Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנה ו25k mגולייטה תלתן

יניב alfa
שימו לב! השרשור הזה בן 3684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מרוב שירות ברבור, הם כבר מזמן היו אמורים להיכחד (הברבורים).

את ה 205GTI הספידו, באה הקליאו המדוברת והוכיחה שגם בעידן הזיהום אויר/ בקרות אלקטרוניות וכו' ניתן לייצר רכב מעולה.

תאמין לי שתוך 7-10 שנים תספיד איזה רכב אחר טורבו כפול מצמדים כי "היום כבר הכל חשמלי".

תוף 15-20 שנה תספיד את החשמלי כי הכל מימן.

תוך 30 שנה תספיד את זה שאתה זקן מידי להוט האטצ' :lol:

בקיצור, למרות כל הטרוניות, רכבים באופן כללי ובנישת ההוט האטצ' רק הולכים ונהפכים לטובים יותר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תאמין לי שתוך 7-10 שנים תספיד איזה רכב אחר טורבו כפול מצמדים כי "היום כבר הכל חשמלי".

תוף 15-20 שנה תספיד את החשמלי כי הכל מימן.

תוך 30 שנה תספיד את זה שאתה זקן מידי להוט האטצ' :lol:

וקצת אחרי זה כבר יספידו אותנו...

כל אחד יחליט מה מתאים לו - רכב ביצועים, רכב שמעורר תחושות ו"סקסי", רכב פשרה בין כל הנ"ל וכן הלאה.

לגבי שרשורי האלפא הלוהטים, מבחינתי זה די פשוט - אלפא היא מכונית שמעוררת רגשות מאד חזקים בקרב אנשים מסוימים, ואני בהחלט ביניהם, ולכן הלהט להגן על הבחירה (הרגשית). ברור שיש מכוניות נוחות יותר, אמינות יותר, אולי אפילו מבצעות יותר, אבל אין בעיני מכונית שמרגשת יותר מהאלפא בטווח המחירים שמתחת למזראטי GT.

שתי הלירטות שלי.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונת בבקשה

אי שם בגולן..

האמת שלא ממש זוכר איפה.זה ממערכת השלג האחרונה.

רק השלג צד את עיניך?? נעלבתי:cry:

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אין בעיני מכונית שמרגשת יותר מהאלפא בטווח המחירים שמתחת למזראטי GT..

לא הגזמת? קפצת עד מזראטי?

אתה אומר שאתה לוקח אלפא על פני M3? M5? AMG? GTR?

מעניין, באיזה אלפא מדובר?

לאלפא כבר מספר שנים אין מכונית ספורט נחשקת (GT לא נחשבת והבררה לא הייתה סיפור הצלחה ובכל מקרה, שתיהן לא מיוצרות כיום) אלא רק מכונית נוסעים מפולפלות, כל זה ישתנה בקרוב עם ה 4C אבל בינתיים, קשה לי באמת להבין על איזה אלפא אתה בכלל מדבר כשאתה מתעלם בין כל מה שנמצא באמצע בין ג'ולייטה למזראטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה היא כן, בהחלט, למרות שאני לא משווה את שלי למכונות שהזכרת, לא בתקציב ולא באופי.

לגבי הרכב שלי יש לך פרטים בתת פורום "בני תמותה שננגעו במתת אל", או בטלפון.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את המכונית שלך, היא מיושנת ומשופרת.

מתוך קטלוג הרכבים של אלפא כיום, איזו אלפא כ"כ נחשקת ומבצעת בעיניך שאתה "לא רואה כלום בעיניים" בינה לבין מזראטי?

ולפני שאתה עונה, אם אתה צריך כמה שעות עד שהשפעת העישון תעבור, מקובל עלי, תענה עוד כמה שעות ושלח בה"פ את הנייד של הדילר:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי צחוק, אם תתן לי בחירה בין מזראטי ל4c אני אלך על ה 4c.

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך קטלוג הרכבים של אלפא כיום, איזו אלפא כ"כ נחשקת ומבצעת בעיניך שאתה "לא רואה כלום בעיניים" בינה לבין מזראטי?

בלי צחוק, אם תתן לי בחירה בין מזראטי ל4c אני אלך על ה 4c.

We rest our case, your honour.

נ.ב. אולי לא בהגזמה שזה נכתב, אבל אתה מבין את הכיוון.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שאתם רותמים את העגלה לפני הסוס, נכון להיום, אין כזה רכב שנקרא 4C, אלא אם אתם מתכוונים לסיטרואן.:wink:

כשיהיה כזה רכב, תוכל לבחור בין מזראטי ל C4, הבחירה גם לא תהיה כ"כ קשה מאחר ושתיהן ירדו מפס הייצור מאותו מפעל...של מזראטי!

ולסיום שאלה - אלפא עם מנוע מרכזי, דו מושבית, שילדה מאלומניום וקרבון ועם העיצוב הזה, כמה היא הולכת לעלות, 750K ש"ח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי במה 4C עולה על פורשה שמקבילה לה במחיר

או נגיד על לוטוס מקבילה

האמת היא שמשעשע לקרוא את התגובות העזות של בעלי אלפא, ואחר כך טוענים כאן שבעלי וואגינות (אני חושב שזה יכול להיות כינוי משעשע) מחוברים יותר מדי למותג.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלפא צפויה לעלות כ-600K לגרסת הכניסה (יקרה יותר) ומעט פחות לגרסה הסדרתית, עד כמה שהיא תהיה סדרתית.

לגבי קשר למותג - באלפא זה קורה ונהוג בכל העולם, פחות או יותר מאז ומעולם. ב-VAG זה באמת יותר ממשעשע.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוך כדי השתחוות לעגל הזהב יש לי שאלה בעניין, מאחר ואני לא עוקב באדיקות אחר אלפא, מישהוא בכלל זכה לנהוג על הרכב הזה או שהוא כלל עדיין לא יוצר וכל ההיפ כולל רק דף נתונים (מרשים) והופעה על הבמה בג'נבה?

רומן -בהתיחס לזה שהבררה נמכרה בחצי מליון ש"ח (עם עודף לפלאפל ואולי בדוחק גם בקבוק מיץ ענבים) קשה לי להאמין שמכונית הרבה יותר אקזוטית, שלוש שנים אחרי תימכר ב"רק" 600K אבל נחיה ונראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...