Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

הוא כנראה התכוון למלגות.

יש שלל מלגות עם כל מיני תנאים כאלה ואחרים. יש מלגות ליוצאי (השלם את החסר), מלגות למי שגר ב (השלם את החסר), מלגות למי נולד ב (השלם את החסר) וכו' וכו'.

עולם ומלואו.

ולשאלתך, יש גם מלגות שלא צריך להתנדב בתמורה על מנת לקבל אותן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

לא נראה לי שיש מענק או מלגה שמחלקים סתם ככה כי יש לך פנים יפות, תמיד צריך לעשות משהו בתמורה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש מענק או מלגה שמחלקים סתם ככה כי יש לך פנים יפות, תמיד צריך לעשות משהו בתמורה.

יש. לא כי יש לך פנים יפות, אלה כי יש בעיה כלכלית לממן את הלימודים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בסדר, אבל אם אתה "נורמלי" וסתם לא בא לך לעבוד יותר שעות בחודש, אין סיכוי שתקבל שקל ממישהו ככה סתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי קודם כל אני לא יודע לדבר עם אנשים, לא יודע לעבור ראיונות ונוח לי לעבוד בתחום של אנשים די שרוטים כי הדרישות לא בשמיים. אני מודה ומתוודה שזה נשמע מפגר, אבל זאת האמת, לפחות אני כנה.

יש לך בהרבה ערים בארץ מרכזי צעירים שיכולים לעזור לך ללא תשלום בהכוונה, סדנאות, לימודים, מלגות. הנה דוגמה בנושא בת"א. קח בחשבון שהתחנה הראשונה שלך יכולה להיות מכינה להשלמת בגרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

איתי, תכלס צודק. למרות שאני לא מצליח להבין איך סטודנט שלומד כל יום יכול גם לעבוד ולהרוויח כזו משכורת, ועוד להצליח בלימודים.

אני מהמר שהוא זרק סכום עגול כלשהו סתם למען הדיון.

אם אחזור לדוגמא של אשתי, היא עבדה בשתי עבודות והרוויחה

בערך 4-5K וסיימה את כל הבלאגן בלי מינוס.

לגבי המענקים שלי, עברו 14 שנה מאז שהתחלתי ללמוד

אבל היה מעורב שם משהו מהצבא ועוד משהו קטן,

לא זוכר בדיוק.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

פיקדון שחרור שמקבלים מהצבא הספיק לי ל4 שנים שכ"ל. זה כסף שאפשר לקבל מהם רק על לימודים או כמה מטרות ספציפיות אחרות.

יש גם מענק שמקבלים לחשבון בנק מיד אחרי השחרור שהוא גם יכול לכסות שנת לימוד שלמה (תלוי בשירות שלך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, יש דבר אחד שאני אוהב אבל אני די גרוע בו, אז מה זה שווה.

תשמע, ברגע שחבר פותח מוסך כנראה שאני רץ להתלמד אצלו, אבל מי מבטיח שזה יחזיק מעמד ? אז צריך לחשוב על "תחביבים" אחרים.

אף אחד לא מבטיח שומדבר אף פעם, אלא אם נולדת לתוך משפחה עשירה.

אם יש משהו שאתה אוהב ואתה "גרוע" בו, אז תלמד להיות טוב. אף אחד לא נולד מיומן.

פעם שמעתי ששאלו את דורון ג'מצ'י (הקלע הכי גדול בתולדות הכדורסל הישראלי) בריאיון ברדיו איך זה להיות "קלע אוטומטי" טבעי (קלע אוטומטי זה כזה שמשחרר בלי לכוון). אז הוא ענה שאין כזה דבר "קלע אוטומטי" טבעי, וסיפר איך הוא היה עומד על בלטה במגרש השכונתי מחוץ לקשת השלוש, זורק 100 פעם. זז צעד ימינה, זורק עוד 100 פעם. זז עוד צעד ימינה, זורק עוד 100 פעם. ככה כל יום בשבוע.

ייש אנשים שמצליחים ללמוד ולהתנסות בלי ללמוד במוסד מסודר. הם (1) בעלי IQ מאוד גבוה וכושר לימוד מעולה ו-(2) הם גם עובדים קשה. הם רק בעלי כזו מוטיבציה פנימית, שהם לא צריכים את המסגרת.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ישנה דרך להיכנס לתחום של המחשבים ולהרוויח משכורת מכובדת ללא השכלה בכלל, בלי בגרות

יש.

צריך:

א) מאוד להתחבר לתחום. יש המון תתי תחומים. זה כמו "לעבוד במכוניות", שזה החל ממתדלק ועד מנכ"ל טויוטה.

