Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט טאבלט גוגל נקסוס 7 - מודל טכני

שימו לב! השרשור הזה בן 3527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז קודם כל - לא אני לא מתבלבל - בגלל זה קוראים לזה OTG-Y

כי הוא מפצל לך את כניסת המתח למיקרו-נקבה ואת הUSB HOST לנקבה A

ותחפש קצת אחורה לרשימת קניות שהעליתי שם מהפרוייקט שממנו דליתי את רוב המידע אתה תראה שהוא משתמש בHDD חיצוני של WD בגודל של חצי טרה (500 גיגה) וגם שמעתי על כאלה שהצליחו לקרוא מידע מדיסק של טרה בייט.

אני בשלב הראשון מתכוון להשתמש בDOK של 128 גיגה - לא זקוק ליותר מזה וגם יצרוך פחות אנרגיה.

כל המטרה של הפרוייקט הזה היא לחתוך בצריכת זרם ככל האפשר בגלל שהעתיד שלי נמצא ברכבים קטנים - רכבי מיני.

למרות שנכון לעכשיו החלטתי פשוט להזדקן עם האוונסיס לפחות עוד 4 שנים בגלל שהציעו לי עליה סכום שלא משתלם לי לעשות עבורו שדרוג רכב, תוסיף לזה עוד את כל ההשקעה שעפה על הרכב הזה - זה לא כדאי.

במקום אני פשוט הולך כנראה במהלך השנה הקרובה לעשות כמה שינויים באוונסיס - חלק יכללו בידוד נוסף של בתי הגלגלים מאחור והבטנות של בתי הגלגים הקדמיים וצמצום רכיבי המערכת בתא מטען.

אני הולך להביא מונובלוק קטן יותר פיסית.

להעיף את המחשב למשמורת בארון.

להוציא את כמעט את כל ציוד העזר שיש לי שם ולאכסן אותו ביחד עם המחשב ולהשאיר שני מגברים + פרוססור על פלטה אחת משני הצדדים שלה ולפנות איזה 80 ליטר של מקום מאוד רצוי בתא המטען.

בתמורה לירידה בנפח של תא המטען וחסכון נוסף בזרם אני חושב רציני לעלות את מידת המידבאסים בדלתות הקדמיות מ7 ל9.

נחיה ונראה :-D

------------------- אפליקציה שכדאי מאוד להרחיב עליה -----------------------

אמנם אני לא מתכוון להשתמש בה לפרוייקט שלי אבל היא פשוט אפליקציה מדהימה שניתן לעשות איתה דברים נהדרים וליצור אוטומציה מוחלטת ולהפוך את הטאבלט\טלפון שלכם ל"חכם" באמת!

אני מדבר על TASKER

בגדול - מה שעושים שם זה ליצור פרופיל שמריץ מספר משימות לפי תנאים שאתם בוחרים.

ניתן גם לשלב בזה פעולות מקרו ואף תסריטים של פרופילים לפי מה שהבנתי.

לדוגמא - כשאתם מתחברים לרשת הביתית שלכם - לWIFI ז"א, שהטלפון יכבה את הבלוטוט', יבטל את מסך הנעילה ויכבה את מקלט הGPS

וכמובן - יעשה את ההפך כאשר אתם מתנתקים מהרשת הביתית.

שלושה סרטונים פשוט מעולים שמסבירים יפה מאוד איך זה עובד:

http://www.youtube.com/watch?v=BEhnOJl5mTo דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

http://www.youtube.com/watch?v=sELSn8FkKMA דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

http://www.youtube.com/watch?v=K8i78J1tKK4 דרך יוטיוב

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 517
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

It's ALIVE!!!

זה עובד נהדר!

מנתק את הכוח ממפצל הUSB ומכבל הY והמכשיר תוך 5 שניות הולך לישון!

מחזיר את הכוח והוא מעלה חזרה את המכשיר, מעלה חזרה את הMOUNT של הUSB STICK

האודיו איכותי פצצות.

