Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט טאבלט גוגל נקסוס 7 - מודל טכני

שימו לב! השרשור הזה בן 3527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אדי יש לך מושג אם יש דרך להוציא סראונד דרך הDAC שהתקנת?

נניח כשאתה מנגן MKV עם פסקול DTS, מה יוצא החוצה באופטי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 517
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

disc mount

אתה בטוח שזה דיסק מאונט?

אפילו בפליי סטור לא מצאתי את זה.

Pioneer 80PRS

Celestra FA2150x : Hertz HV 165 XL ||| Boston Acoustics GT275 : Hertz HT 28

DC 3.5k : Sundown Z v.3 15

XS Power D2400 , D5100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור כי קניתי אתמול נקסוס 7 בשביל הרכב הבא (חדשות בקרוב).

אני מעונין שהוא ישב קבוע ברכב מחובר לדיסק און קי עם סרטים + הטענה.

אבל יש רק פורט מיקרו usb אחד, שגם מטעין וגם otg. מה עושים ? האם לחבר מהנקסוס למרכזיית usb powered ואת הדיסק און קי אליה ? זה יעבוד ?

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קיי - לפי הסדר

לגבי הNAV BAR - דרך הNOVA LUANCHER מצאתי דרך לעשות TOGGLE גם לNOTIFICATION BAR וגם ל DOC BAR

וזה הופך את המראה של הנקסוס למשהו שהרבה יותר מתאים לרכב.

ביחד עם הFULL SCREEN במצב מופעל - תענוג!

במילים אחרות רק נשאר לי להגדיר רקע, לעשות כמה ווידג'טים טקסטואליים של MINIMAL TEXT אולי גם לאפשר חפיפה של ווידג'טים אחד מעל השני ובום! יש GUI!

לגבי הDAC CONVERTER - ארז, אני לא יודע לאמר לך בוודאות כי זה יוצא סטרים של USB AUDIO ואז הוא מומר לאופטי או אנלוגי במקביל.

האנלוגי מן הסתם - רק סטריאו

אבל אם הDAC תומך AC3 או לא או אם הנקסוס תומך בזה - אני לא יודע ורק יכול לאמר שצריך לקרוא במקורות כמו rootzwiki או פשוט לנסות.

אפשר להתקין BSPLAYER על הנקסוס וזה עובד פצצה כולל הורדת תירגומים - תנסה להריץ קובץ שיש לו פורמט סאונד AC3 - אני יודע שהBSPLAYER מן הסתם תומך בזה השאלה היא רק עם הנקסוס והDAC שתבחר להשתמש בו יעבירו את זה.

אני בחרתי בDAC של HIFIMEDIY שהם מבוססים על צ'יפים מעולים ועולים רבע מDAC מקצועי.

--- אודי -----

אני לא בטוח כרגע בכלל אם זה דיסק מאונט ואיך כותבים את זה - ראיתי את זה באיזה סרטון ביוטיוב אבל לבינתיים יש לי גם את האקסטרנל מדיה אימפורטר אז אני יכול להסתדר כרגע - נשבור את הראש ברגע שהDAC יגיע ואני אתחיל לנסות להוציא מדיה מHDD או דונגל USB.

--------- עליבאבא --------

מה שאתה צריך זה כבל OTG-Y שבעצם מתחבר עם שקע מיקרוUSB לנקסוס ואז יוצא ממנו שקע אחד נקבה USB רגיל ושקע אחד מיקרוUSB נקבה לטעינה...

במצב כזה הUSB HOST צריך לזהות "טעינה חיצונית" ולעבור למצב ON ואז אתה תוכל לחבר כבר את האביזר שרצית לשקע הUSB הרגיל או לחבר לשם HUB.

לפחות ככה זה נראה לי כי כרגע אצלי הUSB HUB נמצא בOFF ואני מניח שזה בגלל שהוא לא יסכים להפעיל את עצמו עד שהוא לא יזהה טעינה חיצונית.

