Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

עכשיו נשאלת השאלה איך אנשים מצליחים לשרוד... ועוד מצליחים לקנות דירה בפריפריה במחיר "מבצע" 1.6 מיליון שקל.

לפי מה שידוע לי הם מסוג האנשים שיש

1. ירושה

2. גאונים במקצועם ותמיד יכולים להתפתח.

3. אתיופים שהצליחו להגיע למשכורת גבוה, והבנק נותן להם הלוואה בלי ריבית. חברה של הורי עובדת בבנק בתחום המשכנתא, וזה מה שהיא אמרה לי בפגישה האחרונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האם ישנה דרך להיכנס לתחום של המחשבים ולהרוויח משכורת מכובדת ללא השכלה בכלל, בלי בגרות ובלי מקסימום שנות לימוד ואפילו כמעט ללא אפשרות לעשות השלמות של מכינות? כל הזמן אני שומע על סיפורי סינדרלה , שאנשים מהתחתית של התחתית הגיעו להייטק וכל מיני שטויות כאלה.

האם זה באמת אפשרי או שבן אדם כזה מראש לא יכול להיכנס?

ממה שאני ראיתי , אפילו קורסים פשוטים יחסית כמו טכנאי PC דורש 12 שנות לימוד.

אם זה היה פרוץ כמו בתחום המכונאות רכב כנראה שהייתם רואים הרבה עבריינים עובדים בהייטק.:-D

לא...

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

3. אתיופים שהצליחו להגיע למשכורת גבוה, והבנק נותן להם הלוואה בלי ריבית. חברה של הורי עובדת בבנק בתחום המשכנתא, וזה מה שהיא אמרה לי בפגישה האחרונה.

זה כי הם מאיימים להדליק את המיקרוגל בבנק.

החוכמה היא להתמקצע בתחום שיאפשר לך להתפתח ולא להישאר במשכורת 6.5 עד סוף החיים.

אושריקו, תמצא בת זוג. לחיות לבד ממשכורת 6.5 זה קשה מאד, בטח באזור המרכז. אבל כשיש שותפה לחיים שעובדת הסכום מכפיל את עצמו ואפשר לחסוך יותר ולחיות בסדר גמור.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, בעבר הרחוק הייתי בגישה דומה - לא רוצה להרוויח כמה שיותר, משהו ממוצע יספיק, לא רוצה דירה, רוצה לחיות בצניעות.

עם בת זוג שהיא באותו ראש זה עוד עובד, ברגע שמגיעים ילדים זה מתרסק. תכוון גבוה.

המטרה בחיים היא להתפתח, המשכורת שעולה בעקבות ההתפתחות וההכרה של הסביבה ביכולות שפיתחת היא מעין בונוס.

בחזרה לשאלה המקורית - לא למדתי מדעי המחשב אבל זה בגנטיקה ותיכנות/מחשבים ליוו אותי מגיל קטן. סוג של ידע מקדים באבו אבוהה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם אתיופים מהנדסים שמרוויחים מאוד יפה, ויכולים לקחת הלוואה.

יש גם אתיופים שעובדים בפסי יצור.

המדינה החליטה לתת להם הלוואה ללא ריבית בשל האפליה, ולא בשל איומים להלדתק המיקורוגל בבנק.

בסופו של דבר, יש מרצה אחד שאמר לי: כסף מביאים רק במוח. אני מוסיף: אלא אם כן, אתה חבר בארגון פשע, אז גם דרך הכח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כי הם מאיימים להדליק את המיקרוגל בבנק.

החוכמה היא להתמקצע בתחום שיאפשר לך להתפתח ולא להישאר במשכורת 6.5 עד סוף החיים.

אושריקו, תמצא בת זוג. לחיות לבד ממשכורת 6.5 זה קשה מאד, בטח באזור המרכז. אבל כשיש שותפה לחיים שעובדת הסכום מכפיל את עצמו ואפשר לחסוך יותר ולחיות בסדר גמור.

בבקשה, דיי עם הלמצוא בת זוג בזמן שאני מירר על התמונות שלה במקסיקו עם כל החבורת טיפשים - שותפים.

תודה לכולם על התגובות, זה די מעניין.

הסיבה שפתחתי את השרשור היא בכלליות אבל גם כי אין ספק שאין לי את כל ההשכלה הדרושה אבל חבר טוב שכרגע בחו"ל ניסה אף פעם בעבר ללמד אותי , ובאמת שזה היה מאוד קשה לקלוט אבל יותר מזה כל הזמן באתי בהרגשה שזה יהיה לשווא כי קודם כל אני לא יודע לדבר עם אנשים, לא יודע לעבור ראיונות ונוח לי לעבוד בתחום של אנשים די שרוטים כי הדרישות לא בשמיים. אני מודה ומתוודה שזה נשמע מפגר, אבל זאת האמת, לפחות אני כנה.

