Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

הבאתי לך דוגמאות של אנשים שאני מכיר. מניסיוני אנשים נתקעים בחיים בעיקר בגלל האופי שלהם ולא בגלל המקצוע.

הנקודה היא שזה לא משנה מה הסיבות שהם נתקעים , אלא מה הסטטוס הנוכחי.

האם אתה יכול בפה מלא להגיד שבתחום שלך האנשים הממוצעים מרווחים 18-20 עד גיל 35?

בתחום שלי- חד משמעי לא.

בתחום הנדסת האלקטורניקה והתוכנה? בוודאות כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לומר שרק משכורת ליחיד של 30K-35K ומעלה מאפשרת חיים ברמה ״נאותה״ זו הגזמה פראית.

לסיכום, לפי השקפתך 95% מהמשתכרים במשק לא מרוויחים מספיק כדי לחיות ברמת חיים נאותה...

הכל תלוי בהגדרה של 'נאותה'. ו...כן. לדעתי, מהשקפת עולמי, 35.0 אש"ח ברוטו (מהם נשארים 20.0 נטו) ועוד משכורת של 15.0 ברוטו (מהם נשארים 10.0 נטו) אפשר להתחיל לדבר על רמת חיים נאותה (מהשקפת העולם שלי).

אבל כאמור זו סטייה מהנושא. אנחנו כאן כדי לראות אם מייקרוסופט או אינטל או מובילאיי ישכרו את שירותיו של החבר של אושריקו שלא מביא איתו שום ידע או ניסיון פורמלי או בפועל, שום תעודה (אם אנחנו שמים בצד את תעודת הסיום מגן עדנה) אבל רוצה להיות סמנכ"ל או מינימום ראש אגף.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
10 נטו רק בשביל לסגור את החודש בלי שנשאר שום דבר בצד?! נשמע מוגזם לחלוטין.

אתה יודע מה הסטטוס שלו? רווק שגר אצל ההורים

או בזוגיות עם ילד? 10K של אחד הם לא 10K של אחר.

זוג עם שני ילדים עם הוצאות סטנדרטיות,

לא סוגר את החודש גם עם 16-18 נטו ביחד וגם זה בלחץ

ועם מינימום פינוקים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה מקום שמאפשר להתקבל עם מינימום דרישות, ואם תלמד תוך כדי עבודה גם תקודם מקצועית וברמת השכר.

https://www.police.gov.il/gius/enter.aspx

הסתכלתי על המשרות, לפחות אחת אפילו לא רשמו 'תעודת בגרות'.

בהצלחה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אתה יודע מה הסטטוס שלו? רווק שגר אצל ההורים

או בזוגיות עם ילד? 10K של אחד הם לא 10K של אחר.

זוג עם שני ילדים עם הוצאות סטנדרטיות,

לא סוגר את החודש גם עם 16-18 נטו ביחד וגם זה בלחץ

ועם מינימום פינוקים.

מדובר על כמה צריך סטודנט כדי להתקיים -

גיא כמה סטודנט צריך להרוויח בשביל להתקיים?

אני מנחש שתגיד 8 ברוטו

הגדרה סובייקטיבית לחלוטין. אני צריך 10 נטו בשביל לסגור את החודש. מישהו אחר יגיד 6.
עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה, דיי עם הלמצוא בת זוג בזמן שאני מירר על התמונות שלה במקסיקו עם כל החבורת טיפשים - שותפים.

תודה לכולם על התגובות, זה די מעניין.

הסיבה שפתחתי את השרשור היא בכלליות אבל גם כי אין ספק שאין לי את כל ההשכלה הדרושה אבל חבר טוב שכרגע בחו"ל ניסה אף פעם בעבר ללמד אותי , ובאמת שזה היה מאוד קשה לקלוט אבל יותר מזה כל הזמן באתי בהרגשה שזה יהיה לשווא כי קודם כל אני לא יודע לדבר עם אנשים, לא יודע לעבור ראיונות ונוח לי לעבוד בתחום של אנשים די שרוטים כי הדרישות לא בשמיים. אני מודה ומתוודה שזה נשמע מפגר, אבל זאת האמת, לפחות אני כנה.

על כל הדברים האלה ניתן לעבוד.

כבר אמרו לך את זה פה, אבל אני חושב שאתה צריך להפגש עם פסיכולוג/מישהו מקצועי שיעבוד איתך על הבטחון העצמי שלך וקצת ינסה למקד אותך.

יהיה לך מאוד קשה להשתלב בעבודה כלשהי, אם אתה לא מאמין ביכולות שלך עצמך.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיי, הגזמתם 18,000 ש"ח הכנסה ליחיד, הגדלתם ל 35,000 ש"ח הכנסה ליחיד. כאילו מי שמרוויח פחות מת מרעב.

