Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה דיוקן עצמי?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה לא עובד לי הצ'ק אין באתר של אל-על בלאט?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה בפייסבוק, שמעתי ששם זה עובד סבבה.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
נסה בפייסבוק, שמעתי ששם זה עובד סבבה.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

למה שיהיה אפשר לעשות צ'ק אין בפייסבוק?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה אחד הדברים שעושים בפייסבוק, רושמים פוסטים , מגיבים ועושים לייק, ועושים צ'ק אין.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בקיצור אין מצב שהטיסה הזאת תתרחש בלי בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון האחרון שלי מאל על היה זה שבהלוך טסתי על 767 עם רעש של טרקטור, רעידות, תחושה כללית כאילו הוא עומד להתפרק, וריח של קיא במשך 15 שעות (לפחות היה מושב פנוי ביני לבין זה שלידי).

בחזור זה היה 747 משנות ה90, דחוס כמו קופסת סרדינים, כשבאקונומי אין מקום לרגליים בשיט (לפחות ישבתי במעבר).

להשוואה, אקונומי בטיסה פנימית של אמריקן היה הרבה יותר נעים, עם מושבים נוחים יותר, וסרטים חדשים בטלוויזיה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי מה הסיבה לפופולריות, האם השארם של בנצי, או מזג האויר, אבל תיבת בקשות הגדישה לעוף עמוסה תמיד.

ביום העצמאות, בעצה אחת עם נשיא המדינה, הנהלת הפורום משחררת חנינות לאישורי גדישה לעוף.

האם לדעתכם יש להתנות את האישור לעוף בכתיבת תמה? מאסה? דוקטורט? או לחנון חופשי?

הודעה שהועלתה בפורום הטכני לא זכתה לתגובות. http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?449638-%D7%A9%D7%A8%D7%A9%D7%95%D7%A8-%D7%A9%D7%9C-%D7%90%D7%A0%D7%A9%D7%99%D7%9D-%D7%A9%D7%9C%D7%90-%D7%A7%D7%A8%D7%90%D7%95-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%B4%D7%93%D7%91%D7%99%D7%A7%D7%B4-%D7%91%D7%A8%D7%90%D7%A9-%D7%90%D7%95%D7%A3-%D7%98%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%A7-%D7%90%D7%95-%D7%91%D7%A8%D7%90%D7%A9-%D7%9E%D7%9B%D7%99%D7%A8%D7%94&p=5398529&viewfull=1#post5398529

מה דעתכם?

לאשר גדישה? להקשות? להציב תנאים או כל דחפין ייטה ויגדוש?

עקרונית אני חושב שבעלי דמוי סאנרוף זכאים לאישור אוטומטי

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
הניסיון האחרון שלי מאל על היה זה שבהלוך טסתי על 767 עם רעש של טרקטור, רעידות, תחושה כללית כאילו הוא עומד להתפרק, וריח של קיא במשך 15 שעות (לפחות היה מושב פנוי ביני לבין זה שלידי).

בחזור זה היה 747 משנות ה90, דחוס כמו קופסת סרדינים, כשבאקונומי אין מקום לרגליים בשיט (לפחות ישבתי במעבר).

להשוואה, אקונומי בטיסה פנימית של אמריקן היה הרבה יותר נעים, עם מושבים נוחים יותר, וסרטים חדשים בטלוויזיה.

737 שמרעיש ברמה שקשה לנהל שיחה בלי להרים את הקול עם מושבים שלא מתאימים לכל מי שמעל 1.50 מ' גובה ו30 ס"מ רוחב. דחוס בפנים מבחר קשישים שחורשים את המעבר כל הטיסה הלוך ושוב לשרותים וחבורת צעירים בדרך למסיבת רווקים וקיבלת את הסיוט המעופף האולטימטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...