ב) להיות מוכן להתחיל מכלום (לתקן מחשבים באופן פרטי, לעבוד בתמיכה טכנית בשכר מינימום).

ג) לקרוע את התחת תוך כדי לימוד עצמי, במטרה לצבור ידע וניסיון. להיות מוכן לנסוע רחוק לעבודה, כי בחדרה אין הרבה מה לתפוס מעבר ללשים מדים ולהגיד "פותחת תיק בבקשה" או לשבור את הגב 12 שעות במפעל פלסטיק במינימום.

ד) לצבור מספיק ידע וניסיון כדי להתברג איפשהו קרוב למה שאתה רוצה לעסוק בו, ולהוכיח את עצמך שם. פה אולי תתחיל לראות 5 ספרות בסוף תלוש משכורת עם אופציה לטלפון חברה וליסינג.

ה) להיות מוכן ללכת ללימודי ערב לתואר הרלוונטי כדי לשבור את תקרת הזכוכית שנתקעת בה.

ז) ?????????

ח) PROFIT

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש.

צריך:

א) מאוד להתחבר לתחום. יש המון תתי תחומים. זה כמו "לעבוד במכוניות", שזה החל ממתדלק ועד מנכ"ל טויוטה.

ב) להיות מוכן להתחיל מכלום (לתקן מחשבים באופן פרטי, לעבוד בתמיכה טכנית בשכר מינימום).

ג) לקרוע את התחת תוך כדי לימוד עצמי, במטרה לצבור ידע וניסיון. להיות מוכן לנסוע רחוק לעבודה, כי בחדרה אין הרבה מה לתפוס מעבר ללשים מדים ולהגיד "פותחת תיק בבקשה" או לשבור את הגב 12 שעות במפעל פלסטיק במינימום.

ד) לצבור מספיק ידע וניסיון כדי להתברג איפשהו קרוב למה שאתה רוצה לעסוק בו, ולהוכיח את עצמך שם. פה אולי תתחיל לראות 5 ספרות בסוף תלוש משכורת עם אופציה לטלפון חברה וליסינג.

ה) להיות מוכן ללכת ללימודי ערב לתואר הרלוונטי כדי לשבור את תקרת הזכוכית שנתקעת בה.

ז) ?????????

ח) PROFIT

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

איך תסביר את תופעת "יוצאי 8200" שהשכלה הרשמית שלהם הם תיכונית בלבד? גם הם צריכים לקרוע את עצמם בלימודי ערב בשביל שכר של חמש ספרות למשך כל החיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי והחבר יצליח לפתוח את המוסך בעזרת השם ואולי נפתח שם לימוד רציני ומשמעותי כי עם כל הכבוד גם לכנופייה הם רחוקים ממני ואני לא יכול לבוא כל פעם ללמוד, אני עסוק ועובד , דבר שני במוסך לא רוצים מתלמד מ0 כי הוא יפסיד עליו עבודה. אבל מוסך שנפתח ומראש בעל העסק(החבר) יודע שצריך ללמד מ0 , זה כבר טוב.

אבל הבעיה כרגע היא שאני באמת סומך על הדבר הזה, כאילו אני מחכה כבר לעזוב את העבודה המגעילה שלי ולעבור, אבל מצד שני זה דבר שגוי לסמוך על אחרים אבל כרגע אין לי משהו אחר לעשות. בעיה.

חברים, אני אגלה לכם סוד. לפני כשנה וחצי הלכתי לראיון של מקום מכובד בתחום המוקד של חברה מוכרת ועם מחשבים... בראיון עצמו היא שאלה אותי שאלה מאוד קשה ועד לאותו הרגע לא ייחסתי חשיבות בכלל לדבר הזה.

בקיצור: מסתבר שלעזוב מקומות עבודה או מסגרות זה מדליק נורה אדומה,

הרי בן אדם מתנסה לאורך חייו בעבודות עד שמוצא את עצמו, למה לשלול על דבר כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אני אגלה לכם סוד. לפני כשנה וחצי הלכתי לראיון של מקום מכובד בתחום המוקד של חברה מוכרת ועם מחשבים...

תשמע, עם סוד כזה, אני מתפלא שה NSA עוד לא דופק לך בדלת. רגע. אני שומע מישהו עולה במדרגות. תהיה בשקט וכשהם דופקים בדלת תענה בקול בטוח ורגוע "אין אף אחד בבית".

אגב, אם תמצא חברה שאין בה מחשבים - תחזור לעדכן אותנו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...