אני די בטוח שאפשר לשחק עוד בהגדרות של הROM בשביל לאפשר טעינה ישירות מהנקסוס אבל אני די פוחד שזה יקרע לו את הסוללה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על ההקפצה - אבל נראה לי שאני כרגע פשוט אתחיל לעבוד על הGUI כי גם ככה יקח כמה ימים טובים עד שכל הציוד יגיע.

נתחיל ברקע :-D

אח"כ אני אסביר שלב אחרי שלב איך עיצבתי את הGUI הראשוני שלי ואעלה תמונות מסך מהנקסוס עצמו.

glowing-toyota-logo.jpg

Toyota-Car-Brand-Logo-HD-Wallpaper.jpg

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ווידג׳ט ממש נח שהשתמשתי בו עם הנקסוס גלקסי עד שהלה שווק חיים שנקרא car dock widget או משהו כזה. חוץ מזה, אם אני זוכר נכון בחלק מהלאנצ׳רים יש אופציה להגדיל את האייקונים של האפליקציות ו/או ווידג׳טים שניתן להגדיל ולשייך לאפלקציות

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוצאה ראשונית

:-D

אח"כ אני אעלה תגובה איך יצרתי את הכל בהסבר מפורט.

מבחינתי יש GUI

Screenshot_2013-07-23-12-09-31.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמין שהתכוונת לcar dashdroid..

יש לך כאן דף של אפליקציות מיוחדות לנקסוס ומומלצות לאנדרואיד בכלל

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1992163

עריכה:

עכשיו שאני מסתכל על זה אולי ה car dashdroid יפתור לך את כל מה שקשור לעיצוב :-D תבדוק את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי , אחלה שרשור .

כבר הרבה זמן חשבתי לעשות שינוי לטבלט .

אני מניח שבבוא הזמן השרשור הזה יהיה שימושי ביותר בעבורי.

ושאלה , איך זמן הגישה להתקן HD חיצוני , מעקב את עליית המערכת או שלא מורגש ?

וכמובן בהצלחה :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן! סטיק-מאונט!

ולגבי זמני גישה, גיל, אני עוד לא יודע, אני מניח ששבוע הבא אני אדע כבר באופן מעשי כשהכל החומרה תגיע.

לגבי דאש-קאר - לא זקוק לזה כרגע אבל אבדוק, מבחינת עיצוב אני יכול או לעשות משהו יפה בפוטושופ בעזרת אחותי שהיא מעצבת גראפית, אמנם בתחום הטקסטיל אבל מעצבת לכל דבר ודבר

או בעזרת ווידג'טים וקאסטומיזציה של כפתורים.

קצת הרחבה לגביי מה ואיך עשיתי:

את הNOTIFICATION BAR ואתה הDOCK BAR ניתן להחביא בעזרת לחיצה ארוכה על הדסקטופ ולבחור NOVA ACTIONS

יש שם אפשרות להוציא את שני האייקונים הלבנים שאתם רואים שהם אלה שמחביאים ומחזירים - TOGGLE במילים אחרות את שני הסרגלים האלה.

הוספתי ווידג'ט אחד של ווליום קונטרול.

ואחרי זה פשוט הוספתי ווידג'טים של מינימל טקסט - HORIZONTAL בגודל של או 1*1 או שתיים על אחד או שלוש על אחד

ומעבר לעיצוב הטקסט, הצבע והגודל שלו נתתי לכל ווידג'ט כזה פעולה - לקרוא לאפליקציה נבחרת.

אז - NAV קורא לווייז

WEB מפעיל את גוגל כרום

RADIO מפעיל את VISUAL RADIO

8T מפעיל את 8TRACK

MI - מפעיל את הMEDIA IMPORTER

VIDEO מפעיל את VLC

OBD מפעיל את TORQUE

הוצאתי לשם חמישה פקדים שהם ווידג'טים של MEDIA BUTTONS וברקע פועלת התכנה TUNE ANNOUNCER אז אם אני אלחץ פליי או פאוז או אעביר שיר קדימה או אחורה הטיון אנאונסר יודיע לי על גבי המסך הראשי איזה שיר מתנגן למספר שניות נבחר.

אם אני מסובב למסך הבא אז יש לי שם את שאר האפליקציות שאני לא זקוק להן בזמן נהיגה.

