Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנה ו25k mגולייטה תלתן

יניב alfa
שימו לב! השרשור הזה בן 3684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תוך כדי השתחוות לעגל הזהב יש לי שאלה בעניין, מאחר ואני לא עוקב באדיקות אחר אלפא, מישהוא בכלל זכה לנהוג על הרכב הזה או שהוא כלל עדיין לא יוצר וכל ההיפ כולל רק דף נתונים (מרשים) והופעה על הבמה בג'נבה?

לא, ולפיכך אין כל יכולת לענות על השאלה הבאה, לאף אחד:

לא הבנתי במה 4C עולה על פורשה שמקבילה לה במחיר

או נגיד על לוטוס מקבילה

לכשמישהו חוץ מנהגי הניסוי של אלפא ינהג על ה-4C, רצוי יחד עם אליז/אקסיג' ובוקסטר/קאימן, תהיה תשובה. עד אז - משגלי מוחין.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עד אז - משגלי מוחין.

לא יפה לדבר ככה על חברי המועדון שלך! :twisted:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? מישהו מהם טען שהיא עדיפה על בוקסטר או אליז? mystopp טען שהיא אינה עדיפה עליהן, ואין לי מושג אם הוא נהג במי מהן. חברי המועדון שלי טענו שהיא עושה להם את זה יותר, מבלי להכנס לשאלת העדיפות. האמן לי, שנהג מתחיל יודע מה שווה מזראטי ומה שווה האוטו שלו (רמז - גם אם לא מזראטי, אתה היית נהנה, אפילו מאד. סמוך על סמוך :wink: ).

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי צחוק, אם תתן לי בחירה בין מזראטי ל4c אני אלך על ה 4c.

We rest our case, your honour.

נ.ב. אולי לא בהגזמה שזה נכתב, אבל אתה מבין את הכיוון.

למה? מישהו מהם טען שהיא עדיפה על בוקסטר או אליז?

שחור על גבי MAG 21 אינצ'.

עכשיו תורי להגיד the prostitution rests,your honour :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסכים איתי שלא רציני להעדיף רכב שעוד כלל לא יוצר ואף אחד לא נהג בו על גבי מכונית על נחשקת ומוכחת.

בכל מקרה, בזמן שאנחנו מתפלפלים, החיים ממשיכים להכות, אל תיסע הבייתה דרך נשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי כבר עברה את הפקק האמת והגיעה הביתה (היא עובדת 300 מ' משם), אבל היינו צריכים להקפיץ את אמא שלי שתאסוף את הילדה מהגן. תאונה נוראית. הגבתי בשרשור המתאים.

לגבי ההעדפה - היא אמוציונלית, לא מתייחסת לטיב המוצר. אדרבא - הם מודים, גם אם במשתמע, שהם מעדיפים מוצר לאו דווקא עדיף, אלא משיקולים אחרים. זכותם.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכשמישהו חוץ מנהגי הניסוי של אלפא ינהג על ה-4C, רצוי יחד עם אליז/אקסיג' ובוקסטר/קאימן, תהיה תשובה. עד אז - משגלי מוחין.

אכן, לכן גם אני חשבתי שאלו שאומרים שיעדיפו רכב שבינתיים מופיע רק בפרוספקטים על פני כל רכב אחר עד רמת מזראטי משגלים את הדעת :mmangel:

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה היחיד שחושב שנאמר שהרכב עדיף. החבר'ה אמרו שהם יעדיפו את הרכב. הבנת הנקרא.

אתה, מאידך, טענת שהרכב לא עדיף. ככל שלא נהגת בשלושתן, ככל הנראה לא הם אלה שמשגלים את מוחותינו העייפים ;)

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמובן לא טענתי דבר אלא שאלתי במה אותה אלפא ערטילאית עולה על מכוניות שכבר קיימות על הכביש ותוצרתן עולה על תוצרת אלפא :shock:

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפט שלך לא נכון ברמה עובדתית בסיסית - תוצרתן לא יכולה לעלות על תוצרת אלפא כלל ועיקר מכיוון שללוטוס או פורשה אין, כרגע (עד לתחילת הייצור של ה-4C) כל מכונית שמתחרה באותו פלח שוק של מכוניות שמייצרת אלפא רומיאו. מכוניות לוטוס ופורשה לא יכולות לעלות על מכונית שאינה מצויה באותו פלח השוק ומכוונת לאותו קהל יעד. אז גם במקרה הזה שוגלו מוחות :wink:

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורשה טוענת שהיא מייצרת מכוניות מהנות לנהיגה, ואכן מספקת כאלו

לוטוס טוענת שהיא מייצרת מכוניות מהנות לנהיגה וגם מספקת כאלו

אלפא טוענת שהיא מייצרת מכוניות מהנות לנהיגה ובינתיים מייצרת רכבים על בסיס פיאט עם עיצוב אלטרנטיבי וחווית נהיגה שמנסה מאוד להיות גולפית

כמובן שלא ציפיתי שאצטרך לרדת לדקדוק של מישהו שסובל מתסמונת אספרגר על מנת להסביר את דברי, אבל שיהיה לבריאות :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזו אלפא נהגת לאחרונה? בכלל? על איזו פורשה? על איזו לוטוס?

ככל שאני מתבגר, אני נוטה יותר ויותר להבין שמי שלא מדבר מניסיון אישי, עדיף שלא ידבר כלל.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה על לוטוס לא יצא לי (אני נתלה באילנות גבוהים כאשר אני גורס שחווית הנהיגה בה מרגשת), אבל על 911 ועל ג'ולייטה ועל 147 ועל 159 עשיתי סיבוב או עשרה!

אבל אתה מוזמן להתנשא עלי ממרום שנותיך העולה על שלי בדיוק בשתיים :oops:

עריכה : שכחתי גם בוקסטר! אופס!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלילה לי מלהתנשא על אף אחד, בוודאי לא ממרומי גילי (שהוא לא כזה רם), ובטוח לא ממרומי הגובה שלי (לא ממש רם אף הוא :-D ), אלא רק רציתי לברר מכוח מה הנחרצות. אני עדיין לא חושב שאתה יכול לקבוע את הקביעות שקבעת, לאור מה שכתבתי בעבר. אני סמוך ובטוח שתחשוב שה-911 עדיפה על ה-159, רק שזה קשור בדיוק באותה מידה שאני חושב שה-156 שלי עדיפה על 107 שיצא לי לבלות בחברתה יומיים לא מזמן.

עריכה לגבי הגיל - כפי שראית בפרופיל, אני לא מסתיר דבר, הכל גלוי. לא חושב שזה קשור להתנשאות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...