכונית שלרוב יקרה יותר לאחזקה, עם פחות מקומות לטפל בהם, והמכוניות שהבאת כאן ממש לא מצטיינות בצריכת דלק נמוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך היונדאי קופה 2007-08 נגיד אם אני מוצא אחת שמורה איך הצריכה שלה ואיך הקרוספייר והמוסטנג אתה יכול לעזור לי מניסיון עם הצריכת דלק של שלושתם ואולי תוסיף לי גם את של שאר המכוניות שהבאת (כמובן שאם אתה יכול להביא לי נתונים מניסיון וידע ולא נתוני יצרן שזה אני יכול לבדוק לבד אני פה סומך על הידע והניסיון של החברים)

בקשר לתקציב אני מחפש רכב בתקציב של 100K אבל מוכן לחרוג אפילו בעוד 50 אחוז למעלה (רק שתהיה אוטומטית ועם צריכה נורמלית) בקשר לאחזקה אני מאמין שאני ידע להסתדר, אם זה אוטו של צ'מפיון מוטורס (שירוקו,איוס,A3 וכו' ... אני יכול להביא אותה בזול מאוד וגם מקושר מאוד בענייני הטיפול ככה שזאת אופציה קורצת לי מבחינת נוחות וגם כלכלית אבל משהו פחות מושך אותי לשם לא יודע למה ... באלי קצת לצאת מהקופסא...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"שלא יקרע את הכיס לא בדלק "

רכב אוטמטי תמיד יזלול יותר בסופו של יום.

אני רק משער שאוטומטית של יונדאי היא לא בעלת מצמד כפול כמו הפולסווגן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"שלא יקרע את הכיס לא בדלק "

רכב אוטמטי תמיד יזלול יותר בסופו של יום.

אני רק משער שאוטומטית של יונדאי היא לא בעלת מצמד כפול כמו הפולסווגן

לא ביקשתי רכב שיאכל 1ל20 זה לא הקטוגריה לא הדרישות שלי ויודע מה אני גם לא מייחל לשם. מאידך אני גם לא מחפש רכב שיאכל 1 ל5 מארק כי עם זה יהיה לי קשה להתמודד כלכלית . אני מודע לקטגוריית הרכב שאליה אני נכנס , אני התכוננתי לזה רבות כלכלית , ומוכן לכל צרה שלא תבוא אבל שוב רוצה לקבל מספרים (כמה שיותר מדוייקים) על מנת לקבל החלטה מושכלת ונכונה יותר , תגובות כמו רכב אוטמטי תמיד יזלול הם לא הכי חכמות, בסופו של דבר זה ברור לאדם שמחפש רכב מסוג אוטומט ומעבר לכך מחפש רכב בקליבר הנ"ל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם פונטיאק סולסטיס? יכול להיות שיכנסו לך בתקציב. מנוע אטמוספרי ( שסביר שיעשה פחות בעיות ), נראה טוב ומיוחד בנוף הישראלי.

בסופו של דבר, במצבך ולפי דרישותך הייתי הולך באמת על יונדאי קופה. גם נראית טוב בשנתונים האחרונים שלה, וגם בעלת רכיבים אמינים יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול כמה אתה נוסע בשנה?

מצד אחד אתה מוכן להוסיף עוד 50K לקנייה (שלא נדבר על ירידת ערך של עוד 5-10K לפחות),

מצד שני אתה מחפש חסכונית בדלק?

אתה יכול לשקול לחסוך את ההוספה הזו, לשים את הכסף בצד, ולהשתמש בחלק ממנו להוצאות שוטפות - טיפולים ודלק.

גם תחסוך כסף, וגם ככה יהיה לך היצע יותר מגוון לבחור ממנו.

רק נקודה למחשבה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט רייזור אבל מחפש רכב פוזה ספורטיבי, ובשביל לקבל מוצר טוב יותר ומושך יותר מוכן להוסיף בהתאם למידת האטרקטיביות בעיניי ובהתאם לאקזמפל שאני יראה פה אנחנו מדברים על סוג הרכב ועל הנתונים שלו.

אני נוסע ביום 100 ק"מ בערך. הירידת ערך נלקחת בחשבון מה שכן היא לא פקטור חשוב עד כדי כך , אני מתכנן להחזיק את האוטו 4-5 שנים אם לא יהיו הפתעות ולמכור בכמה שיהיה שווה ולהתארגן עד אז ברכב חדש מהחברה בקאליבר הזה אם התוכניות ירוצו על פי המתוכנן כמובן.

אני משאיר בצד סכום נאה לטיפולים ודלק אבל שוב מחפש נתונים על הרכבים שביקשתי בשביל לעשות החלטה מושכלת ומאידך מהנה בשבילי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט רייזור אבל מחפש רכב פוזה ספורטיבי, ובשביל לקבל מוצר טוב יותר ומושך יותר מוכן להוסיף בהתאם למידת האטרקטיביות בעיניי ובהתאם לאקזמפל שאני יראה פה אנחנו מדברים על סוג הרכב ועל הנתונים שלו.

אני נוסע ביום 100 ק"מ בערך. הירידת ערך נלקחת בחשבון מה שכן היא לא פקטור חשוב עד כדי כך , אני מתכנן להחזיק את האוטו 4-5 שנים אם לא יהיו הפתעות ולמכור בכמה שיהיה שווה ולהתארגן עד אז ברכב חדש מהחברה בקאליבר הזה אם התוכניות ירוצו על פי המתוכנן כמובן.

אני משאיר בצד סכום נאה לטיפולים ודלק אבל שוב מחפש נתונים על הרכבים שביקשתי בשביל לעשות החלטה מושכלת ומאידך מהנה בשבילי :)

מה עם סיאט לאון מאובזרת? היא יפיופה לדעתי ובעיקר אחלה מכונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ביקשתי רכב שיאכל 1ל20 זה לא הקטוגריה לא הדרישות שלי ויודע מה אני גם לא מייחל לשם. מאידך אני גם לא מחפש רכב שיאכל 1 ל5 מארק כי עם זה יהיה לי קשה להתמודד כלכלית . אני מודע לקטגוריית הרכב שאליה אני נכנס , אני התכוננתי לזה רבות כלכלית , ומוכן לכל צרה שלא תבוא אבל שוב רוצה לקבל מספרים (כמה שיותר מדוייקים) על מנת לקבל החלטה מושכלת ונכונה יותר , תגובות כמו רכב אוטמטי תמיד יזלול הם לא הכי חכמות, בסופו של דבר זה ברור לאדם שמחפש רכב מסוג אוטומט ומעבר לכך מחפש רכב בקליבר הנ"ל .

סליחה אם איכשהו חשבת שציני,למרת שבהסתכלות ניתן לראות שברצונך להתמקד באוטומט.

דבר שני שכתבתי שתשווה את התיבה של יונדאי מול של VW על מנת לראות מי תביא לך יותר הנאה וצריכת דלק טובה יותר.

אני רק יכול לתאר של קופה יש אותה תיבה כמו וולסטר או יותר ישנה ממנה אפילו.

ואכן לדגמי VW יש לוק לפי דעתי יותר מעודן ובאותו הזמן ספורטיבי. לגבי עלות אחזקה וביצועים יש פה חברה עם לאון ואיביזה שיכולים להגיד לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי אלפא ג'ולייטה?

היא נראת מעולה,לא רעה בכלל מבחינת ניהוג ולא מרגישה חלשה.

בצבע אדום או שחור היא תעשה את העבודה.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...