אבל... בהחלט נמאס לי מהמצב הנוכחי, לא יכול לסבול את העבודה עד כדי כך שכבר יצא לי השם של העצבני והממורמר ועברתי שיחות כבר, אבל כרגע אין לי ברירה.

כמו שאמרתי, חבר טוב בהחלט בתהליכים של פתיחת מוסך שבהנחה וזה יצליח בע"ה , בהנחה , זה יכול לתת לי את הכיוון בחיים , אבל עם יד על הלב, קשה מאוד לפתוח עסק כזה היום ולמרוח את עצמי שם ובסוף לא יצליח אני אוכל אצבע משולשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אם אומר כאן בלי להתבלבל שאני סיפור סינדרלה?

אבל גם בלי להתבלבל אם תקרא את הסיפור של סינדרלה אתה תבין שהוא לא וורוד, 90 אחוז ממנו היא אכלה חרא.

אין מה לעשות, גם סינדרלה, לא נהיתה נסיכה וורודה תוך יום.

ארחיב על הנושא הזה ביום ראשון.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו נשאלת השאלה איך אנשים מצליחים לשרוד... ועוד מצליחים לקנות דירה בפריפריה במחיר "מבצע" 1.6 מיליון שקל.

פשוט מאוד - הם לא.

יש לי שלושה אחים ואחיות נשואים. שניים מהם מחזיקים בבעלותם דירה, השלישית לא. כולם ללא השכלה אקדמאית ומשתכרים סביב הסכום שציינת. אף אחד מהם לא יכול לשפר את השכר הזה בלי א. לצאת ללימודים גבוהים, במקביל להחזקת משפחה על כל המשמעויות, ו-ב. לצאת מהפריפריה. (לי יש מקצוע מבוקש יחסית והייתי צריך לנדוד בחיפוש עבודה עד המרכז. אין משרות בצפון הרחוק שלא בשכר רעב)

הגדול בנה את ביתו במושב בתוך השטח של חמיו וחמותו. למעשה לא באמת שלו. האחות שאחריו קנתה דירה בשרון לפני כמה שנים עם משכנתא עצומה ועזרה מההורים להשלמת ההון העצמי, מכרה אחרי כמה שנים ברווח מסויים ואחרי כמה שנים בשכירות קנתה דירה חדשה בסכום זהה, רק באמא של הפריפריה, כמובן בעזרת משכנתא כבדה יותר מהראשונה.

השלישית רחוקה מקנית דירה כרחוק מזרח ממערב. וגם עם עזרה מההורים בגיוס ההון העצמי לא נראה שיוכלו לעמוד בתשלומי המשכנתא בלי שדרוג ברמת השכר של לפחות אחד מבני הזוג. שוב, בקצה קצה של הפריפריה, ממש לא לב תל-אביב.

אף אחד מהם לא היה בחו"ל בשנים האחרונות, אף אחד מהם לא מחזיק ברכב חדש, אף אחד מהם לא יושב בבתי קפה מבוקר עד ערב.

מדינת ישראל 2017.

לנושא השרשור - אושריקו, בדיוק כמו שאמרתי לך בזמנו כשהתלהבת מההאצה ה'מפחידה' של איזו לאנסר מתפרקת - אתה צריך לכייל את אמות המידה שלך בדחיפות. משכורת של 6,500 אולי נשמעת סבבה כשאתה גר אצל ההורים ומוציא כסף רק על רכב ובילויים. אבל לכל אדם עם חשבונות מעבר לזה (אפילו בלי ילדים) זו משכורת אפסית.

אגב, זו בערך משכורת ממוצעת של נגד צעיר בקבע ראשוני. גם בלי רמת פעילות גבוהה. בלי מקצוע ביד צפויה לך עבודה קשה, שעות ארוכות וכנראה גם מקצוע לא זוהר. אבל תקבל את הסכום שאתה 'שואף' אליו ועוד הרבה הטבות שבסוף החודש שוות כסף.

עריכה אחרונה על ידי audiR8

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הפוך, גוטה :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תלוי בבת זוג. אפשר לחיות גם עם סתם שותפים כדי להתחלק בהוצאות אבל זה מעפן.

אי אפשר לחיות במינוס כל החיים, בסופו של דבר יגיעו אליך מהוצאה לפועל/ ינתקו אותך מהחשמל/ יזרקו אותך מהדירה וזו כבר לא צורה לחיות. לך תרכוש מקצוע ותתאמץ להיות טוב במה שאתה עושה. אתה לא צריך להיות סיפור סינדרלה כדי לחיות כמו בן אדם.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר, יש מרצה אחד שאמר לי: כסף מביאים רק במוח.

ועבודה קשה. כי להיות חכם לבד זה לא מספיק, צריך גם לדעת לנתב את זה לאנשהו, אחרת תהיה גאון מיוסר שחי על חשבון ההורים ומשחק במחשב כל היום.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...