Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

לדעתי השם קודיאק לא מופיע בכלל בעשרת העמודים האחרונים.

Sent from my Mi Max using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תקציר?

עוד רכב מדהים מבית VAG וצ'מפיון, שבגלל אובר אינג'ינירינג וניסיונות נואשים לחסוך בעלויות חומרים וייצור, מתחיל להתקלקל עוד בשלב המודל במחשב של מהנדס (שכמובן יספר לבוס שלו שזה הכי אמין ולא מזהם בעולם), ממשיך בתקופת האחריות (שבה צריך לבוא בצורת המון חמוש בAK47-ים למשרדי צ'מפיון כדי לקבל תיקון במסגרת האחריות), וצריך ביצים של יהלום כדי להמשיך להחזיק בו מעבר לתקופת האחריות.

אם יש לך את אותם הביצים - גש לאיפה שיושבים הרשעים שמוכרים את השיקצע הזה.

שאר השירשור עוסק בדברים לא חשובים, כמו כח, צריכת דלק (למי אכפת, במחיר של תיקונים אפשר לקנות פריוס בתור רכב עיקרי), נוחות (של כיסאות בחדר המתנה במוסך), ומרווח (בעיקר בוילה שהמוסכניק בונה לעצמו).

סיטרואן פיקסו זה טנק וג'יפ זה מזוודה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שאי פעם שלח לי הודעה בטאפטוק ולא עניתי לו. מצטער. רק היום גיליתי שזה קיים והיו כל מיני (לא מעט) הודעות מלפני חודשים רבים. אני כמעט לא נכנס דרך הטאפטוק וזה לא מגיע כהודעה פרטית במחשב.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד רכב מדהים מבית VAG וצ'מפיון, שבגלל אובר אינג'ינירינג וניסיונות נואשים לחסוך בעלויות חומרים וייצור, מתחיל להתקלקל עוד בשלב המודל במחשב של מהנדס (שכמובן יספר לבוס שלו שזה הכי אמין ולא מזהם בעולם), ממשיך בתקופת האחריות (שבה צריך לבוא בצורת המון חמוש בAK47-ים למשרדי צ'מפיון כדי לקבל תיקון במסגרת האחריות), וצריך ביצים של יהלום כדי להמשיך להחזיק בו מעבר לתקופת האחריות.

אם יש לך את אותם הביצים - גש לאיפה שיושבים הרשעים שמוכרים את השיקצע הזה.

שאר השירשור עוסק בדברים לא חשובים, כמו כח, צריכת דלק (למי אכפת, במחיר של תיקונים אפשר לקנות פריוס בתור רכב עיקרי), נוחות (של כיסאות בחדר המתנה במוסך), ומרווח (בעיקר בוילה שהמוסכניק בונה לעצמו).

סיטרואן פיקסו זה טנק וג'יפ זה מזוודה.

הסנגור הפרטי של קונצרן וואג בפורום, הידוע בכינויו וואג10, שם עליך עין.

עוד מילה אחת אחת לא בכיוון של רכבי וואג, והוא ימלא אותך בלקט תירוצים מובחר, רווי במונחים הנדסיים שלא מעניינים אף אחד.

ראה הוזהרת :twisted:

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תחליף שם משתמש לדגם הvag שבבעלותך ותתחיל להתווכח עם כולם בצורה לא רציונלית שזה הדבר הכי מדהים בתולדות האנושות.

אפשר גם להתחפש למאוורר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסנגור הפרטי של קונצרן וואג בפורום, הידוע בכינויו וואג10, שם עליך עין.

עוד מילה אחת אחת לא בכיוון של רכבי וואג, והוא ימלא אותך בלקט תירוצים מובחר, רווי במונחים הנדסיים שלא מעניינים אף אחד.

ראה הוזהרת :twisted:

אדון צדק XXX, מחכים לך בפינה :-P

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך עושה הליקופטר?

רכב אני יודע זה צ'ו צ'ו.

אבל הליקופטר?

צ׳קאצ׳קאצ׳קאצ׳קאצ׳קא

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עזוב את ההליקופטר, יש התקדמות עם הקמארו?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הרכבתי רמקולים חדשים והיום הגיע ההד יוניט :)

אני עדיין לא סגור על איזו מערכת מיזוג להזמין ואני עסוק מאוד בעבודה אז הכל יחכה קצת.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...