Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

צד שני מי שמוכן ״ללכלך״ את הידיים ולעבוד קשה ירוויח אחלה גם במקצועו ואת כפיים.

שעת עבודה של אדם יקרה פה במקצועות שדורשים מאמץ.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא הבנתי למה חיברו לי את השרשור.

נשבע, לא צוחק , אני כבר שוקל לצאת מהארץ.:cry:

כשתגדל תבין.

אין ספק שלעזוב את הארץ זה פתרון מצוין. בחו"ל (פקיסטאן? מצרים? גרמניה? אנגליה? ארה"ב? הוואי? פיליפינים? ניו זילנד? מקאו? ירדן? סינגפור? לטביה? - עזוב, לא חשוב) ממש ממתינים לאנשים עצלנים נטולי השכלה. תוכל להתברג עם מיליוני המהגרים איפה שלא תהיה ולהתברג כסמנכ"ל בכיר לעניני עירבוב.

הייתי עונה לך ברצינות - אבל אתה הרי לא מעוניין בפתרונות. רק מצאת במה שבה תוכל להתבכיין במקום ללכת לקרוע את התחת.

אפילו דיסקו יצטרך לקנות את הDVD שלך.

לא הייתי מבסס על זה תכנית עסקית.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקו, להגיד שאני לא מעוניין בפתרון ורק לבלבל את השכל זה קצת לא נכון, זה מורכב טיפה יותר.

בכל מקרה , היום סוף יום שאני מת ללכת הביתה , אחד המוסכניקים (השרוטים) אבל שאני מאוד אוהב, ביקש להישאר איתו ולעזור לו בהרכת רצועת מנוע(חיזקתי עם מפתח והחזקתי את הרצועות, איזה גברי אני). התחלתי להזיע ולעבוד קשה איתו , התחיל לכאוב לי הגב טיפה בגלל שאני קטנצ'יק וגם בגלל שאני עמדתי בתנוחה לא טובה, כל הידיים היו שחורות , חזרתי הביתה עם ידיים שחורות ונחשו מה? א-ה-ב-ת-י את זה.

זאת אומרת , אם יש לך עדיין אהבה למשהו אחד גם שאתה לא הכי טוב בו מבחינה מקצועית אבל כן רוצה ללמוד, זה יהיה קשה לוותר על זה לגמרי וללכת לתחום אחר ולקרוע את הישבן בשבילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבילי לעבוד במוסך זה גאווה בניגוד לאחרים.

הבעיה מתחילה כשאתה לא טוב בזה (0 מאופס חסר הבנה במילים עדינות ) וכשאנשים מסביבך מגרים אותך עם מקצועות "על רמה" עם משכורות גבוהות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו הנכבד. אני לא מאמין שאין מישהו שלא ירצה לקחת אותך וללמד אותך. הצלחת בפעם הראשונה, אין סיבה שבפעם השניה תפשל.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו הנכבד. אני לא מאמין שאין מישהו שלא ירצה לקחת אותך וללמד אותך. הצלחת בפעם הראשונה, אין סיבה שבפעם השניה תפשל.

בהצלחה.

בלי קשר, התאהבתי בשומי ומאז שסיפרתי לה שאני קצת נמוך ממנה היא כבר לא מתייחסת אליי.

אתה מבין ? כלום לא הולך.

גיא, בגלל זה אני מחכה לחבר , לפתוח מוסך קטן ולהתחיל לאט לאט זה הדבר הכי כיף. החסרון: לך תסמוך על משכורת קבועה. :\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענייני בנות זה בשרשור אחר.

בקשר למוסך של חבר שלך: למה שלא תלך לעבוד במוסך אמיתי, וברגע שיהיה לך ניסיון, תנסה אולי להשתלב בניהול?

אתה לא יכול להישען על אחרים, אתה חייב להישען רק על עצמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צחקתי לגבי העניין הראשון.

לעבוד במוסך אמיתי ? כבר עשיתי את זה וזה ממש לא משתלם לי ובטח לא לבעל המוסך עם כל הלחץ והעומסים. לא שאני גאון גדול אבל אני כן כבר מכיר את בעלי המוסכים והרוב הגדול לא מוכן להשקיע מ0.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר שיש לך קצת ניסיון. בעל מוסך ראה אותך עובד.

בשביל להתמקצע צריך גם להבין שזו דרך ארוכה. גם לפעמים צריך לעבוד בשכר רעב בשביל להוכיח שאתה טוב בזה. במיוחד בתחום המכונאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צחקתי לגבי העניין הראשון.

לעבוד במוסך אמיתי ? כבר עשיתי את זה וזה ממש לא משתלם לי ובטח לא לבעל המוסך עם כל הלחץ והעומסים. לא שאני גאון גדול אבל אני כן כבר מכיר את בעלי המוסכים והרוב הגדול לא מוכן להשקיע מ0.

בשבילי לעבוד במוסך זה גאווה בניגוד לאחרים.

הבעיה מתחילה כשאתה לא טוב בזה (0 מאופס חסר הבנה במילים עדינות ) וכשאנשים מסביבך מגרים אותך עם מקצועות "על רמה" עם משכורות גבוהות יותר.

הנה, זו בדיוק הבעיה שלך.

ממש בלי להעליב אף מוסכניק, זו עבודה (של המוסכניק הממוצע) קצת פשוטה יותר מההייטקיסט הממוצע.

אתה חושב שלא תצליח להיות מוסכניק, ולא מוכן להתמודד עם שום אתגר בתחום, למרות שאתה אוהב את התחום. מצד שני, אתה פותח פה שרשור על איך להכנס לתחום הרבה יותר מורכב, כי "מגרים אותך".

תתפלא, כל מוסכניק התחיל מתישהו בלי ניסיון. אף אחד לא נולד להיות מוסכניק. כולם התמודדו עם חוסר הניסיון הזה בצורה כזו או אחרת. זה לא תמיד קל, זה עלול להצריך עבודה קשה בשכר נמוך לתקופה מסויימת, לפעמים בסביבה לא נעימה. אבל אם זה מה שאתה רוצה לעשות בחיים, תצטרך להתמודד עם האתגר הזה, כולל עם כשלונות כאלו ואחרים בדרך. כולם (כולל כולם) התמודדו. גם אתה יכול.

מה שאתה עושה במקום, זה לשבת ולחכות שהיקום (החבר במקרה הזה) יפרוש לך שטיח אדום. לדעתי, הגעת לגיל שצריך להבין שמעט מאוד אנשים מקבלים שטיח אדום כזה. אם אתה באמת רוצה משהו, תצטרך להילחם ולסבול קצת בשבילו. או שתחכה עד שהיקום יפרוש לך שטיח אדום, או שתצא לפנסיה כמאבטח בסופר, מה שיקרה קודם.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...