כשאני מתחבר לBT של האייפון שלי כמודם - הTASKER מכבה לי את הWIFI ומדליק את מקלט הGPS

מה שנשאר עכשיו זה להתחיל לעבוד על הג'ויקון - אני צריך לארגן לי איזה כפתור או שניים (שני לחצנים, שני נגדים, חיווט) לתכנת את הג'וייקון ואז להטמיע לנקסוס.

כרגע אני מעלה תמונה לגבי איך בדיוק מתפעלים את הגו'יקון - יועלה בקרוב.

אפרופו - כמו שציינתי, הROM הזה יודע לתמוך גם בPOWERMATE אז ככה שאני מסודר מבחינת אפשרויות שליטה במכשיר.

photo.JPG

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, סליחה על ההקפצה - אני בטוח שחלקכם מאוד תשמחו לקרוא את העדכון הבא.

My Passport WD 1TB

עובד!

אמנם לוקח בין שניה לשלוש שניות למעבר בין שיר לשיר אבל עובד די חלק, לקח לי הרבה נסיונות לשגע את נגן המדיה עד שהוא נתקע בקריאה של המדיה אבל סה"כ נראה שעובד יפה מאוד.

בFAST CHARGE הטאבלט אכן נטען אבל לאט, בלי זה הוא פורק אבל לאט מאוד - אני מאוד מציע להתקין את הטאבלט עם אפשרות לשלוף אותו - מאוד!

הפעלתי את הlandscape UI וזה נוח בצורה בלתי רגילה - יש לי עכשיו גם פקדי ווליום בשורת המשימות וזה נהדר מבחינתי, גם באמת קל יותר לראות חיוויים ולשלוט בהגדרות, למעט הBT אבל זה שולי מאוד.

תמונה של איך הLANDSCAPE UI נראה.

השלב הבא - זה:

http://www.youtube.com/watch?v=NJVn-XLqnEs דרך יוטיוב

והוראות איך הוא עשה את זה (אני הולך ליישם בדיוק באותה השיטה)

http://www.youtube.com/watch?v=wXQp1FJNsUI דרך יוטיוב

אני משוכנע שזה יעבוד, אין לי ספק בכך מה גם שאני יודע בוודאות שהפאוור מייט צריך לעבוד חלק גם כן, כי הROM מכיל דרייברים יעודיים אליו.

אחרי שאני אשלים את השלב של הג'וייקון - נעשה סיכום לפרוייקט הזה ביחד עם רשימת מכולת בשביל לקבל מושג מה העלות הכוללת של הפיכת הנקסוס לHU, לא מדבר בכלל על המיתקון שלו ברכב כי זה יכול לנוע מכמה עשרות שקלים בודדים לכמה אלפי שקלים.

LandScapeUI.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפתיע שה wd עובד עם כוח מהטאבלט!

בשביל המהירות אולי כדאי לעבוד עם כרטיס sd במכשיר או ssd חיצוני לא?

הג'ויקון מגניב לאללה.

מתי הכל יעבוד ברכב?

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לא

הWD עובד על USB HUB שמחובר לספק של מחשב - מדמה רכב!

ברכב אם אני אעביר אותו אני אעבוד ככל הנראה עם דונגל 128 גיגה - זה מספיק לי וזה יעבוד מהר וחלק ויצרוך פחות אנרגיה.

מתי הכל יותקן ברכב? - כרגע יש לי את הCARPC ובזמן הקרוב אני מתכוון לעשות לו קצת תחזוקה.

הנקסוס לבינתיים נשאר טאבלט לשימוש ביתי ולבידור הבת שלי בדרכים.

אם אני אתקין את הנקסוס הוא יכנס בתא חפצים העליון ויסתיר את הדיבורית שיש לי שם כרגע.

הכל עניין של החלטה - אני נכון לעכשיו הולך להשאר עם האוונסיס הזו ככל הנראה 4 שנים נוספות - אם זה אכן יקרה, כלומר אחליט שאני לא מתכוון לשדרג אותה בזמן הקרוב אז כן - אני ארצה לעשות התקנה יפה לטאבלט מה שברוב הסיכויים אומר - יוסי.

אבל לפני כן אני גם רוצה למצוא כמה חלקים חליפיים לאוונסיס וזה רכב שקשה מאוד למצוא לו חלפים זולים או בכלל, למצוא לו חלפי פלסטיקה של לדבר על קונסולה מרכזית, יקר רצח!

