Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנה ו25k mגולייטה תלתן

יניב alfa
שימו לב! השרשור הזה בן 3672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדוע בחרת לשלם 235 א' ש"ח או אם עשו לך הנחה ושילמת כ 205 א' ש"ח במקום לקנות את הדבר האמיתי רנו מגאן rs cup ?

מגאן רכב מצויין (rs). הוא 3דלתות והעדפתי5,בנוסף לכך, מעברי אין לי ניסיון מוצלח עם קרסו,ולטעמי היבואן לא תומך מספיק בדגמי הספורט שלו וזה מתבטא במכירה עתידית ובכמות של הרכבים הנפלאים האלה על הכביש...

לגבי ההנחה:תהליך רכישת הרכב כמו גם המיטו הקודמת שלי היה מצויין!כן,קיבלתי הנחה והקשבה לכל מה שביקשתי או רציתי(הרכב הקודם הוזמן עם תוספות סטנדרטיות ופחות סטנדרטיות).יש לציין שאת המיטו מכרתי לבד ללא הזדקקות לשרותי טרייד אין,מה שהקל על סמלת לצ'פר אותי ברכישת הגולייטה.

לכל המצקצקים בעלי הדעות הקדומות המיטו שהיה שמור במצב תצוגה עם60,000קמ וקרוב ל3שנים על הכביש נמכר ב2000 שח מעל המכירון לבחור שכל פעם שרואה אותי,מברך אותי ולא מפסיק להתפעל מהרכב...(וכן היו הרבה שיחות של...מה זה אלפא תוריד 10k15k ואני אקח את הרכב אבל לי היתה סבלנות והקונה הנכון הגיע)..

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ולמה היו פיפסים כאלה בשנה הראשונה על הכביש?

אגב כנראה שיש בעיית שריפת מנורות בג'ולייטה (או סתם שמו לכם מנורות זולות) גם פותח השרשור רשם את זה..

אני מניח שהבחור עם ה1400 התכוון לכך שאפשר להשתמש בשרותalfaway ע"מ לקחת את הרכב מביתך על גרר לטיפול או טסט.אני באופן אישי העדפתי לקחת את הרכב בעצמי ולראות מה עושים לו.אשמח להבהרות מצידו.לגבי הנורות.אכן הנורות המקוריות כנראה לא מספיק אמינות,לאחר החלפת הנורות ללא תשלום כמובן..אין מאז בעיות ואני מאחל לכולנו שנכנס למוסך דק לטיפולים שגרתיים והחלפת נורות...:-D

סעו בצד ימין!!

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה בעלי אלפא, אפס חוש הומור עצמי!

כנראה שכאשר על כל פיפס גוררים אותך, אתה מאבד את החוש הומור אחרי הפיפס החמשי-שי.

בדיוק שנה הרכב אצלי - לא הרימו לא החליפו לא נשבר ולא נשרף , דורש חריקה

ג׳ולייטה דיסטינקטיב 1.4 טורבו 170^

( דיונים ברשת אומרים כי בהתקנת Tuning Box TMC Motorsport ההספק עולה למעל 200 עם 30 קג"מ )

בחודש הראשון התווספו שתי שריטות דקות של אהבה/קנאה , בקושי רואים , אבל קיימות .

יחסית לאלפא חדשה עם שנה על הכביש , הרכב נראה חדש וזה תעודת כבוד גם לעוברי האורח ..

בוצעה החלפת שמן מנוע + פילטר אחרי חודש (הרצה)

ובקרוב החלפה נוספת של שנה ( הטיפולים אמורים להיות כל שנתיים - אני מבצע כל שנה )

בהתחלה התאכזבתי מהמערכת המותקנת ברכב , לא מהסאונד , אלה מחוסר אפשרויות חיבור מכשירים נוספים וחשבתי לשדרג ,

אחרי חודש ירדתי מזה , אני יותר נהנה מהנהיגה , בדיחות :roll: ורגעי שקט , ומספיקה לי מוסיקה שקטה ברקע .

