Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט טאבלט גוגל נקסוס 7 - מודל טכני

שימו לב! השרשור הזה בן 3534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ד"א אדי ידוע לך על פתרון כלשהו שאפשר להפעיל פקודות קוליות בלי לגעת במסך? שילוב של AUTOVOICE + TASKER?

ד"א ממליץ לך לבדוק את אפליקציית הקשב! , מגיבה טוב מאוד לעברית.

חיוג קולי הכתבה קולית פתיחת אפליקציות , אני אהבתי.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 517
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רעיון, אפשר להוסיף זיהוי פנים מהמצלמה הקידמית(אם יש) ובמידה ויש אישור אפשר להתניע את הרכב ולבצע מעקף/חיבור למשבת התנעה.

סוג של אמבולייזר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד רעיון, כשיש אישור לזיהוי פנים שלך. אפשר להוסיף עם טאסקר הודעת 'בירכת שלום'.

בסגנון: "ברוך שובך. . והשם שלך. שיהיה לך נסיעה טובה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתקרב לכל מה שקשור לפקודות קוליות כי:

אני לא סומך על זה.

אני חובב סאונד ואוהב מוזיקה, איך בדיוק אתם מצפים שהמערכת תזהה את הקול שלי אם 99% מהזמן היא מנגנת, נקודה למחשבה.

זה פשוט משהו שלא נחוץ לי לפרוייקט, מה דעתכם להרים את הכפפה?

לגבי זיהוי פנים, אני בטוח שזה אפשרי אבל בשביל זה הטאבלט צריך לקבל טעינה קבועה ולא להיות במצב שינה, גם אם נפתור את נושא ההתעוררות, זה אומר שכבר הופעל סוויץ' אז מה כבר כל כך קשה בסיבוב מפתח או ללחוץ על כפתור.

ושוב, אני פשוט לא סומך על זה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתקרב לכל מה שקשור לפקודות קוליות כי:

אני לא סומך על זה.

אני חובב סאונד ואוהב מוזיקה, איך בדיוק אתם מצפים שהמערכת תזהה את הקול שלי אם 99% מהזמן היא מנגנת, נקודה למחשבה.

אולי אפשרי להגדיר כפתור בג'וי שיעצור מוזיקה ויפעיל זיהוי קולי...

(אולי התוכנה כבר תיזום הפסקה של המוזיקה בעצמה ולא צריך תהליך בשביל זה?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו בסגנון הזה -

http://www.youtube.com/watch?v=svwyfIGGSU4 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

אבל במקום האוזניה זה השלט שלך :)

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שאני ארצה לעצור את המוזיקה? - אתם בפורום הלא נכון.

קצת יותר ברצינות - כמו שאמרתי אני בטוח שזה ניתן לעשייה, אני לא רואה בזה את הצורך.

מתאמן בחדר כושר, יש לי עדיין קצת כוח להרים את היד וללחוץ על כפתור, באמת.

אבל זה יכול להיות נחמד להריץ כמה פקודות קוליות.

בקשר לכל מה שקשור להתנעה - אפשר תמיד לפתח משהו שמתחבר בUSB לטלפון וע"י פקודה סוגר ממסר וזה יהיה מחובר במקום כפתור התנעה שמגיע עם מערכת של התנעה ללא מפתח - keyless entry

שוב, אני לא מערב שום דבר כזה עם המנגנונים המכאניים של הרכב - לא סומך על זה בגרוש.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט משהו שלא נחוץ לי לפרוייקט, מה דעתכם להרים את הכפפה?

.

תראה ברור שמבחינת נוחות משתמש קינפגת את זה יפה מאד, באמת ראוי להערכה.

השאלה האמיתית היא כמה איכותי ה dac בשילוב עם הטאבלט, ביחס למה שיש לך היום, (מעניין גם ביחס לhu טוב), ואם תהיה השפעה להמרות.

בהחלט מעניין!

ונקודה קטנה, אבל חשובה שלא הודגשה כאן, למען מי שרוצה להכנס לפרויקט דומה,

רק המקור מוחלף, האחראי לעיבוד הצליל הוא הפרוססור שאת התפקיד שלו הטאבלט לא יוכל להחליף.

