Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנה ו25k mגולייטה תלתן

יניב alfa
שימו לב! השרשור הזה בן 3672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אלפא להבנתי פשוט לא מכוונת לשם. בדיוק אגב כפי שאפשר להבין את מי שדווקא רעש המנוע "עושה" לו את זה, כמו כל אלו שהצליל הזה חיבר אותם למותג במהלך הדורות.

1. אתה יורה הרבה אבל מחטיא בכל אחד ואחד מהכדורים שלך!

אין, לא היה לי וככל הנראה לא יהיה לי שום דבר נגד אלפא, לנציה או פיאט.

יש לי רק דברים נגד רכבים ספציפיים אז אם אני מכסח את סמל"ת על תימחור הפונטו/ פנדה (שהן מכוניות מצוינות) או שיש לי משהוא נגד האפסילון טווין אייר או נגד המיטו שלטעמי האישי נחותה מהמתחרה הלכאורה נחותה שלה מבית (פונטו אבארט) ואתה לא מסוגל להתמודד עם ביקורת עניינית, זבש"ך!

2. אם כבר פתחת את הנושא, אשמח באמת לשמוע לאן לדעתך אלפא מכוונת, כי לי זה בכנות, לא ממש ברור.

3. כל נסיון השוואה בין צליל מערכת הפליטה (ולא המנוע כפי שאתה חושב) שכ"כ היה מזוהה פעם עם אלפא לבין רעש מנוע לא נעים בתא הנוסעים הוא לא פחות ממגוחך!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם אפשר בהחלט להבין את מי שלא מסתדר עם רעש המנוע של הג'ולייאטה, ודאי כשהוא מגיע ממכוניות חרישיות כמו לקסוס וזו אמת המידה שלו לנינוחות ושקט, אלפא להבנתי פשוט לא מכוונת לשם. בדיוק אגב כפי שאפשר להבין את מי שדווקא רעש המנוע "עושה" לו את זה, כמו כל אלו שהצליל הזה חיבר אותם למותג במהלך הדורות.

אני מסכים לגמרי עם האמור אבל, רעש אלפא קלאסי דווקא כן עושה לי את זה, הוא מחזיר אותי לאלפא שהייתה לי פעם.

גם נסיעת התגרזנות קלה עם אחד מחברי הפורום שמחזיק ברשותו אלפא 156 6 צילינדרים מאוד עינגה אותי - הרכב, ההתנהגות, רעש המנוע עשו לי את זה בגדול.

הטווין אייר לא שם - זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, אז אני רואה אותך הרבה על הכביש, פעם הבאה ש C3 פיקאסו בורדו צופרת ומהבהבת לך, אני לא מנסה לעקוף, סתם מנסה להגיד שלום.

בקשר לרגשיי של כולכם עם האלפות שלכם, בחייכם, תתבגרו, צוחקים איתכם!

ועכשיון שאלה רצינית, על כל קריאה שטוטית (נורה שמאלית שרופה) סמל"ת שולחים גרר? :shock:

שירות alfa way מאפשר לך להזמין גם נהג, שיגיע עד לבית שלך, יקח את הרכב למוסך ויחזיר.

בהשוואה לשירות שקיבלתי בזמנו מצ'מפיון (ולא נמאס לי לכתוב את זה), השירות של סמל"ת מדהים, לפחות ביחס שהם נותנים לך.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוצא לי מידי פעם לראות איזו ג'ולייטה תלתן לבנה באיזור אור עקיבא. זה אתה? אם כן, רכב יפה מאוד :wink:

אחלה..סמן לי ונעצור בצד לקשקש קצת.

אה, אז אני רואה אותך הרבה על הכביש, פעם הבאה ש C3 פיקאסו בורדו צופרת ומהבהבת לך, אני לא מנסה לעקוף, סתם מנסה להגיד שלום.

באגירה, אני הייתי נזהר עם זה...

יש שמועה במועדון אלפא, עוד מהתקופה שהייתה לי את המיטו תלתן שלי, שאיזה שוטר משועמם מסתובב באיזור עם הג'ולייטה תלתן הפרטית שלו- גם היא בלבן.

