Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סמארט רודסטאר בארץ!

Discover
שימו לב! השרשור הזה בן 7156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לפי דעתך בלבד , אני אישית אם היה לי 200K הייתי קונה מיאטה ולא רודסטאר , למה אני לא רואה

שום סיבה שמצדיקה הוצאה כספית כל כך גדולה על רכה שכולו פוזה , ובמיוחד שהוא בא עם 80 כ"ס ...

זה נראה לי מגוחך .

אני חושב שהוא אמר שיש לה הרבה פוזה, לא שהוא היה קונה אותה. 200K זה באמת סכום מטורף לחלוטין לרכב כזה. מזכיר את הטירוף שעולה פה המיני קופר (בחו"ל עולה כמו, כן כן, יאריס TS).

אם התמחור של הרודסטר היה נורמלי, היה לה סיכוי להצליח כאן. כרגע, כל מי שיקנה אותה יגלה מהר מאוד שתמורת סכום מרשרשיו הגדול הוא קיבל מעט מאוד (אמנם בחבילה נפלאה למראה).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ללא קשר למחיר אתה דיברת על פוזה ואני התייחסתי לכך.
כל הדיון הזה הוא בנוגע למחיר של הרודסטאר .

ואם אתה חושב שלרודסטאר יש יותר פוזה זכותך המלאה וזה לטעמך , אני חושב שהמיאטה לא פחות יפה ומסובבת

ראשים באותה מידה שהרודסטאר תסובב .

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהוא אמר שיש לה הרבה פוזה, לא שהוא היה קונה אותה. 200K זה באמת סכום מטורף לחלוטין לרכב כזה. מזכיר את הטירוף שעולה פה המיני קופר (בחו"ל עולה כמו, כן כן, יאריס TS).

אם התמחור של הרודסטר היה נורמלי, היה לה סיכוי להצליח כאן. כרגע, כל מי שיקנה אותה יגלה מהר מאוד שתמורת סכום מרשרשיו הגדול הוא קיבל מעט מאוד (אמנם בחבילה נפלאה למראה).

רוני

עוד כמה מכוניות עולות כמו ה יאריס TS ?! :lol:

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה הטעם של ההשוואה של המחירים בין המדבר המוטורי בארץ לבין אנגליה :\

בכל אופן אני לא הייתי קונה ב200 אלף שקל כזה רכב אבל כן יש אנשים שזה מתאים להם והם כן קונים אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה הטעם של ההשוואה של המחירים בין המדבר המוטורי בארץ לבין אנגליה :\

יש בהחלט טעם, מכיוון שהם נותנים לנו השוואה בין מחירים של מכוניות. שים לב שלא השוויתי את המחיר של אותה מכונית בישראל לעומת בריטניה, אלא עשיתי השוואה יחסית. כלומר:

יאריס TS עולה שם כ-12000 פאונד. סמארט רודסטר בגרסת לייט - גם 12000.

יש גם גרסה שאינה לייט לרודסטר והיא עולה 13500 פאונד. שזה כמו 206GTI, או כמו פורד פוקוס 2.0 ידנית, נניח.

בארץ? יאריס TS עולה 106000. 206GTI עולה 140000. פוקוס 2.0 אוטומטית - 132000... ורק הרודסטר.. נו, אתם כבר מבינים.

ולמי ששאל איזה עוד מכוניות עולות שם כמו יאריס TS - סיטרואן C3 פלוריאל, למשל. פורד סטריט קא עולה טיפה יותר. מיני קופר עולה אותו דבר. סיאט איביזה טורבו FR עולה טיפה יותר.

אבל החגיגה האמיתית מתחילה במחירים של משפחתיות גדולות, בערך. יש פשוט מבחר א-ד-י-ר של מכוניות מדהימות שניתן לקנות במחיר של, נניח, פורד מונדיאו GHIA (בארץ 150000 ש"ח)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אניל א רואה לאן התרד הזה מוביל......