הפריע לי יותר המחסור בחימום למושבים ( רוב הנסיעות שלי הן בלילה , ונחמד שיש חימום )

הותקנו כריות חימום מיוחדות במושבים הקדמיים ( הכריות הוזמנו מ Ebay - ועברו שדרוג בארץ עם תפירה מיוחדת להתאמה לרכב )

הסאונד של המנוע נחמד מעל 3000 סל"ד - בכללי הרכב מוצק ואין כל קרקוש .

לגבי הספק מרבי בכ 5000-5500 סל"ד , זה לא עקרוני כי בהחלפה הסל"ד יורד לכ 3.700-900 והמומנט נשאר חזק

ומושך את הרכב נחמד .

יש ברכב אפשרויות למשחקיםבמצבי ה DNA השונים וכן בהילוכים הידניים בממסרה הרובוטית , אפשר ללמוד להוריד שני הילוכים ,

וללמוד את ההשהיה של העברת ההילוך גז לחוץ בהעברה או הרפייה , ולתזמן הורדה והעלאה רגע לפני , כדי לקבל הספק זמין כל הזמן .

צריכת הדלק הרגילה ב גבול ה 1:10 לליטר , מחוץ לעיר בנסיעה מנהלתית אפשר גם 1:14 ( נמדד מחשב פעמיים בכביש החוף )

ביטוח מקיף ( עם איתורן ) לגיל 35-40 לכל נהג 3.800 ש"ח - חובה 1370 .( הביטוח חודש השבוע )

אני ידעתי מה אני מחפש ובחרתי את הג'ולייטה כי מבחינתי היא הייתה החבילה המתאימה , לא גדולה ולא קטנה .

שובבה עם כוח ,יפה אבל לא מעוררת אנטגואיזם משתלבת בנוף .

ההרגשה במושבים הקדמיים ברכב נעימה , לא סוגרת ואפלולית , מאחור קצת צפוף והגישה והראות למושב האחורי לא הכי נוחה .

למשפחה הממהרת לדעתי ה GTI מסודרת בפנים יותר נכון ,

אבל , כאשר יוצאים מהג'ולייטה ומסתכלים העיצוב החיצוני הוא גם גורם במשוואת הכייף .

האמינות ומצבי הרוח היו המשתנה היחידי שלא יכולתי לבדוק לפני הקניה .

בנתיים שנה אחרי , האמינות מעולה , טפו טפו - אז לי אפשר לספר בדיחות .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בן שנה וחצי וכבר גוררים?

אני רואה שיש דברים באלפא שלעולם לא ישתנו! :lol:

מי יודע, אולי אחרי ש VAG יקנו אותם!:wink:

כותבים שהאוטו לא עשה בעיות עד היום, אז אולי בכל זאת מדובר על העיקרון ולא על הנסיון. אבל באמת שלא צריך להפריע לזה לשרת אג'נדת אנטי כל כך נאה וארוכת ימים, כמו זו שלך, שגם אם תצרף לה חיוך שרירה וגם קיימת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין איך כתבתי משהו חיובי על שירות היבואן ויצא משהו שלילי על האוטו...

השירות של Alfa way גררו לי את האוטו מהבית במקום שאני אסע אתו למוסך ולא משנה מה היתה ה״בעיה״. החל מטיפול תקופתי ועד תקלת חשמל שהיתה לי (חלונות הפסיקו לרדת אוטומטית ומנעול תא מטען הפסיק לתפקד) לדעתי בכלל בגלל התקנה לקוחה של דלקן ותוקנו ללא חיוב.

עד היום לא היתה לי תקלה אמיתית ברכב, בטח שלא תקלה משביתה.

מבחינת הטיפולים קצת מעצבן שכל טיפול מחליפים פלאגים, חוץ מזה מחיר הטיפולים סביר מאד.

