Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

ועוד משהו ששכחתי: יש שני סוגים של אנשים, כאלו שמחפשים תירוצים למה הם לא יכולים, וכאלו שמנסים להבין איך כן אפשר.

אתה לא רוצה להיות מהסוג הראשון. להסביר לעצמך למה אי אפשר זה אמנם קל יותר, אבל זה עדיין משאיר אותך בעמדת ה"אי אפשר". לנסות להבין למה לא הצלחת בפעם הזו ואיך כן תצליח בפעם הבאה (או זו שאחריה, או אחריה) עלול, בטעות, לגרום לך להצליח.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חתול עצבני , אני לא בן אדם שיילך ללמוד ולעבוד 6 ימים בשבוע, זה פשוט לא יקרה. יותר מאשר לא יכול , אני לא רוצה , מגיע לי קצת חיים של חופש מדי פעם ולא להיות קבור ללימודים ועבודה ובטח ללמוד ותוך כדי לעבוד בעבודה מגעילה שכבר מיצית אותה זה לא מוסיף להרגשה.

דובל'ה, אתה משחית פיקסלים לחינם. אתה מבזבז את הזמן שלך על בנאדם שלא באמת מתכוון לשנות משהו בחייו אלא רק לפתוח שרשורי בכיינות. מבלי להכיר אותך או לדעת עליך דבר אין לי ספק שסיימת צבא והתחלת ללמוד / לעבוד, בשכר נמוך, והיית חרוץ ורציני, והתקדמת בדרכך שלך. לא חיכית לאף 'אביר על סוס לבן' שיעשה דברים כדי שאתה תצליח. זה לא המקרה. כאן מדובר בעצלן כרוני שרק מחפש קיצורי דרך. אני מתפלא שהשד העדתי עוד לא יצא כאן. אני ממתין לו עם נאבוט.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההערכה!

ברשותך, אני אשחית עוד כמה פיקסלים.

לדעתי, וכבר כתבתי שאני לא מבין בזה כלום, חלק מה"עצלנים הכרוניים" הם כאלו עקב בעיות נוירולוגיות / פסיכולוגיות. הם יכולים לגרום לך למרוט את כל השערות, אבל הם פשוט חייבים סוג כזה או אחר של טיפול כדי להשתנות.

לחלק מהבעיות יש טיפול תרופתי פשוט יחסית, ולחלק לא. כבר כתבתי שיצא לי להכיר מישהו שהיה בדרך הנכונה לזרוק את חייו לפח, ואבחון הפרעת קשב וריכוז (וטיפול תרופתי כמובן) פשוט הציל אותו. אני בטח לא יודע אם זה המקרה, אבל אני חושב שמי שתקוע מספיק זמן ולא יוצא מזה צריך להשקיע זמן ומאמץ באבחון (כן, זה קצת ביצה ותרנגולת, אני יודע).

בלי לרמוז על מושא הפוסט כלום, הפרעה כזו או אחרת ביחד עם משפחה גדולה (חוסר יכולת להתייחס לכל ילד בצורה פרטנית), בעיות כלכליות וחוסר מודעות באופן כללי הן כר פורה להתפתחות בעיות בדיוק כמו זו שמוצגת פה (הערכה עצמית נמוכה, בריחה מהתמודדיות).

אושריקו, לך לאבחון / פסיכולוג / קאוצ'ר / ווטאבר. במקרה הגרוע לא יצא לך כלום.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, וכבר כתבתי שאני לא מבין בזה כלום, חלק מה"עצלנים הכרוניים" הם כאלו עקב בעיות נוירולוגיות / פסיכולוגיות. הם יכולים לגרום לך למרוט את כל השערות, אבל הם פשוט חייבים סוג כזה או אחר של טיפול כדי להשתנות.

בעיות נוירולוגיות/פסיכולוגיות? עצלנות? זה אנשים שפשוט יותר מדי נוח להם. האפס בעיטה בתחת מהחיים כמו שרק הם יודעים וכול עצלן הופך לחרוץ.

עצלנות זה פשוט זה - עצלנות. הפתרון לזה הוא פשוט, לקום ולהתחיל לעשות. התרופה הכי טובה.

מתעצל להתאמן? קום תתלבש וצא להליכה/ריצה. אין פתרונות קסם, הלוואי.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה היה לנו ?

אושריקו-עצלן.

אושריקו-בעל בעיות פסיכולוגיות, הפרעות נפשיות.

אושריקו-סתם ילד

אושריקו-מחפש תשומי

הרשימה עוד ארוכה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא מיוחד בזה שיש לו גישה כזאת. יש המון צעירים אחרי צבא עם עודף ביטחון עצמי מופרז, שבטוחים שהם תפסו את אלוהים בביצים, יודעים איך העולם עובד, ויש קיצור דרך להכל.

הרבה מהם נופלים לפירמידת שיווק רשתי כזאת או אחרת. שם כבר מחכים לכם עם תשובות קלות לכל השאלות שלהם.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לא חסר אנשים מבוגרים עם עודף ביטחון מופרז. חיים בלה לנד, אבל עמוק עמוק הם יודעים שהם לא שווים כלום.

חארות יש בכל גיל ודור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובל'ה, אתה משחית פיקסלים לחינם. אתה מבזבז את הזמן שלך על בנאדם שלא באמת מתכוון לשנות משהו בחייו אלא רק לפתוח שרשורי בכיינות. מבלי להכיר אותך או לדעת עליך דבר אין לי ספק שסיימת צבא והתחלת ללמוד / לעבוד, בשכר נמוך, והיית חרוץ ורציני, והתקדמת בדרכך שלך. לא חיכית לאף 'אביר על סוס לבן' שיעשה דברים כדי שאתה תצליח. זה לא המקרה. כאן מדובר בעצלן כרוני שרק מחפש קיצורי דרך. אני מתפלא שהשד העדתי עוד לא יצא כאן. אני ממתין לו עם נאבוט.

חחחח איזו הודעה של אשכנזי יא וואעלי

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אסור להיות עצלנים אחרת גומרים בבית ההורים עד גיל 40,

אימא מיואשת ואבא שמתדפק על דלתות הסופרפארם בלילות.

ומה קורה אחרי גיל 40 במצב כזה? יותר גרוע. או שאתה הופך לפיליפיני של ההורים המזדקנים שלך, או שהם מכריחים אותך לשלם להם שכ"ד על החדר שלך. אתה רוצה לנעול אותם בבית אבות כדי שיהיה לך את הבית לעצמך להתבטל שם כל היום אבל אין לך כסף וגם להורים לא נשאר כי הוצאת הכל על פלייסטיישן, ירוק לחבר'ה וג'אנטים לקורולה שעומדת כבר חמש שנים בלי טסט.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר מישהו בדיוק כזה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלו לא לקחו כי אין ממה לקחת.

אבל ראיתי גם מקרה כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שההורים לקחו לילד שלהם שכר דירה?

אני מכיר מספר אנשים שההורים גובים שכר דירה 'מילד' שגר בדירה שהייתה מושכרת או בבית צמוד קרקע עם יחידת דיור נפרדת.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...