אם אני לא טועה פה אחד יצא שהרודסטאר היא מכונית פוזה קטנה.... בעלת 80 כוחות סוס.

שמתאימה לכוסיות ולאנשים עשירים שרוצים למצוא תעסוקה לכוסיות שלהם..

הגר שלה מעפן..... היא דו מושבית.

ובמחיר הזה אפשר להביא גם חיות עם כוחות סוס גדולים פי 3!

בקיצור ביזביז של כסף....

ובעניי מי שמוציא 200K על הפחית הזאת כדי לסובב ראשים.......

אז כנראה שיש על מה לפצות שם למטה...... :lol:

יום טוב.

ROVER=~~

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אניל א רואה לאן התרד הזה מוביל......

אם אני לא טועה פה אחד יצא שהרודסטאר היא מכונית פוזה קטנה.... בעלת 80 כוחות סוס.

שמתאימה לכוסיות ולאנשים עשירים שרוצים למצוא תעסוקה לכוסיות שלהם..

הגר שלה מעפן..... היא דו מושבית.

ובמחיר הזה אפשר להביא גם חיות עם כוחות סוס גדולים פי 3!

בקיצור ביזביז של כסף....

ובעניי מי שמוציא 200K על הפחית הזאת כדי לסובב ראשים.......

אז כנראה שיש על מה לפצות שם למטה...... :lol:

יום טוב.

ואולי מי שייבחר לקנות ב-200 אלף השקל שלו רודסטר קטנה וחלשה הוא דווקא זה שלא מחפש לפצות על שום דבר? באותו מחיר הרי אפשר לקנות מכוניות שהרבה יותר מרשימות את ההמונים (ג'יפים למיניהם), והסמארט רודסטר גם לעולם לא תיתן בראש ברמזור.

צריך להפריד כאן בין התמחור המטורף של מרצדס-סמארט בארץ (לא סתם יש כזאת פריחה בייבוא האישי שלהן) לבין הסמארט רודסטר עצמה, שהיא מכונית ספורט קטנה ומהנה, מהסוג שכבר הרבה זמן לא עושים. מין MG מיג'ט מודרנית. ממבחני הדרכים שלה שקראתי עולה שזו מכוניות שמוכיחה שאפשר להנות מאוד מנהיגה גם בלי לשקוע במירוץ הכ"ס. הנאה היא גם איך שהמכונית פונה ואוחזת, מיינד יו.

אם זה המחיר שהיא תקבל בארץ, מדובר יהיה בבחירה מאוד אנינה, או מאוד פלצנית - קו דק ולא תמיד ברור עובר בין השתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה המחיר שהיא תקבל בארץ, מדובר יהיה בבחירה מאוד אנינה, או מאוד פלצנית - קו דק ולא תמיד ברור עובר בין השתיים.

יפה אמרת! לצערי אני מעריך שזה ינטה לכיוון המאוד פלצנית. פשוט מהסיבה שכל אדם מיושב בדעתו המחפש מכונית "מיוחדת" (שלא נאמר ספורטיבית), ידע להשקיע את 200K מרשרשיו במשהו שנותן קצת יותר, אפילו אם גם לא נראה טוב כמו הרודסטר. מי שמחפש רק פוזה - יעדיף משהו יותר וורסטילי, פחות ממוקד. מי שמחפש יכולות ספורטיביות יוכל להשיג אותן בצורה עדיפה בהרבה אפילו תמורת עשרות אלפים פחות.

לא ידעתי שהייבוא האישי של הסמארטים פורח - ידוע לך בכמה בערך משיגים אותן ביבוא אישי?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי שהייבוא האישי של הסמארטים פורח - ידוע לך בכמה בערך משיגים אותן ביבוא אישי?

אני יודע על ייבוא אישי נרחב של מרצדסים, שהביא בין השאר להוזלה בדגמי 2005 של היצרן בארץ בידי היבואן. אין לי מידע לגבי סמראט, אבל לאור המחירים שלה בארץ, נראה לי שזה רק עניין של זמן עד שמישהו ירים את הכפפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...