Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט טאבלט גוגל נקסוס 7 - מודל טכני

שימו לב! השרשור הזה בן 3534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קצב הדגימה הוא למעשה אחד החסרונות העיקריים כנגד CARPC,

הCARPC לא מוגבל, ניתן לקבל 384/32, רק שהממירים האלו יקרים מאוד וקשה להשיג שירים באיכות כזאת.

הANDROID מוגבל ל44.1/16.

אגב, אם אני לא טועה הביט1 מגיע לקצב 48/24.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 517
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה יכול פשוט לקנות לוח אם עם יציאה אופטית - הלוח אם שיש לי הוא מיני ITX של אינטל ואני משתמש ביציאה אופטית און בורד שלו (אני מדבר על הCARPC) והסיגנל נקי לחלוטין, לא רואה שום צורך להשקיע בDAC הזה במידה ויש לך יציאה אופטית OB.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שזה יהווה פתרון מספק.

אבל אני לא בטוח אם זה שווה את המאמץ - כפי שמקודם אמרתי כרטיסי קול האון בורד היום הם סה"כ מאוד טובים.

ההבדל בין יציאת האזניות בלוח של המחשב שלי לבין היציאה האופטית הוא זניח עד כדי כך שאתה בקושי תהיה מסוגל להבדיל - ההבדל היחיד הוא בתחום המידבאס הנמוך ומטה שבו היציאה האופטית היא בהבדל מזערי, נקייה יותר.

במקרה של הנקסוס ההבדלים הם כבר שמיעים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שזה יהווה פתרון מסclip

אבל אני לא בטוח אם זה שווה את המאמץ - כפי שמקודם אמרתי כרטיסי קול האון בורד היום הם סה"כ מאוד טובים.

ההבדל בין יציאת האזניות בלוח של המחשב שלי לבין היציאה האופטית הוא זניח עד כדי כך שאתה בקושי תהיה מסוגל להבדיל - ההבדל היחיד הוא בתחום המידבאס הנמוך ומטה שבו היציאה האופטית היא בהבדל מזערי, נקייה יותר.

במקרה של הנקסוס ההבדלים הם כבר שמיעים.

אולי בcar pc שאני מאמין שזה ייעודי למוזיקה. יש לי נגן sansa clip ושומעים בו יותר טוב מהמחשב:-\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל הCARPC הוא לא ייעודי ולא שום דבר, לדעתי גם לא יהודי.

זה פשוט לוח טוב של אינטל וכנראה שהכרטיס שם מוציא אות מאוד נקיה - לא כנראה, וודאי :-D

לגבי יציאת האזניות של הנקסוס - כמו שאמרתי, זה לא אייפון - נו גו!

רק המרה של USB AUDIO וכמו שאני מכיר את רועי, אם הוא כבר שנה עם הנקסוס ברכב הוא כנראה מרוצה.

ואני די בטוח שלי זה יהיה מעל ומעבר.

האייפון אפרופו (3GS ) בעל יציאת אזניות ממש טובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה, לגבי התקן קבוע של טאבלט ברכב האם חשיפה יום יומים לטמפרטורות של 70 ו80 מעלות ברכב סגור בקיץ בשמש גם אם המכשיר סגור לא תוביל לפגיעה?

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי , איך פספסת את ה NEXUS TOOLKIT? בXDA

פריצה כמה שניות.

נשמע פרוייקט מעניין , לא הבנתי איך אתה מתכוון לעשות מצלמת רוורס רק.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התקן קבוע - בדיוק כמו שהCARPC לא נהרס לי (רק הגיע הזמן להחליף לו סוללת באיוס כי היא מתה לחלוטין) - הדבר היחיד שיכול להנזק בנקסוס תהיה הסוללה הפנימית שאורך חייה יתקצרו כנראה מאוד באופן לא מפתיע - אבל הנקסוס פועל ברכב על בסיס טעינה.

אני בכל אופן כרגע לא חושב לכוון המיתקון הקבוע למרות שזה נוח יותר אלא רוצה לשמור עליו שליף לחלוטין - אז או מתקון קבוע עם אפשרות שליפה.

או מיתקון לא קבוע וזהו.

לגבי הTOOL KIT - כרגע לא נראה לי בכלל שאזדקק לאחד - אבל אשמור את זה בצד וטוב שזה מופיע בשרשור.

ולגבי מצלמת רוורס - אני בספק אם יהיה לי צורך, רציני - אבל יש אחד שהצליח לקחת מצלמת WEB שעובדת בUSB מן הסתם וחיבר אותה דרך מעגל חשמלי שברגע שהיא מופעלת היא סוגרת אותו והוא שולח ערך שנתפס כפקודת מקלדת (אם יש לך גו'יקון אני מניח שזה אפשרי דרכו בעצם) וישר מעביר לאפליקציה של מצלמת הרוורס וברגע שהפקודה נפסקת - מחזיר אותך למסך הבית.

אפשר למצוא את זה ביוטיוב ולקראת סוף הפרוייקט אני אעלה את הסרטון.

כל דבר בזמן המתאים.

שבוע הבא כבר נתחיל לבדוק את הDAC וממש להרים מודל טכני ראשוני שיהיו בו

בצעד הראשון -

ספק כוח

HDD חיצוני או דונגל

DAC

ואז אני אתחיל בבדיקות התנהגות של טעינה ואין טעינה (קופאין נלקחת בחשבון - בהתחלה אנסה להסתדר עם הROM הקיים)

ואח"כ לכל החגיגה הזו יתווסף ג'ויקון רק שאני צריך עוד לבנות לו לוח שליטה אז אולי בהתחלה באמת אני פשוט אשתמש במקלדת רק בכדי לדמות את הפעולה.

אח"כ נוסיף קצת מידע על מצלמת רוורס (יעאני מצלמת רוורס אבל יכול לעבוד למי שממש צריך)

ובזה יסגר כאן פרוייקט שאני מקווה, שכל אחד אח"כ יוכל לעשות אחד משלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד בליאד!

חזרתי הביתה, הכבל Y-OTG והDAC כבר חיכו לי על השולחן בפינת אוכל.

פותח - מחבר את הכבל OTG, מחבר את הממיר - רואה שנדלק האור של האופטי.

מחבר את האזניות שלי - אודיו טכניקה M30 - עולות 200 שקלים אבל נשמעות כמו משהו שעולה 1000 (ממליץ בחום)

מפעיל 8TRACKS

אודיו נקי כמו מים!

עד יום ראשון אני מקווה כבר להתחיל לבחון את ההתנהגות של הטאבלט בחיבור וניתוק מטעינה - צריך רק למצוא מפצל USB שלא הרסתי :-D

ביום ראשון אני מתכוון להעלות כמה צילומי מסך של צעדים חשובים בהגדרת המכשיר ומשם נמשיך הלאה.

תמונה לעיונכם :wink:

DSC_0332.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עכשיו אחרי שקיבלת, אתה חושב שיש הבדל משמעותי בצליל בין לוח אם של מחשב לבין הdac?

וד"א חברה טובה של האוזניות, הייתי מת לקנות את ה ath-m50, היו קצת הרבה מעל התקציב שלי :-\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על הATH-AD900 , אם כמובן אתה בעניין של אוזניות "פתוחות", ואגב יש עליהם מבצעים מעולים בחו"ל.

לגבי הSABRE גם אותי הוא הפתיע לטובה, איך חתיכת פלסטיק כזאת נשמעת כ"כ טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...