עוד דבר מעצבן הוא גלגל הגה שהתקלף לי די מהר. הוחלף באחריות בלי למצמץ ובלי שאלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוצא לנכון לציין שבאחת הפעמים שהתעצלתי לרחוץ לבד והבחור הנלהב עם הגרניק התקרב מדי למראה צד נהג וגרם למראה עצמה להתנתק מהבסיס ולרעוד בנסיעה במהירויות גבוהות,ניגשתי למורשה אלפא בחדרה עם תלנה על המראה,ללא כל ןיכוח הוזמנהמראה חדשה והוחלפה ללא כל חיוב כמובן.

יוצא לי מידי פעם לראות איזו ג'ולייטה תלתן לבנה באיזור אור עקיבא. זה אתה? אם כן, רכב יפה מאוד :wink:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוצא לי מידי פעם לראות איזו ג'ולייטה תלתן לבנה באיזור אור עקיבא. זה אתה? אם כן, רכב יפה מאוד :wink:

אני מחדרה ויוצא לי להיות באזור קיסריה,מעגן מיכאל כך שיש מצב..תמונות בקרוב כרגע משום מה לא מצליח להעלות.דרך אגב היתה אחת באור עקיבא שנמכרה..

סעו בצד ימין!!

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, אז אני רואה אותך הרבה על הכביש, פעם הבאה ש C3 פיקאסו בורדו צופרת ומהבהבת לך, אני לא מנסה לעקוף, סתם מנסה להגיד שלום.

בקשר לרגשיי של כולכם עם האלפות שלכם, בחייכם, תתבגרו, צוחקים איתכם!

ועכשיון שאלה רצינית, על כל קריאה שטוטית (נורה שמאלית שרופה) סמל"ת שולחים גרר? :shock:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הלקוח לא מסכים שנהג אלפא ווי ינהג לו ברכב אז כן, שולחים גרר על כל שטות, גם כדי לקחת את הרכב לטיפול שגרתי.

אישית לא השתמשתי בזה אף פעם אבל חברים שלי בהחלט השתמשו.

אגב מנורות, כשלי נשרפת מנורה הם פשוט מגיעים ומחליפים במקום. עד עכשיו גם לא גבו על זה כסף למרות שזה מחוץ לאחריות כביכול.

לענין הצחוקים ידידי, פעם ראשונה מצחיק, פעם שניה מצחיק פחות, פעם שלישית כבר מרימים גבה וכשזה הופך לשיטה זה כבר לא מצחיק בכלל אז כמו כל דבר בחיים גם לזה יש פרופורציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, אז אני רואה אותך הרבה על הכביש, פעם הבאה ש C3 פיקאסו בורדו צופרת ומהבהבת לך, אני לא מנסה לעקוף, סתם מנסה להגיד שלום.

בקשר לרגשיי של כולכם עם האלפות שלכם, בחייכם, תתבגרו, צוחקים איתכם!

ועכשיון שאלה רצינית, על כל קריאה שטוטית (נורה שמאלית שרופה) סמל"ת שולחים גרר? :shock:

אחלה..סמן לי ונעצור בצד לקשקש קצת.אני כאמור עם הנוכחית ועם הקודמת לא מנצל את alfaway.אבל. כאשר לחבר נשרפה נורה שלחו לו נציג של שגריר או משהו בסגנון שהחליף לו ללא חיוב..כשאני הייתי בטיפול במרכזי עם המיטו הקודמת קיבלתי אלפא ע"מ שלא אשתעמם במוסך(במרכזי לא נותנים להסתובב ליד הרכב).בטיפול השני הציעו מונית לאזור שתקח ותחזיר.כיום אני מטפל במרכז שרות עדי בחדרה(שם נותנים לי להסתובב חופשי ולשאול שאלות)ואני ממש מרוצה מהמוסך.

סעו בצד ימין!!

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו מבחינת נסיעה קצת רועש, בעיקר במהירות גבוהה.