אם הבנתי נכון אתה משתמש ב car pc בשביל לשלוט בין היתר על הביט1 , זה ילך לאיבוד, עד שאודיסון יוסיפו אפשרות שליטה דרך אפליקציה לפחות.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הולך לברר את זה בשבועות הקרובים

בתור התחלה אני פשוט אחבר את הטאבלט פרוביזורי בתא מטען במקום הCARPC ואראה אם אני מבדיל בכלשהוא שינוי.

הטענה היא שאין הבדל בין מקורות דיגיטליים (למרות שאני סבור שיש הבדלים מינוריים) אז אני גם לא אמור לראות הבדל בבדיקת RTA נכון? (זה יהיה פוסט מעניין! )

במידה והכל עובר בתעופה - אני מתכוון אכן להעיף את הCARPC מהמחשב - גם על כך יפתח פוסט שמכסה את ההבדלים, יתרונות וחסרונות בין CARPC לבין טאבלט כHU (עוד פוסט מעניין)

הCARPC שלי בזמן האחרון חי בלה לה לנד - טוב אחרי שש שנים בלי תחזוקה אפשר להבין למה, אבל יש לי שם גם כל מיני "תקלות" מוזרות שפשוט לא ניתן להסביר אלא אם כן שדים קטנים וירוקים קיימים :shock: וזה כולל מסך שפתאום עובר למקור הלא נכון, מחשב שפתאום מרסט את עצמו אם אני שומע תחנת WEBRADIO ספציפית, אייפון שלפעמים בא לו להטען ולפעמים פשוט לא, מאווררים שלפעמים אני מגלה שפשוט לא התחשק להם לקום בבוקר - אמנם המחשב עובד חלק 95 אחוז מהזמן אבל זה כבר די נמאס.

לגבי הביט 1 - אודיסון לא נראה שמתכוונים לבינתיים להוסיף רכיב BT ושליטה דרך אפליקציה של אנדרואיד או אפל, אני יודע שהם מפתחים כרגע נגן מבוסס סטרימר שישלוט על הביט1 אבל עד שהם יוציאו את זה כנראה תעבור עוד קדנציה של ביבי.

בכל מקרה, כן, אני אאבד את השליטה על הביט1 אבל לשמחתי הרבה הוא כבר מכוון בדיוק כמו שאני רוצה שהמערכת תישמע - המערכת הזו בוגרת והגיעה למיצוי הפוטנציאל שלה מבחינתי - התיקונים הם מינוריים ובשביל זה אין לי בעיה להכנס לרגע עם לאפטופ לרכב (גם ככה הכבל USB של הביט1 מנותק מהמחשב - מוריד אותו להייברנט מאוד לאט אם אני לא מכבה את המגברים לפני שאני מכבה את הרכב, עוד פסיכוזה של הCARPC)

מקסימום - אם זה כל כך חשוב לך, אל תקנה ביט1 תקנה פרוססור של ARC שיש לו חיבור BT ואפליקציות לסמארטפונים - אם אני זוכר נכון, הם תומכים בזה. לא יודע עם מוסקוני או זאפקו תומכים בזה גם, רוקפורד היו אמורים לתמוך בזה בגרסא השלישית שלהם אבל הבנתי שהם לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני לא מאמין שתרגיש בהבדל בין המקורות הדיגיטלים השונים למרות שהוא כן קיים, הבדל יכול לנבוע מ sample rate שונה בין המקורות שמביא לעיגול שונה בחישובי ההמרות לאנלוגי, ולjitter בגלל בעיות תזמון.

ההבדל יכול להיות לטובה או לרעה אבל שוב, לדעתי לא שמיע בסביבת הרכב, וגם לא בטוח שיבוא לידי ביטוי בבדיקת RTA עם pink noise קבוע.

התקלות שקורות לך במחשב זה טבעי, בכל זאת מחשב בן שש ועוד בתוך רכב במדינתנו החמה, יפה שהוא עוד עובד בכלל.

המחשב שלך כנראה זקוק לתחזוקה אבל אני מניח שהוא דיי עשה את שלו, וזה זמן טוב להתקדם.