סה"כ מבחינתי הקונספט הזה הושלם - זה רק עניין של עיצוב אבל הרעיון הובהר לדעתי בשלב הזה של המדריך.

השלב הבא יהיה להתחיל לעבוד על התנהגות הUSB HOST וקריאת מדיה חיצונית.

אחרי זה שילוב של אביזר שליטה כלשהוא - לדעתי אני פשוט אבנה לוח כפתורים לג'ויקון ואתכנת אותו על המחשב שלי ואח"כ אתחיל את נושא הקאסטומיזציה שלו לנקסוס.

ובסופו של דבר יצירת אוטומציה של ירידה לשינה והתעוררות בעקבות ניתוק\חיבור טעינה.

וזה ישלים את הפרוייקט.

לגבי מינימל טקטס - קצת מידע שיכול להיות מועיל:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

--- אודי -----

אני לא בטוח כרגע בכלל אם זה דיסק מאונט ואיך כותבים את זה - ראיתי את זה באיזה סרטון ביוטיוב אבל לבינתיים יש לי גם את האקסטרנל מדיה אימפורטר אז אני יכול להסתדר כרגע - נשבור את הראש ברגע שהDAC יגיע ואני אתחיל לנסות להוציא מדיה מHDD או דונגל USB.

יכול להיות שאתה מתכוון לאפליקציה Drive Mount ?

אם כן, היא חינמית.

אם לא, תן את הסרטון שראית את האפליקציה.

דרייב מאונט:

http://www.appszoom.com/android_applications/tools/drive-mount_bbjqc.html

Pioneer 80PRS

Celestra FA2150x : Hertz HV 165 XL ||| Boston Acoustics GT275 : Hertz HT 28

DC 3.5k : Sundown Z v.3 15

XS Power D2400 , D5100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המממ תודה - כרגע נתקעתי בבעיה האמיתית הראשונה מבחינתי.

או קיי - כיביתי את הFAST CHARGE כרגע וגם הוצאתי את הUSB HOST ממצב של FIXED INSTALL בכדי לאפשר הפעלה של אביזרים חיצוניים (דונגל) מהנקסוס עצמו - זה קורע את הסוללה! אבל לצורך הניסוי כרגע.

הUSB HOST עבר לי בהצלחה למצב ACTIVE

הורדתי את הסטיק מאונט וזה עובד - אני יכול לקרוא קבצים ישירות מהUSB.

המדיה אימפורטר גם כן עובד.

אבל!

הנה מגיעה הבעיה - אני לא יכול לבחור תיקיות שלמות (חייב להכנס ולסמן את כל השירים בתיקיה) ולנגן אותן בשאפל מוד - אני יכול לנגן בשאפל מוד אבל רק אחרי שבחרתי את כל השירים בתיקייה נבחרת.

מה הבעיה? אני רוצה להיות מסוגל לבחור פשוט לעשות שאפל על כל השירים תחת עץ תיקיות מסויים כמו שאפשר לעשות בPOWERAMP אבל אי אפשר לעשות את זה דרך המדיה אימפורטר.

האם יש נגן מסויים או שיטה מסויימת להריץ שירים בשאפל על עץ תיקיות שלם דרך HDD או דונגל חיצוני לנקסוס?

אם יש - סבבה פותר לי את הבעיה.

אם אין - הדרך היחידה שלי היא לשפוך את כל הקבצים מאותו הז'אנר תחת אותה התיקיה ואז לבחור הכל ולנגן - זוועה מבחינתי אבל אם זה הפתרון היחיד :shock:

מעבר לכך אני כמובן יכול לשים את המוזיקה שאני הכי אוהב בנקסוס ואת כל השאר במדיה חיצונית אבל לא זאת כוונת המשורר.

לגביי קאפין - נהדר - אבל נראה לי שהUSB ROM דווקא כן פותר לי את הבעיה הזו בצורה טבעית - מה שלא יהיה - זה משהו מאוד פתיר.

אני יודע בוודאות ששליטה מאביזר HID חיצוני תעבוד לי.

אז ככה שהבעיה העיקרית שלי היא זו של ניגון תוכן חיצוני.

האם למישהו יש רעיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...