Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כל הז*ן בלעלות על א׳ צבועים

Style
שימו לב! השרשור הזה בן 4024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תוציא פטור ב'. הכי טוב.

פטור אזרחי זה הכי טוב :lol:

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפטור הזה כבר לא קיים בצבא, במקום זאת מקבלים מדי א׳ מבד שונה.

בהתחלה חשבתי שאתה לא מעודכן אבל אני רואה שאתה אוג' 11.

אז צר לי להודיעך שבתור בעל הפטור המדובר-עבדו עליך.

"Life Is Like a Box Of Choclate, You Never Know What You Gonna Get"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה חשבתי שאתה לא מעודכן אבל אני רואה שאתה אוג' 11.

אז צר לי להודיעך שבתור בעל הפטור המדובר-עבדו עליך.

בדיוק בגלל הסיבה שציינת אני דווקא כן בעניינים. חבר טוב מהבסיס היה בעל הפטור הזה תקופה קצרה,

ובזמן האחרון הוא התחיל להסתובב עם מדי הא' שלו. נפל לי הסימון ושאלתי אותו לשלום הפטור שלו.

הוא בישר לי שהפטור הזה כבר לא תופס, כמו שאמרתי קודם, במקום זאת מחלקים מדי א' מבד אחר.

ובקשר למי שתהה מה שלום המכנס, אחרי הכביסה הראשונה רוב הכתמים ירדו. כביסה שנייה הותירה

אותם דהויים יותר, אבל עדיין ניתן לראותם. העיקר שאפשר לשוב להסתובב איתם מהבית לבסיס והביתה בחזרה.

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפטור הזה כבר לא קיים בצבא, במקום זאת מקבלים מדי א׳ מבד שונה.

טעות בידך! קיים ועוד איך. רק שחטיבת המשמעת בצה"ל מנסה להעלים אותו בניגוד לחוו"ד הקרפ"ר. הפטור קיים. א' כותנה לא מיוצרים עדיין, ולכן הם לא ישימים.

אני הייתי עם פטור עד השחרור. גש לרופא עור, תגיד לו שא' עושה לך שפשפות ותוך כמה שניות הפטור בידך לחצי שנה. אני ממליץ על דר' ארנון מחר"פ דרום.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות בידך! קיים ועוד איך. רק שחטיבת המשמעת בצה"ל מנסה להעלים אותו בניגוד לחוו"ד הקרפ"ר. הפטור קיים. א' כותנה לא מיוצרים עדיין, ולכן הם לא ישימים.

אני הייתי עם פטור עד השחרור. גש לרופא עור, תגיד לו שא' עושה לך שפשפות ותוך כמה שניות הפטור בידך לחצי שנה. אני ממליץ על דר' ארנון מחר"פ דרום.

הפטור הזה לא מדבר אליי כל כך. הרי לא יוכלו לראות על מדי ב׳ את הכנפ״צ. :wink:

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LOL כמה כאלה ראיתי על חיילים שנראים כמו אבוב...:lol:

בכל מקרה, אתה יכול לקבל הפניה מהרופא לבסיס ציוד בתל השומר, שם יתפרו לך מדי א' מהבד של הב'. אז תוכל להשוויץ בכנפ"צ כמה שתרצה... :-D

אגב, אתה הבן שלי (אני אוג' 10). אז תייצג את אבא בכבוד! :-P

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צעירים.

בכל מקרה, טבול את המכנסיים בנוזל של קליה, זה שמוריד כתמים.

תשאיר אותם שם לשעתיים ותכניס למכונה. למכונה תשפוך גם את הנוזל הזה של קליה.

תתחדש על א' נקיים

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה, אז מסכן שמוליק... :shock: וברצינות - עם אקונומיקה לא מומלץ. ניסית לשלוח לכביסה צבאית? הם מתמחים בהסרת כתמים שונים ומשונים. גם של גריז ישן וגם של גריז מוליך (שאגב התחשמלתי איתו).

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...