אז כרגע - זה רק לצורך יצירת הפתרון.

בוא נאמר שאם משהו בHU יקרוס לי - אני כבר לא ארוץ לתקן - למרות שיש לי ספק כוח M4 שממתין בצד לתחזוקה הקרובה, מאווררים חדשים וגם סוללה חדשה לבאיוס.

יש זמן - הרבה זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ויקון עובד!

בלי יותר מידי בעיות מיותרות - הרכבתי מעגל של כפתור אחד (רק צריך לראות שזה עובד) לנגד, את הנגד לכניסה של הג'ויקון ואת הUSB של הג'ויקון למחשב.

הפעלתי את התוכנה ומיפיתי את הכפתור שיעשה פעולת VOLUME UP שזוהיא פעולת SYSTEM VOLUME והיא צריכה להיות מזוהה גם ע"י הנקסוס - ואכן, עובד!

הייתי צריך רק להפעיל את הEXTERNAL KEYBOARD HELPER שיזהה מקלדות חיצוניות אבל מעבר לזה כלום - באפשרות DEBUG ראיתי שנקלט ערך 115 והווליום התחיל לעלות בכל לחיצה, לחיצה ארוכה - הווליום רץ למעלה.

קודם כל ראיתי שעובד על הPC, ניתקתי את הUSB, חיברתי לHUB שמחובר לנקסוס - עובד!

כל מה שאני צריך זה חמש פקודות לנקסוס - ווליום למעלה\למטה, שיר קדימה\אחורה ופליי פאוז

הג'ויקון הוא אפשרות אחת - אפשר גם לעשות את זה עם הPOWER MATE היות ואלו הן פונקציות אוניברסליות אני בטוח שיעבדו.

תמונה להנאתכם

בשלב הזה הפרוייקט בעצם הושלם!

מה שנשאר לי כרגע זה לעשות רשימת מכולת מסודרת בשביל להעריך עבורכם עלויות כוללות וגם לרכז בהודעה אחת את עיקר הפרוייקט כסיכום.

אפרופו - לבינתיים החלטתי להזמין כבל אופטי ומתאם ולהתקין את הנקסוס על סוג של זרוע עם מתקן יניקה (וואקום) שיושב יפה על הדשבורד ולמשוך חוט קטן בכדי כמה שפחות לכער את הרכב.

כמובן - קודם כל אני אעשה בדיקת שמיעה ואעלה רשמים.

תהנו מתמונה קטנה לבינתיים

photo.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לג'ויקון - JoyCon EX במקרה שלי.

זה בקר שאתה מוריד עבורו תוכנה מהאתר של החברה ישירות למחשב שלך ומתקין אותה.

לבקר הזה יש 6 כניסות אנלוגיות - כל אחד זוג חוטים, פלוס ומינוס מן הסתם שנועדו למתח עבודה 5V

סה"כ מהכפתורים של ההגה יוצאים זוג חוטים - פלוס ומינוס

הסיבה לזה היא שהכפתורים בהגה הם בסה"כ מפסקים ונגדים שיושבים על פלוס ומינוס משותפים - ברגע שאתה לוחץ על אחד המפסקים בהגה אתה סוגר מעגל דרך הנגד שמחובר לאותו מפסק ועל זוג החוטים נוצר מפל מתח הודות להתנגדות הנגד.

היות וכל נגד שם עם התנגדות אחרת, כל מפסק יצור מפל מתח שונה.

הג'ויקון קורא את ההתנגדות או המתח שנוצרת בכל לחיצה ומתרגם אותה לכפתור.

בתוכנה אתה תראה בכל לחיצה שמשהו זז - אתה מציב כפתור וירטואלי בתוכנה על המקום בו כל לחיצה זוהתה וממפה להם פקודות מקלדת.

במקרה שלי מיפתי לכפתור את פקודת העלאת הווליום.

אתה לוחץ על SAVE וזה צורב את הערך ואת הפירוש שלו לפעולת מקלדת לבקר.

