Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט טאבלט גוגל נקסוס 7 - מודל טכני

שימו לב! השרשור הזה בן 3532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 517
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך זה נשמע לעומת המחשב שיש לי ברכב אני עוד לא יודע אבל ממש לא אתפלא אם אחזור ואומר שאני לא יכול להבדיל.

גיליתי אתמול אחרי חפירה קטנה במכשיר שהrom התקין לי תוכנת עזר קטנה לניהול כיבוי כא ששר אין טעינה וכאשר היא מוחזרת.

ארחיב על כך כש יתאפשר, נראה שגם מבחן ההתנהגות הולך לעבור מהר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

UOTE=lanosforce;3996460]איך זה נשמע לעומת המחשב שיש לי ברכב אני עוד לא יודע אבל ממש לא אתפלא אם אחזור ואומר שאני לא יכול להבדיל.

גיליתי אתמול אחרי חפירה קטנה במכשיר שהrom התקין לי תוכנת עזר קטנה לניהול כיבוי כא ששר אין טעינה וכאשר היא מוחזרת.

משהו חשוב ששכחתי, אתה בעצם משתמש ביציאה האופטית בלוח אם של המחשב. במקרה כזה אני יסכים איתך אם תגיד שאין שינוי מורגש. אבל אם תשתמש ביציאה האנלוגית סתם לאוזניות ולא לרכב, שם אני מאמין שיהיה שינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו חשוב ששכחתי, אתה בעצם משתמש ביציאה האופטית בלוח אם של המחשב. במקרה כזה אני יסכים איתך אם תגיד שאין שינוי מורגש. אבל אם תשתמש ביציאה האנלוגית סתם לאוזניות ולא לרכב, שם אני מאמין שיהיה שינוי.

איך זה נשמע לעומת המחשב שיש לי ברכב אני עוד לא יודע אבל ממש לא אתפלא אם אחזור ואומר שאני לא יכול להבדיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה, הכבל בקישור הוא OTG אבל עם כניסת מתח חיצונית.

לעומת כבל ללא כניסת מתח חיצונית, בפועל כל ההבדל זאת התעלקות על הפלוס מינוס עבור מקור מתח חיצוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכניסת מתח היא מהנקבה usb או מהנקבה מיקרו usb?

המטרה שלי לחבר נקסוס ברכב קבוע למטען ושיהיה מחובר אליו קבוע סטיק של 32gb סרטים.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר אם העליתי בעצמי אבל כמעט בטוח שכן.

כן, כניסת המתח היא מהמיקרו נקבה.

יש הבדל בין האנלוגי לבין האופטי במחשב אבל הוא מזערי ולא כל אחד ישים לזה לב, ההבדל הוא שתחום עבאס טיפה יותר נקי באופטי.

בנקסוס יש הבדל מורגש בין האנלוגי של הנקסוס לבין האנלוגי של הdac אז על האופטי בכלל יהיה הבדל.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד בקשה - האם יש נגן וידאו שתומך ב shuffle של תיקיה שלמה (למשל במאונט מ USB STICK) וגם מציג Thumbnails של הסרטונים ?

זה מיועד לילדים שעוד לא יודעים לקרוא את שמות הקבצים אבל מזהים בלי בעיה Thumbnail.

בשאיפה אני רוצה להוציא למסך הבית וידג'ט אחד שיעשה שאפל על כל הסרטונים בתיקייה, ווידג'ט אחר שיהיה קישור לתיקייה ששם רואים את הסרטונים בצורת thumbnail אם רוצים לבחור סרטון ספציפי.

VLC ו MX יודעים רק לנגן סרטון אחד כל פעם, לא פלייליסט או תיקייה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנגן המובנה של גוגל לא תומך בזה?!

אם לא נסה את זה, נראה לי שזה כן תומך

http://dl.papktop.com/2013/05/PlayerPro_Music_Player_2_72.apk

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pearlmoon.android.media.AstiMediaPlayer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי סכימה - כרגע לא רואה צורך להעלות שרטוט כלשהוא היות וזה הולך להיות מאוד פשוט (בסוף אני אעלה תמונה של המודל הטכני כאשר יושלם)

- נקסוס.

הכבל Y-OTG מתחבר עם מיקרו זכר לנקסוס עצמו.

המיקרו נקבה מהY OTG מתחבר למטען לרכב שיכול להוציא 2AMP (מטען USB) - קריטי אם אתם רוצים להיות מסוגלים להפעיל את אופציית הFAST CHARGE שתראו בקרוב בתמונות המוסברות.

ואז מהכבל Y-OTG נקבה A שקע USB רגיל במילים אחרות - לUSB HUB.

הUSB HUB יחובר לספק כוח משלו (אני כנראה אקנה אחד ייעודי לרכב עם ספק שקט - יקר, עולה 80 דולר, לדעתי שווה את ההשקעה)

ומשם יהיו לי 4 שקעי USB:

1. לנקסוס עצמו.

