Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט טאבלט גוגל נקסוס 7 - מודל טכני

שימו לב! השרשור הזה בן 3598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אדי אני במשך תקופה ארוכה השתמשתי ביציאת הואזניות של האייפון, עד שבמקרה הכנסתי דיסק ל hu והיה בו בדיוק את השיר האחרון שהתנגן מהאייפון.

נשארתי המום, נכון שזה נשמע טוב, זה רק כי מתרגלים, או כי אין אופציה אחרת.

בכל אופן זה הוביל לבדיקה אותו שיר flac שהומר לקובץ לוסלס של אפל ונשלח לאייפון (יכלתי להזרים מהאייפון גם דרך usb וגם דרך aux כתלות בקריזה), כמו כן נצרב כאודיו על דיסק, וכקובץ wav על usb.

מאז הפסקתי להשתמש באייפון כנגן באופן קבוע, אם כבר ורק מטעמי נוחות וזמינות הספרייה העצומה שהייתה עליו אז רק דרך ה usb, וגם זה כבר נעלם, רק דיסק און קי.

היום אני עם גלקסי 3, ולפיוניר שלי יש תמיכה בבלוטוס 3, זה באמת נשמע טוב, אבל אני ממעט להשתמש בו כנגן.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 517
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה תלוי מאוד איך בדיוק האייפון היה מחובר למערכת שלך.

אני מתאר לעצמי שאתה חיברת את האייפון ליחידת ראש סטנדרטיתי ושם ההבדלים הם עצומים בין הכניסה של הAUX לDSP של הHU עצמו לבין הכניסה הישירה של הCD לתוך הDSP בHU

היה לי אלפיין 9853 ומה שאתה תיארת זה בדיוק מה שקרה שם - ההבדל בין הכבל שחיבר את האייפון ל9853 לבין הCD על ה9853 על אותו השיר בדיוק היה עצום.

במקרה שלי האייפון מחובר ישירות לביט1 - ההבדלים הם גם כן עצומים - לטובה במקרה הזה.

הביט1 ממיר אנלוגי לדיגיטלי פשוט מצויין בעוד הHU שהיה לי של אלפיין - לא.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האייפון היה מחובר גם דרך ה aux וגם דרך usb, לפי מצב רוח.

וגם כשהוא היה מחובר דרך usb ניכר היה שהוא צובע את המוזיקה ולא נשמע זהה לאותו שיר דרך דיסק און קי.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי - זה תלוי למה אתה מחבר אותו.

תנסה לחבר אייפון ישירות לביט 1 ואתה תראה שיש הבדל עצום באיך שהביט1 מוציא את הסיגנל שלו לבין איך HU מיינסטרימי עושה את זה.

מנסיון.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה...

אני מתכונן גם לפרויקט כזה אצלי ברכב (הזמנתי תור כבר אצל יוסי אלפיין לשבוע הבא :wink:) ושואב המון אינפורמציה מהשרשור הזה. תודה לך..

לפי המלצתך התקנתי את ה-USB ROM ואני נתקל בבעיה ממש מעצבנת, אין לי סיבוב מסך אוטומטי. ניסיתי בכמה גרסאות שלו והמסך פשוט לא מסתובב למרות שבהגדרות מופעל סיבוב אוטומטי.

נתקלת בזה אולי? או יש לך רעיון אחר לפתרון?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה זמן לא נכנסתי לפורום הזה מפאת חוסר עניין.

ואני שמח לגלות שכאשר החלטתי לבקר ולראות מה קורה פה, לאדי עלה החום והוא החליט להשתגע שוב.

הנה שרשור שהייתי שם ראשון בדביק מעל כולם.

יחידת ראש טאבלט שמוציאה סיגנל אופטי בפחות מ2K?? רעיון מעולה אדי!

ישבתי עכשיו במשך שעה וחצי קראתי את כל השרשיר ופשוט לא הצלחתי להפסיק! המון מידע, המון נתונים, פשוט תענוג לראות את אדי בכושר פורומי מלא! :)

כבר מזמן חשבתי לעבור לטאבלט בתור יחידת ראש, אבל הגייפד יקר בלי סיבה וכל הציוד ההיקפי בשביל להכניס אותו לרכב זה סכומים לא מבוטלים שלא מצדיקים את זה. לכן, ירדתי מהעניין מהר מאוד. :cry:

עכשיו כשאני רואה את השרשיר שלך אדי, אני מרגיש את הרצון הזה שוב... :-D

בהצלחה עם הפרויקט!

אשמח לראות איך אתה עושה את בדיקות הRTA, אני מכיר את התיאוריה ואת הבסיס אך לעולם לא יצא לי עדיין לראות את זה במו עיניי.

