Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על בעלי מקצוע בענף הרכב - שרשור כללי

שימו לב! השרשור הזה בן 2236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שתי רכישות שביצעתי שם, אחת של פולש ווקס ועוד כמה מוצרי טיפוח והשנייה שתי חולצות של מועדון אוטוספורט.

בהחלט שירות מעולה אם זה בהתחלה או גם ביצירת קשר אחרי על מנת לוודא שביעות רצון הלקוח ! .

שונא גזענים !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין את השירות בחנות.

הגעתי בשישי בבוקר כשזהו היום האחרון שבו חוקית הרכב יכול לנסוע עם הטסט ואני צריך לעשות,אך הפנסים ברכב לא היו בדיוק כאלו שיעברו בדיקה. גם אם הבוחן היה חצי עיוור בשני העיניים.

לאחר שהוסבר לבחור במקום(שאת שמו לצערי לא זוכר) את הטיפול שאני זקוק לו והבין את דחיפות הטיפול החליט לטפל ברכב למרות שהייתה לו עבודה על רכב אחר.

שירות אדיב,מהיר ויעיל. והפנסיים יצאו משם כמו חדשים במחיר מאוד נוח!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתכוון להרחיב יותר מדי אז נגיע ישר לעיקר.

התקשרתי אליהם להזמין זוג צמיגי Yokohama c.drive, כשהגעתי היום חיכו לי צמיגים אחרים שלטענתם

אלו הA.drive.

לפי המחירון שלהם המחיר התאים אז נתתי אישור להתקין.

לאחר שהגעתי הבייתה הבנתי שהצמיגים שהתקינו לי הם בכלל yokohama bluearth שבכלל אני לא יודע מה המחיר שלהם

בארץ ואם הם יותר איכותיים או פחות מה A.drive.

שורה תחתונה, אני לא חוזר אליהם בחיים.

מישהו יכול לתת לי קצת מידע על הצמיג הזה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי להמליץ עליו הוא נמצא באשקלון( קרוב מכבי אש ליד מוסך בועז )

קניתי ממנו גומיה למכסה שסתומים אחרי שהתברר שהגומיה לא כל כך מתאימה

חזרתי אליו החליף לי אותה , ונתן לי גומיה אחרת . שירות מעולה !

מחירים בסדר גמור, סחורה טובה !!! יש לו במלאי הרבה חלקים !!!

בנאדם נוח ונחמד מאוד .... :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירות פשוט מעולה , אין ספק מחזק את כל קודמיי בנושא!

אני רוצה להוסיף גם שלכל בעלי הצרפתיות יש יתרון נוסף בחנות , לא צריך ליסוע ל10 מקומות לפני הטיפול כדי לקנות חלקים !

בחנות יש את כל הפילטרים שדרושים לטיפול !! ( פילטר שמן, דלק ואוויר).

בנוסף גם הזמנתי דרכו צלחות ורפידות מקורי, לבעלי הצרפתיות זאת חנות באמת מעולה ! גם למי שעושה טיפולים לבד בבית וגם למי שולקח את כל המוצרים למוסך, יותר זול ויותר כדי, ממליץ בחום !!

מנהל מועדון PCR

אדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות של החברים מעלי, רכשתי מהם זוג קפיצי אייבך.

ההזמנה, השירות, הטיפול נעשה באופן מיקצועי וזריז.

מגיע להם ח״ח, המשיכו כך.

Peugeot 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי באוטוסטור כיסוי רכב 4 עונות במחיר מאוד אטרקטיבי. בנוסף קניתי שמפו לרכב וחומר לניקוי מהיר.

תודה לצוות, שירות מצויין!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את מנהלי החנות אני מכיר מזמן מזמן,

אומנם באתי לשם לצורך דבר קטן ופשוט (תרסיס ניקוי חישוקים של SONAX) - והשירות (מצידו של משה) היה נעים ואדיב.

ללא ספק אקנה דרכם שוב, כנראה שבפעם הבאה אלה יהיו חומרי ניקוי רציניים (מנרזה וכדומה) :wink:

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לאחר ביקור במוסך מועלם באיזור תעשיה אשקלון (הדרומי, ממול מוסך אהרון )טיפלתי ברכב שלי

הבנאדם פשוט תותח עבד 3 שעות קרע תעצמו כדי למצוא נזילה . שחזרתי הרכב טופל מקצועי

טוב ,השירות שלו טוב + והמחירים שלו הוגנים ובנאדם אמין !!! .....!!!! מומלץ !!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר לקוח קבוע באוטוסטור, אחלה חנות, אחלה שירות, אחלה יחס ובאמת תענוג בכל פעם מחדש, גם בגלל המגוון גם בגלל הטיב וגם בגלל המחירים.

ממליץ בחום!.

רחוב בצלאל 6 חולון

ימים ראשון עד חמישי מ- 09:30 ועד 19:30

ימי שישי וערבי חג מ- 09:30 ועד 15:30

טלפון: 03-5503433

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי אצליהם ווקס,ומשחזר צבע שחור לטמבון,ובד מיוחד לווקס,ואני חייב להגיד שהשירות היה לא פחות ממעולה! כן ירבו!

"אם אי פעם המהירות תהרוג אותי , אל תבכו , כי אני אחייך". פול ווקר ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרטיס ההנעה של הרנו סניק שבק חיים והפסיק להיות מזוהה ע"י הרכב - בעיה מוכרת לבעלי רנו.

מברור מול מוסך יבואן הוברר שהתיקון יעלה 1100 שקלים, יחייב שליחת הכרטיס לצרפת (כנראה טיסה במחלקה ראשונה :-P) קידוד מחדש, ליטוף, ועוד כל מני דברים שעולים כנראה 1100 שקלים. וגם שבועיים-שלוש המתנה. בכל זאת טיסות וכו'...

כאן המקום לספר שגם הכרטיס השני מראה סימני דמנציה מתקדמים, בקיצור, au revoir ל-2200 שקלים.

אחרי תחקיר מאומץ ובדיקה מול מספר גורמים, מצאתי פיתרון כחול לבן. פניתי לפאר מנעולים מפתח תקווה (אריה שנקר 2).

חברה יעילים ואדיבים. http://www.peerlocks.com

הבאתי להם את שני המפתחות, המת ואחיו הגוסס. הם הצליחו לזהות את קוד המפתח ולשכפל לי כרטיס חדש דנדש במקום הבר-מינן. יום וחצי עבודה ונפרדתי מ-300 שקלים (250+מע"מ) וקיבלתי מפתח תקין ושירות מצויין. בלי צרפת, שבועיים המתנה והוצאה כספית מיותרת.

ממליץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...