חבל שאי אפשר לעשות סקר אנונימי כאן בין חברי הפורום אך אני בטוח שהרוב לא מרוויחים 35,000 ש"ח לכל אחד מבני הזוג במשפחה ואני גם דיי משוכנע שרוב הזוגות לא מרוויחים שניהם 18,000 ש"ח לחודש כ"א.

השכר החציוני במשק הוא 6,500 ש"ח, נכון הוא קצת מוטה ומתייחס גם לחלקי משרה ולכן סביר להניח ששני בני זוג ביחד מרוויחים 18,000 ש"ח ולא כל אחד מהם בנפרד, ממשכורת כזאת אפשר לחיות בסדר אם אין עיניים גדולות, לא חייבים דירת 5 חדרים לזוג שרק כרגע התחתן, לא חייבים בחנייה SUV 2017 ולא חייבים לנסוע כל שנה לחו"ל.

ועדין מהסכום הנ"ל יהיה אפשר לשלם משכנתא סבירה (כאמור אם הזוג לא רץ לקנות דירת 5 חדרים בתל אביב), ואפשר להתפנק מדיי פעם במסעדה (בטח שלא כל שבוע) ולא חייבים את הטלפון הסוללרי הכי חדיש והכי מהיר (גם בטווח של עד 1,000 אפשר למצוא טלפון טוב) ואז לא חייבים להחליף אותו כל שנה, אין סיבה לא להחזיק טלפון 3-4 שנים. לא חייבים להחליף את המלתחה כל שנה (ביחוד הגברים).

אבל מה לעשות והיום יש לכולם עיניים גדולות והם חיים מעל הפופיק העיקר להשתוות לשכן שגם לו אין וגם הוא מתחרה בכם, כך שזה כמו מעגל לא נגמר.

אך, היכן הם הימים הפשוטים של פעם?

*שישנו שני אחים בחדר ואהבנו את השיתוף והחלפת החוויות.

*שאכלנו גלידת קרח ביתית והתענגנו על הטעם ולא קנינו גלידת מגנום שעולה כמו שעת עבודה.

*שהיה אפשר להעביר בגדים מאח או בן דוד גדול לאח הצעיר, כאילו זה משנה.

*שהיינו מסתפקים בערוץ 1 בטלויזיה ולא היינו חייבים אוגי, שוגי ובוגי ועוד 5 ערוצי ילדים שונים ומשונים, בזמן הפנוי היינו משחקים למטה משחקי חצר ולא משחקי מחשב שעולים מאות ש"ח.

*בטח אפשר להביא עוד עשרות דוגמאות כנ"ל.

מי שחושב שמשכורת גבוהה יותר תביא לו עושר טועה, כבר חז"ל אמרו "איזה עשיר, השמח בחלקו".

כיום אנשים ככל שהמשכורת שלהם עולה, מנסים להדבק לאנשים שיותר עשירים מהם ןמכיון שהם לא מצליחים להדביק את הפער הם חיים במינוס תמידי.

והאמור לעיל לא תלוי אם אתה מרוויח 5,000 ש"ח ומנסה להידמות כאילו אתה מרוויח 7,500 ש"ח, או אם אתה מרוויח 35,000 ש"ח ומנסה להידמות כאילו אתה מרוויח 80,000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא שאמרתי - רמת חיים נאותה בעיני המתבונן.

לאחד שכר של 9.0 הוא בוננזה, ולאחר שכר של 18.0 הוא מצוקה.

כל אחד ורמת החיים שהוא מוצא לנכון לעצמו, ועוד לא דיברתי על עזרה לילדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
מדובר על כמה צריך סטודנט כדי להתקיים -

הבנתי ועדיין.

אשתי מימנה דוקטורט כמעט לבד ומגורים באוני' ת"א

בזמן שאני גרתי אצל ההורים ובזכות מענקים כמעט לא

שילמתי על לימודים. הנה הבדל "תחזוקה" גדול בין שני סטודנטים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רציתי לציין שהחבר הטוב רצה ללמד אותי לבד בבית עם חומרים ואז לגשת לראיונות,

כמובן שיש חברים שמרוב שאוהבים אותך הם באמת חושבים שאתה יכול לעמוד מבחינת למידה במה שהם עושים.

ועוד פעם אני אגיד, השרשור נפתח בכללי והוא לא רומז כלום עליי או על אחרים.

בכל מקרה, עשיתי כבר אוטוטורניקה סוג 1 לפני 3-4 שנים במכללה... נחמד מאוד, לא יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש כל מני דרכים לקבל מענקים. צריך להיות מצטיין/ לשמור על ממוצע מסויים בציונים, להתנדב בתכנית כלשהי, להוכיח שאתה במצב סוציונאקונומי מסויים. תלוי במענק.

איתי, תכלס צודק. למרות שאני לא מצליח להבין איך סטודנט שלומד כל יום יכול גם לעבוד ולהרוויח כזו משכורת, ועוד להצליח בלימודים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...