8)

עריכה - לבחור שהביא פה קישור לסאונדמן - הם לא סתם חבר'ה מאמריקה שמתקינים גייפדים בדש הם אבי תורת הגייפד בדש!

המטרה העיקרית של דאג כשהוא עבר לסדנה החדשה הייתה להתרכז בהתקנות של גייפדים בדש, אבל מצא את עצמו חוזר להתקנות מלאות בלית ברירה. (ממש מסכן! :lol:).

Volvo S40 T4 MT

Volvo For Life :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התכנית את הרום והמסך מסתובב כרגיל, תבדוק בהגדרות תצוגה שלא כיבית בטעות רוטציה אוטומטית של המסך ושלא הופעל אצלך מצב שנקרא קאר מוסד, יכול להיות שאולי גם שם יש הגדרה כזו.

אם התקנת כלשהיא אפלאונצ'ר אולי גם שם יש הגדרות תצוגה.

שלומי, גייפד??? אה לא :-)

הגיע הכבל אופטי והמתאם מטוסלינק למיני, ממתין לזרוע שהזמנתי מאמאזון ואחרי זה צריך למצוא קצת זמן לעשות את שלב 2

כשאני אכוון גיינים ואעשה rta אני אצלם את התהליך ואעלה לפורום. אבל זה כבר השלב השלישי בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דאג ללא ספק אומן!!! אני עקבתי אחרי סרטוני מהתילה, הוא עשה התקדמות ענקית בנושא, לכן הבתי קישור אליו. ראיתי איך הוא התחיל, והוא הגיע לתעשייה שלמה. הם פתחו סניף בקליפורניה להתקנות, משם לא ממש יודע אחך זה התפתח. היו להם גם התקנות ברמה, עם בדיקות RTA

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי סיבוב המסך, תנסה לכבות את הסיבוב האוטומטי, לתת ריבוט למכשיר ואחרי שיעלה להפעיל בחזרה.

זה חיישן ויש גם אפליקציות שמת למות ממנו, יש כאלו שניתן לשלוט בזה וכאלו שלא אז תבדוק טוב טוב איך ומתי זה קורה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו - חשבתי להציע את זה גם אבל רציתי לנסות קודם דברים שלא מצריכים פעולות שמסכנות את המכשיר.

עדכון - שלב 2

אתמול תפסתי לי שעה וחצי פנויה לעבודה והכנתי את התשתית בקדמת הרכב.

פירקתי:

תא כפפות.

קונסולה מרכזית.

חופת ידית הילוכים.

תעלות צד ימין.

פלטה פנימית בתא המטען עליה יושב הביט 1.

ביצעתי:

1. סילקתי את מטען האייפון הכפול של KONNET

2. העברתי כבל USB נקבה (מאריך) לתא כפפות עבור הHDD.

3. העברתי את הכבל שמחבר את הUSB HUB לתא הכפפות.

4. חיברתי את כבל הYOTG בתא הכפפות לUSB HUB.

5. החלפתי את מטען הUSB של האייפון (כי הוא כבר היה הרוס) באחד חדש שמוציא 2A והעברתי כבל לתא כפפות וחיברתי לYOTG בשביל כוח חיצוני לנקסוס עצמו.

6. הUSB HUB עצמו נשאר במקומו רק בדקתי שהוא ממשיך לקבל כוח.

7. ניתקתי את העינית של השלט רחוק שמופעל ע"י שלט ההגה - לא זקוק לו יותר.

8. חיברתי את הUSB DAC לUSB HUB וסללתי כבל אופטי דרך תא הכפפות, דרך הפוד הימני (אתם יכולים לראות את האחוריים הסופר סקסיים של הL4SE בתמונה) דרך תעלה ימנית עד לתא המטען ולתוך הביט 1.

9. חיברתי את העריסה של האייפון חזרה לUSB HUB.

10. סגרתי את הכל.

אני חייב לציין שהמצב של המסך ליליפוט רעוע, המעגל הפנימי שלו יושב על תפסנים שנשברו עם הזמן ואני לא יכול להתעסק שם באזור יותר מידי ולכן כל פעולה נוספת שאעשה שם צריכה להתבצע ללא פירוק המסך - ארבע שנים עשו את שלהן על המסך הזה ולרכב הבא הוא כבר לא יוכנס.

אכלתי שם כמה עקיצות יתושים ממש NASTY חייב לציין - אתם יכולים לראות את כף הרגל המכוערת שלי מככבת לה שם - פיצצו אותי!

תזכרו להוסיף חומר דוחה יתושים לעבודות כאלה :-D

מפעיל את הכל - שומעים ח-ר-א! יש לי פצפוצים של רעשי חשמל והכל קורס.