לפי הדיבור במועדון בחזרה מאירוע בצפון, בערך באיזור הזה אחד מחברי המועדון (לא זוכר מי זה היה כבר) נחתך בבורטאליות ע"י ג'ולייטה תלתן לבנה שהמשיכה לחתוך אנשים ולסוע מהר.

הוא ניסה להבהב לו באורות כדי שיאט, הנהג בג'ולייטה כנראה נעלב ופשוט התחיל לסוע מהר יותר. אותו אחד היה בטוח שמדובר בחבר מועדון, ככה שהוא ניסה להשיג אותו בכדי לראות מי ולהתקשר להגיד לו להרגע ומהר, בסופו של דבר ניידת תנועה סימנה לאותו חבר לעצור יחד עם אותה ג'ולייטה, הבחור טען שגם הג'ולייטה עצרה והנהג היה שוטר תנועה שניסה למכור לו איזה שטות לגבי כך שהוא צילם את כל האירוע במצלמה הסמויה שלו, אותו אחד הגיב שהוא לא עשה כלום ואם כבר מישהו סיכן עוברי אורח זה אותו שוטר ויראו את זה במצלמה אם קיימת, באותו רגע השוטר שחרר אותו (כך הוא טוען לפחות...)

לא יודע לגבי אמינות הדברים ואני גם מזמן לא במועדון ככה שלא אוכל לבדוק, אבל שווה אזהרה. באגירה שלא תמצא את עצמך מהבהב לג'ולייטה ונעצר או אתה יניב נופל בפח...:lol:

נ.ב.

יניב וכל בעלי האלפות, אל תקחו את הדברים ללב. גם אני אכלתי את החרא הזה מאנשים כשהייתה לי המיטו תלתן ועדיין- היה רכב כיפי מאוד שאני עדיין מתגעגע אליו.

אז מי פותח איתי קרן חסכון ל4C?:-P :-P

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי אמינות הדברים

מדובר באלפא אז האמינות מלכתחילה מפוקפקת! :roflmao: :roflmao: :roflmao:

הנה, יקפצו עכשיו עוד שניים עם אפס חוש הומור ויעלבו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר באלפא אז האמינות מלכתחילה מפוקפקת! :roflmao: :roflmao: :roflmao:

הנה, יקפצו עכשיו עוד שניים עם אפס חוש הומור ויעלבו!

אתה פשוט לא מפספס הנחתה, אה?

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהנפשות הפועלות בשרשור הזה יתחילו להבין שאני לא רציני (באמת שאין לי כלום נגד אלפא/פיאט/לנציה) ואני פה מתגלגל מצחוק עם כל תגובה רצינית/נעלבת שלהם, אז אולי אני אתחיל לפספס הרמות להנחתה.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי האחרים אבל ברור לי שאתה צוחק, אני פשוט זורם עם זה ;)

אפילו אני בעצמי צחקתי על אלפא כשעוד הייתה לי אחת ועדיין ממשיך לצחוק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אחרי השרשור הזה התחילו אצלי תהיות...

מה יש באלפא רומיו שגורמת לאוהדיה רמת נאמנות כה גבוהה וכמעט מוחלטת ? :puzzled:

האם אני מפספס פה משיהו ומכך גם מפסיד משיהו ? :?:

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אחרי השרשור הזה התחילו אצלי תהיות...

מה יש באלפא רומיו שגורמת לאוהדיה רמת נאמנות כה גבוהה וכמעט מוחלטת ? :puzzled:

האם אני מפספס פה משיהו ומכך גם מפסיד משיהו ? :?:

שאלה נגדית.

מה יש בVAG שגורם לאנשים הערצה מוחלטת בלתי ניתנת לערעור, שמוכנים לבצע חרקירי בשם המותג ואלוהיו?

אפילו כשהרכב על הליפט אחרי שהגיר גמר את חיו והטורבו התפרק, עדיין הערצה עיוורת ללא עוררין.

האם אני מפספס פה משהו?

ובגירה - אני אוהב את התגובות שלך, אני אישית מהשנייה הראשונה הבנתי שאתה צוחק, ועקבתי אחרי השרשור מההתחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ האמת אני מצאתי בית ב VAG בגלל שהרכבים שהיו ברשותי דווקא גילו אמינות טובה.