2. לHDD או דיסק און קי.

3. לDAC

4. לג'ויקון או פאוור מייט או שלט רחוק (מה שאבחר כנוח יותר)

עכשיו - הגעתי הבוקר לעבודה והכנתי לי ספק כוח של מחשב שמחיווט ה5V שלו הוצאתי כוח לUSB HUB שלי בכדי לדמות רכב (מחברים את הירוק והשחור בצמה הראשית וזה מקצר את ספק הכוח ככה שהוא תמיד עובד ברגע שמכניסים לו חשמל ויש לכם 15 אמפר לבדיקות במתחים של 12 ו5 וולט - אפשר גם מתחים אחרים אבל זה לא נחוץ).

לגבי התמונות:

1. USB ROM POWER EVENT MANAGER

אפליקציה קטנה שמותקנת ע"י הROM של קיאנוגנמוד ומה שהיא עושה ברגע שהפעלתם אותה זה להוריד את הנקסוס למצב של שינה עמוקה ברגע שכוח חיצוני מנותק ממנו - הנקסוס עובר באופן מיידי לairplane mode

וכמובן ההפך קורה ברגע שהטעינה מוחזרת.

2. USB HOST

תשימו לב לשני דברים -

fixed installation mode

fast charging

הFI ברגע שמפעילים אותו - הנקסוס יכבה את הUSB HOST ברגע שאין טעינה (בכדי להגן על הסוללה של הנקסוס מפריקה מלאה) וגם לא יטעין או יפעיל אביזרים חיצוניים שמתחברים לUSB HOST.

FAST CHARGE ברגע שמופעל מאפשר משיכת זרם של עד 1800 מילי-אמפר (בקיצור 1.8 אמפר) בכדי להטעין את הנקסוס מהר יותר - תוודאו טוב טוב שיש לכם מטען מספיק חזק, זו גם הסיבה שאני מחבר את הנקסוס למטען בנפרד ואת הUSB HUB למטען בנפרד בכדי לוודא שהנקסוס יקבל 2 אמפר מלאים במידה וידרוש.

בהתחלה אני אשאיר את הFAST CHARGE כבוי כדי לראות אם בכלל מספיק לי הטעינה הרגילה, רק במידה ואצטרך - הFAST CHARGE יופעל.

ותשימו לב גם לשורה שאומרת - disable FI for pure OTG

מה שזה אומר בעצם זה שאם אתם עושים DISABLE למצב של התקנה קבועה דהיינו FI - הUSB HOST יטעין אביזרים חיצוניים מהסוללה של הנקסוס וגם יפעל ללא כוח חיצוני - מנסיון - זה קורע את הסוללה - אל תעשו DISABLE לFI אלא אם כן אתם סתם רוצים להתנסות - לא ממליץ לעבוד בצורה של PURE OTG.

3. המשך הגדרות USB HOST

רק במצב FIXED INSTALL אתם יכולים לבחור אם להפעיל את הDEEP SLEEP

הכוונה כאן היא לא לשינה עמוקה של הנקסוס, לא! את זה עושה הPWREVNTMGR שהראיתי בתמונה הראשונה.

מדובר כאן על להעביר את הUSB HOST למצב של שינה עמוקה - לא להתבלבל בין השניים.

אם תפעילו DEEP SLEEP על הUSB HOST - זה לא ישפיע על הנקסוס בניתוק כוח חיצוני אלא רק על פעילות שקע הUSB שלו.

4. המשך USB HOST - רק רוצה להראות לכם כאן שUSB אודיו מאופשר וזה מוקשח - לא ניתן לביטול.

5. STICK MOUNT - רק רציתי להראות איך הגדרות התוכנה נראות.

בהמשך אני הולך להרחיב היום על עוד אפליקציה מאוד נחמדה - אמנם לא הולך להשתמש בה אבל באמת שווה להרחיב עליה - לעדכון הזה - מספיק מידע לעכל.

Screenshot_2013-07-25-21-03-20.jpg

Screenshot_2013-07-25-21-03-58.jpg

Screenshot_2013-07-25-21-04-23.jpg

Screenshot_2013-07-25-22-08-10.jpg

Screenshot_2013-07-25-22-30-34.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרויקט מעניין ומושקע כרגיל.

בהצלחה!

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי החיבור של ה-usb hub, או שלא הבנתי נכון או שהתבלבלת.... כתבת שאחת מה יציאות שלו היא לנקסוס עצמו, מה שלא נשמע לי הגיוני, כי יש רק יציאת USB אחת בנקסוס עצמו ואלייה מתחבר הכבל Y-OTG, לא?

עוד שאלה בנושא אחר... הנקסוס קורא רק דיסק און קי/ הרד דיסקים שמפורמטים בפורמט FAT אם אני לא טועה, ולפורמט הזה יש הגבלה כמה ג'יגה אפשר לפרט בו, לא? (אני זוכר 16GB, אבל אני ממש לא בטוח בזה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...