השדים הקטנים הגיעו גם אלי וגורמים לי גם לרצות להחליף את הpc שלי, אחת הסיבות העיקריות שזה לא יקרה בקרוב זה הפרוססור .

לצערי אין עדיין עדין פרוססור שנשלט במלואו ע"י אפליקצית אנדרואיד או אייפון ,

הפרוססור היחיד שבכיוון הוא מוסקוני, שיש לו אפליקציה אבל היא מוגבלת מאוד ומתפקדת יותר כמו הDRC של הbit1.

בכל מקרה הולך להיות מעניין, וכבר מעניין :)

CarPc with Audison Bit 1, Morel elate 6 on Zapco 350.2

Morel CDM 880 on Zapco 200.2, Morel MT23 on Zapco z50s2

JL Audio W3 on Alpine MRP M500

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דביר,

בדיוק בגלל זה אני קניתי נוטבוק - נוח לשבת איתו ברכב וקל מאוד לכוון איתו את הביט1 וגם את הביט10 (ברכב של אבא שלי)

מהCARPC זה גם אכן נוח לכוון את הביט 1 סה"כ אבל כמו שאמרת - הוא כבר זקוק לתחזוקה

החלפת סוללה

החלפת מאווררים ומשחת קירור

החלפת ספק כוח (מה שקורה לי עם הטעינה של האייפון זה פשוט הזוי) ואתה יודע כמה חפרתי שם עד שמצאתי פיתרון שאכן עובד - המטען הכפול של KONNET - ויחד עם זאת, יש ימים שפשוט לא בא לו!

כרגע גם המסך מתחיל קצת להשתגע לי - לפעמים כשאני מעביר חזרה מרוורס במקום לעבור לכניסת הPC הוא עובר לכניסת הוידאו (ולא מחובר לשם כלום!) ובכדי לצאת מהמצב הזה אתה צריך או לכבות את הרכב :-D או להשתמש בשלט רחוק של הליליפוט שלמזלי - שמרתי עליו ברכב.

כל מיני דברים מוזרים וקטנים שקורים פה ושם ועם הזמן זה כבר נהיה משהו שוחק ומרגיז למען האמת.

תוסיף לזה שאת הטאבלט אתה יכול להוציא מהרכב ופשוט ללכת איתו לאן שאתה צריך או כשאתה רוצה לחפש משהו ברשת או להגדיר ניווט אתה יכול פשוט לנתק אותו לרגע ולהחזיר אותו כשאתה עומד בחניה.

בכל דבר יש את הטריידאוף, נוחות ממשק המשתמש של הPC בסופו של דבר נוחה יותר ומהירה יותר מזה של הטאבלט - בייחוד בבחירת שירים והגדרת פלייליסטים - בנסיעה עם טאבלט זה לא הכי כדאי עם חלק מהנגנים - אבל לכל דבר מתרגלים, לפחות לתקופה.

אם אני הצלחתי להנות מהPC במשך שש שנים - כל מה שיש לי לאמר זה וואו, כבוד!

וזה המחשב היחיד שהחזיק לי מעמד כל כך הרבה זמן בלי תקלות שמשביתות אותו וללא פורמט כלשהוא - וזה עוד קורה בסביבת רכב, בימים הכי חמים, שעות על גבי שעות של עבודה.

באמת, שאפו!

הCARPC הולך לצאת לגמלאות ואני אשמור את חלקי החילוף שלו בצד - הוא לא יועמד למכירה עד אשר אחליף רכב או עד אשר אתרגל לחלוטין לטאבלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני לא מאמין שתרגיש בהבדל בין המקורות הדיגיטלים השונים למרות שהוא כן קיים, הבדל יכול לנבוע מ sample rate שונה בין המקורות שמביא לעיגול שונה בחישובי ההמרות לאנלוגי, ולjitter בגלל בעיות תזמון.

ההבדל יכול להיות לטובה או לרעה אבל שוב, לדעתי לא שמיע בסביבת הרכב, וגם לא בטוח שיבוא לידי ביטוי בבדיקת RTA עם pink noise קבוע.