כאשר החלונות והגג סגורים הרכב שקט למעט נהמה קלה של המנוע שחודרת פנימה,במהירויות גבוהות יש מעט רעשי רוח.דרך אגב..אני ממליץ מידי פעם לפתוח חלון ולשמוע את הטורבו נוהם ושוקר..(זהירות ממכר).

הסאונד של המנוע נחמד מעל 3000 סל"ד - בכללי הרכב מוצק ואין כל קרקוש .

התלוותי כיועץ לחבר שביקש לרכוש רכב דוגמת הג'ולייטה, A3 וב.מ.וו 1.

מהג'ולייטה התלהבנו בשלב אולם התצוגה והייתה שם תחושה שהבחור עומד לצאת לזוגיות נפלאה עם הרכב. בשלב נסיעת המבחן התמונה התהפכה, סוף סוף מצאתי את ההצדקה למערכת העצור-סע המעצבנת, הקסם הזה נתן רגעי שקט כשכיבה את המנוע על הרעש הגס, המחוספס שמזכיר קומפרסור רועש ולא מכונית ברמה הזו.

אודה שבשלב הזה איבדתי לחלוטין את הרצון לנהוג על הרכב שהוחזר במהירות האפשרית אל אולם התצוגה.

והחבר? הוא הזמין וקיבל ב.מ.וו מסדרה 1 שאוטוטו מסיימת את ההרצה שלה, רכב שלהתרשמותנו נעים בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, הנה הגיע עוד אנטישמי!

דורקי, תיזהר, הם לא מקבלים בשלווה את זה שהאוטו שלהם לא כליל השלמות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה וחצי עם ג׳ולייטה דיסטינקטיב 1.4 טורבו. 66,000 קמ

הראש של ידית ההילוכים מעצבן ונשבר לי כבר פעמיים

מה מעצבן בו?

האם הוא נשבר כי אתה עצבני?:evil:

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

dorki - איזה דגם - ומצב רכב ההדגמה !

ב 1.8 תלתן , הסאונד שונה ויותר עמוק .

קבלתי לפני הקנייה שני רכבי ג'ולייטה 1.4 טורבו , לבדיקה למשך מספר ימים.

הראשונה הרעישה וקרקשה , החזרתי כעבור כחצי יום ודיברתי עם נציגי החברה .

הרכב הוחלף לאחרת פחות קרועה ,, ולא היה קרקוש או רעש מוזר .

כדי לשנות ולהעמיק את הסאונד ,בדגמי 1.4 מולטי-אייר 170 כ"ס , ועל הדרך לקבל כייף נוסף בכוח .

(מפרסומים זרים ברשת :wink: ובמיוחד כדאי להכנס לפורומים של אלפא ב בריטניה - בעלות של 2000-3000 ש"ח

מתקינים Tuning Box TMC Motorsport ההספק עולה למעל 200 עם 30 קג"מ , והסאונד עמוק יותר )

נסיעת מבחן לא תמיד מכסה את כל התמונה , וגם לא מבחן של יום-יומיים .

עם רכב צריך להיות ולחיות לפחות מספר ימים , ללמוד אותו במספר מצבים ואז להחליט אם הוא מתאים לצרכים שלנו .

נציגי אלפא היו מעולים ובאו לקראתי בכל דרישה , ובמקביל נתנו לי גם לבחון את ה 159 .(היה כייף, אבל רחבה מידי לדרישות שלי )

אין כאן רכב טוב או רע - לדעתי כל אחד צריך לקנות את הרכב המתאים לו .

ואם החבר שלך התחבר יותר ל ב.מ.וו מסדרה 1 , בכייף ורק הנאה .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, הנה הגיע עוד אנטישמי!

דורקי, תיזהר, הם לא מקבלים בשלווה את זה שהאותו שלהם לא כליל השלמות.

אתה באמת לא מבין את ההבדל בין העברת ביקורת על הרכב לבין זריקת טענות חסרות בסיס הנשענות על שמועות מלפני 20 שנה?

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...