הקטע שיש לי חברים שהיו ברשותם אלפות שאהבו אותן דווקא בגלל התקלות ולא למרות התקלות. :lol:

נראה לי שעד הרגע שלא תהיה לי אלפא לא אגלה את הסוד של האלפיסטים.

צריך להפוך לבעלים של אלפא יום אחד ולגלות את הסוד הכמוס. 8)

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה נגדית.

מה יש בVAG שגורם לאנשים הערצה מוחלטת בלתי ניתנת לערעור, שמוכנים לבצע חרקירי בשם המותג ואלוהיו?

אפילו כשהרכב על הליפט אחרי שהגיר גמר את חיו והטורבו התפרק, עדיין הערצה עיוורת ללא עוררין.

האם אני מפספס פה משהו?

ב-VAG זו בד"כ הצדקה עצמית על רכישת מוצר מתומחר ביתר, שאינו מתוכנן להפעיל רגשות אלא פונה דווקא לרציונל. אלפא מפעילה את הרגשות והנוסטלגיה מעצם ההיסטוריה שלה והפניה לנהג גם בדגמי המיינסטרים, וגם אם יהיו כאלה (falou...) שיטענו שזה שטויות, זה בבירור עובד, גם אם על קבוצה די ברורה של מכורים. רוב האלפיסטים מציאותיים - הם מודעים היטב לחסרונות וליתרונות. רוב ה-VAGיונרים, לפחות ממה שנראה בפורום, פחות. אלפיסט יודע שהאלפא שלו לא מושלמת, ועולה הרבה לקניה (כחדשה) ולאחזקה. VAGיונר ב-90% מהמקרים בטוח שהשמש מתחילה את יומה באגזוז של הרכב וכל תפקידה הוא להאיר באור מחמיא את חומרי הדשבורד.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל יצרן רכב יש את גרעין ההארד-קור שלו וזה בסדר גמור, לעזאזל, אפילו לטרבנט יש מועדוני מעריצים.

אז לא ממש צריך לחקור מה יש או מה אין באלפא, הם פשוט אוהבים את המותג ויבושם להם.

הלכה למעשה, יש פן נוסף כמובן לקחת בחשבון והוא מה יש באלפא והאם זה שווה את התמחור המוזר בישראל?

פה מדובר כבר בשאלה אחרת לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף רכב לא שווה את התמחור שלו בישראל כחדש. השאלה הנכונה היא האם אלפא שווה את התמחור היחסי שלה בישראל, שאלה שניתן להפנות גם כלפי VW, אודי והונדה, תאומות הטויובארו, ועוד כהנה דוגמאות.

התשובה הסבירה תהיה שלילי בזנ"טי, אבל כידוע - לכל סיר יש מכסה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-VAG זו בד"כ הצדקה עצמית על רכישת מוצר מתומחר ביתר, שאינו מתוכנן להפעיל רגשות אלא פונה דווקא לרציונל. אלפא מפעילה את הרגשות והנוסטלגיה מעצם ההיסטוריה שלה והפניה לנהג גם בדגמי המיינסטרים, וגם אם יהיו כאלה (falou...) שיטענו שזה שטויות, זה בבירור עובד, גם אם על קבוצה די ברורה של מכורים. רוב האלפיסטים מציאותיים - הם מודעים היטב לחסרונות וליתרונות. רוב ה-VAGיונרים, לפחות ממה שנראה בפורום, פחות. אלפיסט יודע שהאלפא שלו לא מושלמת, ועולה הרבה לקניה (כחדשה) ולאחזקה. VAGיונר ב-90% מהמקרים בטוח שהשמש מתחילה את יומה באגזוז של הרכב וכל תפקידה הוא להאיר באור מחמיא את חומרי הדשבורד.

בו נהיה מדוייקים, אני לא רק טוען שזה שטויות, אני טוען שאין לזה קשר למציאות ושזה עובד רק על פתאים וקורבנות של מחלקות שיווק.

אבל אין סיכוי שיש שוטר סמוי באלפא.

בהתאם למה שכתבתי, מקסימום מתנדב.

אותו פרופיל של מתלהבים מסמלים ומדים, שעפים על עצמם...

:lol:

נ.ב. כנ"ל לחובבי כל מותג.

להוציא פורשה.

המותג שלהם רושם צ'קים שהמכוניות פורעות...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...