לא מבין מה קורה, מתחרפן! כבר סגרתי את הכל לכל הרוחות והאייפון גם לא נטען! - נראה שהכבל בעריסה גם כן כבר עשה את שלו - לקח נוסף לחיים, אם אתם עושים קוסטומיזציה - תשקיעו עד הסוף גם בכבלים איכותיים - אוי כמה שהייתי צריך להקשיב ליוסי! עיגלתי שם פינה וקיבלתי את מה שמגיע לי.

ואז ניתקתי את הHDD והכל התחיל לעבוד חלק - איך שומעים?

שומעים נקי אבל מוקדם מידי לקבוע משהו כרגע כי שמעתי משהו שהורדתי ישירות לתוך הטאבלט וזה לא הקלטה לרפרנס - אבל עושה רושם ששומעים טוב, ממש טוב!

ניסיתי להבין מה לא בסדר? למה אין לי שם מספיק מתח להרים את הHDD - זה לא הגיוני כי אני יודע שצריך להיות לי שם די והותר כוח.

ואז היום (בזמן שהרכב עובר בשטיפה) ניסיתי לחבר שוב וראיתי שהHDD לא נדלק והבינגו פגע בי!

הכבל USB שלי עם שקע שהתרחב גם כן והמגע לא טוב - אני יודע את זה כעובדה כבר - פשוט שכחתי לקחת בחשבון שהוא צריך החלפה גם כן.

חבל כי זה כבל USB של HAMMA והוא בנוי מחוטים מאוד עבים אבל השקע שלו התרחב ולא תופס את הHDD - אני אנסה לסדר את זה עם פיסת נייר ולראות אם זה מסתדר לי קודם לכן אבל כמו שזה נראה עדיף להחליף אותו.

מעבר לכך כיביתי את הFAST CHARGE בטאבלט.

ואני גם אנסה להשתמש בUSB KEY בכדי לראות מה ההבדל.

מה הלאה?

היום או מחר אני אמור לקבל את הזרוע לטאבלט ואז אוכל למתקן את כל הסיפור בצורה קצת יותר שפויה.

אח"כ יגיע שלב 3 שזה השבתה של המערכת בגלל שאני רוצה להעביר את כל מה שהולך בתא מטען לפלטה אחת ולפנות י-ם מקום ואולי גם לבודד את בתי הגלגלים האחוריים.

ואח"כ שלב 4 שזה כוונים מחדש למערכת - בעיקר גיינים (רב מודד + סקופ) ואחרי זה RTA.

קצת תמונות מאתמול.

photo1.JPG

photo2.JPG

photo3.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלחו לי על ההקפצה - אליבאבא אני נזכרתי שגם אני התקנתי את הROM פעמיים.

אתה צריך לעשות WIPE לכל הUSER DATA CACHE לפני שאתה מתקין אותו - אני זוכר שבפעם הראשונה שהתקנתי אותו היו לי כל מיני בעיות מוזרות והוא לא עלה טוב, כשהתקנתי מחדש מחקתי את כל המידע מהמטמון ואז זה עבר חלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה כמות אינפורמציה לא רגילה.. שאפו על ההעלאה והתיעוד המסודר. עוזר לי מאד לתכנן את הטאבלט לרכב שלי.

תודה רבה :-)

מצ"ב גם מסך הבית הצנוע שלי שעוצב בהשראתך :wink:

Screenshot_2013-08-11-22-23-25.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ושמח שיכלתי להביא השראה - אני מתכוון מתישהו לשפר את הGUI שלי אבל זה כבר קוסמטיקה.

כמובן כאשר אגיע לזה אעלה לכאן.

בכל מקרה בדקתי היום ברכב בעזרת USB KEY וראיתי שעדיין יש לי רעשים ואז בכדי לשלול אם זה המאריך USB חיברתי ישירות לHUB לכמה פורטים שונים ובכולם התחילו רעשים תוך כדי זה שנגעתי בו והבנתי שזה או שהHUB פשוט גמור או שאספקת החשמל שלו לא טובה.

בימים הקרובים אחליף לUSB HUB אחר שיש לי ואראה אם הבעיה נפתרה וגם אנסה לחבר אותו לנקודת מתח אחרת - בתקווה שזה אכן המכשול האחרון שלי כאן לפני שאני מזמין USB HUB ייעודי לרכב.

הטאבלט מזהה את הפאוור מייט אבל עוד לא עשיתי DEBUG לגלגלת שלו אז צריך לראות אם זה שמיש או לא ואם אני אשים USB HUB אם יותר כניסות אז גם אשמיש חזרה את שלט ההגה.

לילה טוב לבינתיים חייב לקחת שיחת לקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...