מאותו רגע - כל עוד הבקר מחובר לUSB של המחשב (התוכנה לא צריכה לפעול ברקע כי הוא כבר מוציא פקודה מוקלטת) - המחשב יזהה את זה כמקלדת שנותנת פקודת העלאת ווליום.

וזה מה שקורה בנקסוס - הוא מזהה את הג'ויקון כמקלדת חיצונית (עם כפתור אחד במקרה שלי נכון לעכשיו :-D) ומגיב בהתאם למה שמיפית.

בחיים האמיתיים אני הייתי נכנס לרכב עם PC - מתחבר לחוטים של כפתורי ההגה וממפה אותם, שומר את ההגדרות על הג'ויקון ואז מתחבר לנקסוס ועושה מיפוי על הנקסוס עצמו (אלא אם כן הפקודות כבר מזוהות מראש כפקודות מערכת מוכרות).

תביט בסרטון שהעליתי - מראים שם צעד אחרי צעד איך זה מתבצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יכול להיות קצת יותר מסובך אם הערך שנקלט לא מתורגם באופן טבעי לפעולה מוכרת או לפעולה שרצית שיתורגם - במקרה כזה אתה לוקח את הערך שהתקבל ועושה לו מיפוי בexternal keyboard helper לפעולה הרצויה.

עדיין - לא מסובך במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכום פרוייקט הפיכת טאבלט נקסוס 7 ליחידת ראש

חומרה:

טאבלט נקסוס 7 – 1200 שקלים

OTG-Y כבל

40 שקלים לערך

HiFiMeDIY Sabre USB DAC Digital to Analog Audio Converter 96khz/24bit ES9023+TE7022 + USB to Optical Converter

בערך 200 שקלים

הוספת עלויות משלוח 80 שקלים לערך

כונן קשיח חיצוני – לערך 300 שקליםDOK או

ג'ויקון – בערך 200 שקלים

לערך 100 שקלים (האחד שאני מתכוון להזמין עולה באזור ה350 שקלים) USBHUB

מטען לרכב בערך כ50 שקלים נוספים

עלות כוללת כ2100 שקלים – צריך לקחת בחשבון תוספת של כבלים ותושבות – אני מעריך באזור ה2500 שקלים בלי לקחת בחשבון כמובן דברים כמו בניות ושאר ירקות.

תכנה:

מערכת הפעלה

וקרנל של טימור – קיאנוגנמוד 10 ROM

GAPPS

מולטימדיה

MORTPLAYER

VLC

MEDIA BUTTONSWIDGET

WAZE

8TRACKS

PANDORARADIO

VISUALRADIO

TORQUE

ממשק גרפי

NOVAAPPLAUNCHER

MINIMALTEXT

TASKER

EXTERNALKEYBOARDHELPER

TUNEANNOUNCER

BLACKMARKET

DISCMOUNT

סדר פעולות

התקנת הקרנל והרום

התקנת הג'י-אפס

התקנת כל התכנות הקטנות

הגדרת ממשק גרפי

מיפוי של כוננים חיצוניים

הגדרת אמצעי שליטה חיצוניים כמו הג'ויקון למשל

התקנה ברכב.

זה פחות או יותר מסכם את הכל, מקווה שזה יעזור למי שמחפש מדריך מפורט איך להפוך טאבלט ליחידת ראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה -

http://store.mp3car.com/DC_Powered_4_Port_USB_Hub_CNX_P5USB_12v_and_24v_p/adt-015.htm

הספק כוח הוא אינטגרלי בתוך הHUB

אני לא מתכוון ישר ללכת ולהזמין אותו - יש לי גם ככה בתוך הרכב מפצל USB שמחובר על DC לDC סטפ דאון מ12 ל5V - אם הוא יעבוד תקין ולא ארגיש שום שינוי, הנקסוס ישען על התשתית הקיימת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מותקן ברכב כרגע - אני בניתי מודל טכני סה"כ וזה בדיוק מה שראיתם בתמונות.

כרגע אני עדיין לא מטמיע את הפתרון לתוך הרכב - אולי עוד כמה חודשים קדימה, כרגע רק רציתי לבנות את הפתרון שיהיה לי מוכן, בשלוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...