התקלות שקורות לך במחשב זה טבעי, בכל זאת מחשב בן שש ועוד בתוך רכב במדינתנו החמה, יפה שהוא עוד עובד בכלל.

המחשב שלך כנראה זקוק לתחזוקה אבל אני מניח שהוא דיי עשה את שלו, וזה זמן טוב להתקדם.

השדים הקטנים הגיעו גם אלי וגורמים לי גם לרצות להחליף את הpc שלי, אחת הסיבות העיקריות שזה לא יקרה בקרוב זה הפרוססור .

לצערי אין עדיין עדין פרוססור שנשלט במלואו ע"י אפליקצית אנדרואיד או אייפון ,

הפרוססור היחיד שבכיוון הוא מוסקוני, שיש לו אפליקציה אבל היא מוגבלת מאוד ומתפקדת יותר כמו הDRC של הbit1.

בכל מקרה הולך להיות מעניין, וכבר מעניין :)

לגבי ההבדל בין המקורות הדיגיטליים, לא אמור להיות איבוד מידע אם משתמשים בכבל אופטי למשל.

יש לי בבית טלוויזיה של סמסונג עם כניסת usb, כשאני מפעיל סרט משם שומעים טוב. כשאני מחבר את המחשב ומפעיל סרט דרך הhdmi שומעים גרוע, ובשני המקרים העיבוד נעשה בטלוויזיה. הרמקולים מחוברים ליציאה של האוזניות של הטלוויזיה.

אם אמור להיות איבוד מידע אז כנראה שההודעה שלי לא הכי רלוונטית, אם לא כנראה שיש הבדל שמיע בין המקורות הדיגיטליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר על אבדן של מידע בטווח הפיזי במובן של בריחת אור מהכבלים, מדובר על אבדן מידע בגלל יכולת עיבוד נתונים קטנה יותר או איטית יותר, בגלל קצב דגימה איטי יותר, באפרים קטנים יותר, קלוקינג וג'יטר

יש הרבה יותר ממה שנראה לעין בטווח הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק !, כמו שאדי הסביר אין פה בריחה או שינוי של מידע בכבלים כמו שקורה בהעברה של מידע אנלוגי,

אבל יש הרבה חישובים מתמטים שנעשים עם המידע בדרך, שמלווים בעיגול תוצאות ושינוי המידע בעקבות זה.

במקרים מסויימים יש שינוי של המידע במעברים בין קצבי דגימה שונים , ותמיד יש שינוי במעבר הסופי לאנלוגי.

קח לדוגמה את הכרטיס קול on board שיש לי על המחשב , מסיבה לא ברורה הוא ממיר את כל המידע הדיגיטלי שנכנס אליו לקצב דגימה של 48kh ב 24 ביט(קצב דגימה של סרט DVD) , מכיוון שכמעט כל הטראקים שמוקליטים לאודיו הם בקצב דגימה של 44.1kh ב16 ביט הוא עושה המרה מ 44.1/16 ל 48/24 ע"י הכפלה במספר מאוד לא שלם ושימוש בשני מקומות בזיכרון של 16 ביט (32 ביט ביחד) והשארה של 8 ביט ריקים כדי להתאים ל 24 ביט, במקרה כזה עיבוד המידע הוא גדול ולדעת הרוב גם שמיע .

במקרים אחרים ההמרות הם פחות אובדניות ולכן גם לא שמיעות .

מצד שני אנחנו שומעים mp3 באיכות "גבוהה" ששם הסירו בסביבות 50% מהמידע ועדיין אנחנו (או לפחות אני) לא שומעים את ההבדל .

חוץ מכל זה יש את עניין הjitter שבעצם נפתר ברגע שמשתמשים ב DAC עם שעון פנימי.

ו הbit error שזה טעיות שכל מחשב עושה ומתקן כל הזמן אבל לא גורם לירידה באיכות אלה להפרעות או הפסקות.

CarPc with Audison Bit 1, Morel elate 6 on Zapco 350.2

Morel CDM 880 on Zapco 200.2, Morel MT23 on Zapco z50s2

JL Audio W3 on Alpine MRP M500

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...